• 44 43:20
    5:9
    (Šťastný)

FBC Trutnov (DTJ) - Florbal Primátor Náchod C 5:9
branky: 6. Matěj Strnad, 30. Martin Nejezchleba, 31. Matěj Strnad, 41. Ondřej Šanda, 44. Ondřej Šanda - 5. Aleš Kaválek, 10. Zdeněk Dítě, 11. Ondřej Malík, 13. Ondřej Malík, 19. Filip Adler, 24. Jindřich Donaj, 33. Filip Adler, 39. Josef Čejpa, 40. Marek Libřický; rozhodčí: Jitka Romančáková - Václav Křepelák; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vojtěch Valášek 14 - Lukáš Dostál 10; po třetinách: 1:4, 1:2, 3:3
44:59 Konečně konec. Děkujeme za perfektní podívanou.
44:33 Tak tahle střela Trutnova by minula i fotbalovou bránu.
43:20 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 5:9
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #10 Ondřej Šanda, asistoval #3 Petr Šťastný (5:9)
43:20 Přihrávka jednoruč končí krásnou střelou do vinglu. Už je to jen o 4 góly. Třeba to Trutnov ještě dotáhne!
41:35 Hráče Trutnova gól nabudil a je jich plné hřiště. Ale bez výsledku.
40:59 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 4:9
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #10 Ondřej Šanda, asistoval #4 Matěj Strnad (4:9)
40:59 Trutnov opět po náhodném odrazu snižuje. Třeba se utkání ještě zdramatizuje!
39:43 GÓL Florbal Primátor Náchod C! 3:9
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #44 Marek Libřický, asistoval #45 Vlastimil Skalický (3:9)
39:43 Náchod bez problému upevňuje vedení.
38:47 GÓL Florbal Primátor Náchod C! 3:8
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #32 Josef Čejpa, asistoval #14 Petr Ságner (3:8)
38:47 Ságner luxusní krosovkou vymazal všechny hráče Trutnova a našel osamoceného Čejpa, který pouze nastavil hůl na odraz míčku do branky.
37:20 Benzinová sekačka Patriot - 7290,-. Hráči tohoto utkání - pivo a párek,-.
37:17 V posledních minutách připomíná hra spíše obchod Mountfieldu - přehlídka sekaček.
35:35 Hráč Trutnova s číslem 12 zkoušel střelu zpoza brány. Překvapivě bez úspěchu.
34:38 Tak za tuhle kosu by se nestyděl ani Krpálek! Rozhodčí ovšem nechávají hru plynout a hráč Trutnova ze zákroku vyšel bez trestu.
32:29 GÓL Florbal Primátor Náchod C! 3:7
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #69 Filip Adler, asistoval #32 Josef Čejpa (3:7)
32:29 Hráč Trutnova s číslem 13 zavinil gól a vybíjí si vztek na bezbranný míček.
30:16 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 3:6
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #4 Matěj Strnad, asistoval #11 Martin Mečíř (3:6)
30:16 Trutnov po sérii náhodných odrazů dopravil děrovaný nesmysl do brány.
29:40 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 2:6
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #12 Martin Nejezchleba, asistoval #11 Martin Mečíř (2:6)
29:40 Neuvěřitelné se stává skutečností! Trutnov skóruje v oslabení! Míček se odrazil na hokejku žlutým hráčům kteří vyrazili kupředu a situaci 2 na 1 vyřešili.
28:31 Přesilovka Náchodu nabízí pohledné přihrávky. Bezmocní hráči Trutnova jen nevěřícně zírají. Míček ale ne a ne skončit v bráně.
28:11 Vyloučen hráč #3 Petr Šťastný družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:32 Výhoda pro Náchod. Ťukec. Rozhodčím už se odkrvují ruce.
27:08 Překrásnou akci Náchoda kryje gólman!
26:25 I Trutnov se dostal do střelecké pozice! Gólman bez problému kryje.
25:45 Pro hráče Náchoda představuje Trutnov pouze žluté kužely.
24:30 Neuvěřitelné zpracování hráče Trutnova končí jeho pádem. Zakopl o o čáru.
23:31 GÓL Florbal Primátor Náchod C! 1:6
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #30 Jindřich Donaj, asistoval #14 Petr Ságner (1:6)
18:46 GÓL Florbal Primátor Náchod C! 1:5
12:02 GÓL Florbal Primátor Náchod C! 1:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #73 Ondřej Malík, asistoval #75 Petr Dušek (1:4)
10:25 GÓL Florbal Primátor Náchod C! 1:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #73 Ondřej Malík, asistoval #93 Aleš Kaválek (1:3)
09:23 GÓL Florbal Primátor Náchod C! 1:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #42 Zdeněk Dítě, asistoval #69 Filip Adler (1:2)
05:03 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 1:1
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #4 Matěj Strnad bez asistence (1:1)
04:32 GÓL Florbal Primátor Náchod C! 0:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #93 Aleš Kaválek, asistoval #73 Ondřej Malík (0:1)