(Mlejnková)

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

Crazy girls FBC Liberec - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 4:9
branky: 1. Michaela Mlejnková, 7. Klára Veselá, 13. Markéta Rumlová, 59. Adéla Dlouhá - 6. Gabriela Tožičková, 10. Gabriela Tožičková, 20. Eva Preisslerová, 22. Karolína Suchá, 28. Daniela Frantíková, 49. Jana Vávrová, 51. Eva Preisslerová, 54. Nela Jiráková, 55. Karolína Suchá; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 81; zásahy brankářů: Marcela Velzelová 30 - Jana Christianová 13; po třetinách: 3:3, 0:2, 1:4
60:00 Komentář trenéra hostí(Markéta Marešová): Po všech stránkách mizerná první třetina, posléze mírné zlepšení ve vnímání pokynů a snaze hrát florbal, jaký si představujeme.Na tým,který chce hrát o titul, málo.
60:00 Komentář trenéra domácích(Blanka Procházková): První dvě třetiny skvělý výkon, soustředění, žádné velké chyby. Bohužel na dvě lajny je to těžké, a třetí třetina byla v režii Chodova,.
60:00 Nejlepší hráčky: Liberec: Martina Dostalíková ; Chodov: Gabriela Tožičková
60:00 Střely celkem: Liberec: 17 ; Chodov: 39
60:00 Střely po třetí třetině: Liberec: 8 ; Chodov: 17
59:53 Liberec měl poslední možnost vstřelit branku.
59:01 Probíhá polední minuta dnešního zápasu.
58:13 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 4:9
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #14 Adéla Dlouhá, asistoval #66 Michaela Mlejnková (4:9)
58:13 Střela Dlouhé z půlky zapadla za záda hostující brankářky.
55:50 Liberec se nevzdává.
54:54 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:9
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #3 Karolína Suchá, asistoval #41 Markéta Svačinová (3:9)
53:08 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:8
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Nela Jiráková bez asistence (3:8)
53:02 Chodovské hráčky si teď chtěly vyťukat Liberec, ale Štěpánová této šanci zabránila.
50:41 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #21 Eva Preisslerová, asistoval #22 Martina Řepková (3:7)
50:41 Hosté navyšují svoje vedení.
50:21 Chodovské hráčky na míčky.
48:18 Timeout Crazy girls FBC Liberec
48:18 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #24 Jana Vávrová bez asistence (3:6)
48:02 Osamocená Pekárková na středu nedostala míček na záda Štěpánové.
47:32 Štěpánová vytěsnila mimo hřiště chodovskou střelu.
45:56 Chodov nastřelil tyč.
44:45 Krásná chodovská akce na jeden dotyk.
43:13 Hra nahoru dolu.
41:26 Liberec nic nezabalil a snaží se dál vstřelit branku.
40:01 Bule pro hosty.
40:00 Střely po druhé třetině: Liberec: 2 ; Chodov: 10
39:21 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:20 Dnešní sobotní utkání navštívilo 81 diváků.
37:30 Liberec se snaží chodit do brány a vstřelit branku.
34:40 Řepkové střela sjela z hokejky.
32:07 Štěpánová svými dalšími zákroky drží svůj tým.
31:28 Štěpánová teď zázrčně vytasila ruku proti střele chodovské hráčky, která mířila do odkryté brány.
30:15 Vyloučen hráč #19 Aneta Foffová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za hrubost
29:53 Vávrová zablokovala střelu Koníčkové.
27:50 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #10 Daniela Frantíková, asistoval #17 Gabriela Tožičková (3:5)
27:50 Chodov využil svojí početní výhodu. Frantíková střílela od mantinelu a neminula.
26:56 Chodov si také zahraje přesilovou hru.
26:55 Vyloučen hráč #19 Aneta Foffová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za sekání
25:10 Chodov se úspěšně ubránil.
24:23 Veškeré střely Liberce končí blokem chodovských hráček.
23:10 Liberec má výhodu přesilové hry.
23:06 Vyloučen hráč #22 Martina Řepková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost
21:30 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #3 Karolína Suchá, asistoval #10 Daniela Frantíková (3:4)
21:30 Rychlé přečíslení Chodova končí lahůdkou podání Suché.
20:01 Bule pro Chodov.
20:00 Střely po první třetině: Liberec: 7 ; Chodov: 12
19:20 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #21 Eva Preisslerová, asistoval #9 Nela Jiráková (3:3)
19:20 Chodovu se podařilo ještě do konce první třetiny vyrovnat stav utkání.
19:03 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:17 Koníčková mohla navýšit skóre, ale trefila botu Christianové.
17:06 Střela Pekárkové šla vedle brány.
16:20 Chodov si opět vytvořil zmatek před libereckou bránou, ale tentokrát se nedokázal prosadit.
15:42 Liberec teď byl delší čas na míčku.
12:20 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 3:2
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #13 Markéta Rumlová, asistoval #2 Martina Dostalíková (3:2)
12:20 Rumlová svojí střelou z půlky vymetla růžek branky.
11:06 Štěpánová na třikrát chytala balónek.
09:53 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #17 Gabriela Tožičková, asistoval #18 Magdaléna Plášková (2:2)
09:53 Přetlak před libereckou bránu využil Chodov, Tožičková se opět prosazuje na bližší tyč.
08:41 Střela Jirákové z půlky šla mimo bránu.
06:22 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 2:1
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #10 Klára Veselá z trestného střílení (2:1)
06:22 Leierová zkušeně proměnila nájezd.
05:54 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:1
05:54 Tožičková střelou na bližší tyč srovnává stav utkání.
04:55 Střelu Koníčkové akrobaticky zablokovala jedno z chodovských hráček.
03:52 Ze začátku zápasu Liberec drží krok s Chodovem.
00:57 Plichtové sjel při střele míček z hokejky.
00:22 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 1:0
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #66 Michaela Mlejnková, asistoval #96 Michaela Vejdělková (1:0)
00:22 Liberec se rychle dostal dovedení.