(Paloncyová)

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

Ivanti Tigers Jižní Město - 1. SC TEMPISH Vítkovice 2:8
branky: 2. Nikola Hermannová, 52. Lucie Řezáčová - 10. Kamila Paloncyová, 24. Ivana Šupáková, 28. Andrea Šidlová, 35. Lucie Cholinská, 37. Sára Seevaldová, 38. Lucie Cholinská, 52. Dominika Buczek, 57. Ivana Šupáková; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; diváků: 125; zásahy brankářů: Martina Franková 19 - Nikola Příleská 17; po třetinách: 1:1, 0:5, 1:2
60:00 Komentář trenéra domácího celku: Po první výborné třetině jsme polevili v koncentraci. Vítkovice dokázaly malé drobné chybky potrestat góly. Z tohoto utkání se poučíme do dalších zápasů. Děkujeme soupeři za hru a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář trenéra hostí: V první polovině zápasu jsme sice byli hodně na míčku, vytvářeli si gólové šance, bohužel koncovka a hlad po gólech byl tristní. Až slepené góly uprostřed zápasu nás uklidnily, střelecky probudily a v této části jsme zápas rozhodli. V poslední třetině potom výborně ubráněná oslabení a asi zasloužené vítězství. Díky soupeřkám za zápas.
60:00 Dnešní utkání končí ve prospěch hostujícího týmu, který si tak udrží první místo v tabulce. Děkujeme za sledování dnešního zápasu.
60:00 Střely pro domácí 7:8.
59:48 Zblokovaná střela Řezáčové skončila za mantinelem.
58:53 Domácí v šesti.
57:43 Cholinská prověřila Frankovou, Franková vychytala.
57:00 Probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
56:57 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #25 Ivana Šupáková, asistoval #29 Kamila Paloncyová (2:8)
56:57 Šupáková navyšuje skóre.
55:01 Trojánková sama, ale nedokázala zakončit bekendem.
53:32 Trošková zblokovaná na středu.
51:34 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 2:7
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #12 Lucie Řezáčová, asistoval #19 Nikol Pekárková (2:7)
51:34 Rychlá odpověď domácích. Řezáčová z výběhu snižuje stav na 2:7.
51:17 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #8 Dominika Buczek, asistoval #11 Andrea Šidlová (1:7)
51:17 Buczek krásně vymetla pravý horní roh.
50:38 Paloncyová na Šupákovou, Franková ale vychytává maskou.
48:57 Hostí v plném počtu.
48:43 Domácím se ani v přesilové hře nedaří držet míček.
48:12 Hostí ve 4.
47:50 Střelu od Hyršlové vychytává Příleská.
47:09 Theimerová vypíchla nahrávku a ohrozila tak branku domácích.
46:57 Vyloučen hráč #13 Jana Trošková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za špatné střídání
46:57 Domácí jdou do hry 5 na 3!
46:15 Hermannová střílí, ale trefuje Šupákovou.
46:10 Vyloučen hráč #8 Dominika Buczek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
46:10 Domácí mají další přesilovou hru.
45:50 Trojánková v šanci, ale trefuje pouze golmanku.
44:05 Franková vyráží maskou střelu Šupákové.
43:28 Domácí na útočné polovině.
42:40 Novotná sama přes celé hřiště, ale trefuje Frankovou.
41:27 Kovaříková z otočky těsně minula branku.
40:58 Kubečková od mantinelu, Franková připravená.
40:32 Pekárková střílí, Příleská vyráží.
40:27 Hosté v plném počtu.
40:02 Domácí mají ještě 27 přesilovou hru.
40:01 Bule pro domácí.
40:00 Střely na branku 4:13.
39:21 Vítkovice ve vlastním oslabení drží balonek.
38:47 Hermannová střílí od mantinelu, ale obrana Vítkovic dobře blokuje.
38:27 Vyloučen hráč #25 Ivana Šupáková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
38:00 Fousová ze standardní situace trefuje Theimerovou přímo do obličeje.
37:59 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #18 Lucie Cholinská, asistoval #50 Vlaďka Maděrová (1:6)
37:59 A opět se prosazuje útok Cholinské, která ze vzduchu trefuje balonek do pravého horního rohu.
37:16 Domácí ze standardní situace před brankou hostů nedokázali zakončit střelou na branku.
36:10 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Sára Seevaldová, asistoval #18 Lucie Cholinská (1:5)
36:10 Dvojice Seevaldová-Cholinská se znovu prosazuje.
36:00 Dnešnímu utkání přihlíží 125 diváků, děkujeme!
35:31 Šebestová na Hyršlovou, ale Příleská připravená.
34:03 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #18 Lucie Cholinská, asistoval #22 Sára Seevaldová (1:4)
34:03 Vítkovice zatlačili Tigers a je z toho další branka hostů. Gól vstřelila Lucie Cholinská.
33:09 Domácím se nedaří rozehrát.
31:04 Franková vychytává Cholínskou.
30:07 Fousová v boji u mantinelu s Buczek. Fousová vítězí.
28:58 Trojánková v krásné akci nahrává na volnou Chudou, ale obránkyně Vítkovic stihla nahrávce zabránit.
28:08 Domácím se nedaří vytvořit útočnou akci a jsou spíše uvězněni na vlastní polovině.
27:13 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #11 Andrea Šidlová, asistoval #8 Dominika Buczek (1:3)
27:13 Šidlová mezi nohy a posouvá tak Vítkovíce do dvoubrankového vedení.
26:47 Řezáčová v šanci, ale vysoko přestřeluje branku.
25:59 Kros na Ferenčíkovou, která měla volnou bránu, ale Franková stihla vychytat nohou!
25:46 Ferenčíková na Šupákovou, ale Šupáková netrefuje branku.
24:48 Hra přerušena. Franková potřebovala ošetřit koleno.
24:22 Buczek si oběhla branku, ale bez zakončení.
23:39 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #25 Ivana Šupáková, asistoval #4 Michaela Kubečková (1:2)
23:39 Šupáková upravuje skóre. Vítkovice se dostávají do vedení.
23:16 Šupáková na střed na Ferenčíkovou, té sjel balonek z čepele a nezvládla vystřelit.
21:43 Pekárková ze standartky trefuje obránkyni Vítkovic.
21:33 Hermannová se výbornou kličkou dostala na útočnou polovinu, ale její střelu vychytala přichystaná Příleská.
20:48 Franková prověřena nepříjemnou střelou od Ferenčíkové.
20:01 Bule pro hostí.
20:00 Počet střel po první třetině 8:6 pro domácí.
19:00 Poslední minuta první třetiny probíhá na půlce domácích, ale Vítkovicím se nedaří nijak zakončit.
18:53 Paloncyová na Ferenčíkovou, ta ale netrefuje balonek.
17:08 Hyršlová trefuje helmu Příleské.
16:29 Pekárková faulovaná a domácí tým má k dispozici standardní situaci od mantinelu.
14:46 Krzywak trefuje tyč!
13:17 Neskutečná Franková! Nejprve vyrazila míček při samostatnén úniku Buczek a pak vychytala druhou dorážku hostů.
12:32 Rozehrávka obou týmů je velmi opatrná.
11:32 Fousová nahrává volné Vejvodové, která čekala úplně volná na středu, ale netrefuje branku.
11:04 Chudá zkusila vystřelit, ale trefuje pouze hráčku.
09:27 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #29 Kamila Paloncyová, asistoval #4 Michaela Kubečková (1:1)
09:27 A je srovnáno. Kubečková do druhé vlny na Paloncyovou, která po zemi poslala míček do branky.
08:43 Kovaříková namazala Cholinské, na tu ale čekala Balková a nedokázala vystřelit.
07:36 Kubečková střílí z poloviny, ale netrefuje bránu.
06:58 Standardní situace pro hostí v rohu u domácích.
06:19 Balejová střílí od mantinelu, Příleská chytá.
05:57 Šidlová fauluje, domácí rozehrávají z rohu.
05:40 Chudá vzduchem na Kovaříkovou, ale balonek těsně minula.
05:12 Ferenčíková z dorážky, ale trefuje Fousovou.
04:23 Maděrová střílí, ale Franková nemá se střelou problém a vychytává.
03:30 Trojánková našla volnou Fousovou, která prověřila Příleskou, ta ovšem chytá bez problémů.
02:26 Domácí pomalu rozehrávají na vlastní polovině.
01:27 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 1:0
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #2 Nikola Hermannová, asistoval #23 Eliška Trojánková (1:0)
01:27 Trojánková našla Hermannovou, která upravuje skóre.
00:55 Chudá blokuje první střelu Vítkovic.
00:01 Úvodní bule pro hostí.
00:00 Dobré odpoledne, vítáme Vás u 19. kola extraligy žen. V dnešním zápase se utká Ivanti tigers a 1.SC Vítkovice. Vítkovice ovládají první příčku, zatímco Tigers drží 4. místo v tabulce. Tento zápas bude zajímavý pro bývalou hráčku Tigers, která nyní obléká dres Vítkovic, jedná se o hráčku s č. 11 Andreu Šidlovou.