6:2
  • 60 59:07
    FBŠ Jihlava

Ivanti Tigers Jižní Město - FBŠ Jihlava 6:2
branky: 14. Eliška Chudá, 17. Kateřina Kovaříková, 21. Eliška Trojánková, 32. Kateřina Kovaříková, 56. Eliška Trojánková, 60. Kateřina Kovaříková - 13. Lenka Zelingerová, 34. Petra Klusáková; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Veronika Papoušková 17 - Natálie Vančurová 34; po třetinách: 2:1, 2:1, 2:0
60:00 Komentář trenérky domácích D.Steinbachové: Poklidný zápas v týdnu, od začátku jsme vedly a i přes občasné výpadky jsme si výsledek pohlídaly. Díky soupeři za férové utkání.
60:00 Komentář trenéra Jihlavy Michala Peterky: 40 minut jsme na hřišti jakoby nebyli. To je pro mě zklamání. Přesto byl zápas dlouho otevřený a posledních 10 minut ukázalo, že mohl být i napínavější.
59:59 Střely na branku ve třetí třetině: Tigers 16 - Jihlava 7
59:20 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 6:2
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #42 Kateřina Kovaříková, asistoval #23 Eliška Trojánková (6:2)
59:20 Do prázdné branky definitivně stvrzuje domácí výhru Kovaříková
59:07 Timeout FBŠ Jihlava
59:00 TIme Out FBŠ jihlava
59:00 Na druhé straně netrefuje ani Řezáčová, začíná poslední minuta a hosté opět bez brankářky
59:00 Velká šance Seemannové ze středu, branku však přestřeluje
58:00 Jihlava zkouší v šesti
57:00 Domácí hráčky více jak minutu na balonku, čas pro hosty se stále krátí
56:00 Kovaříková krásně backhandem našla Trojánkovou, ta se nemýlila a posílá domácí do tříbrankového vedení, tohle už bude pro holky z Jihlavy hodně těžké
55:27 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 5:2
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #23 Eliška Trojánková, asistoval #42 Kateřina Kovaříková (5:2)
54:00 Střela z výběhu od Beránkové zablokována nad
52:00 V posledních minutách se hráčky Jihlavy stále více osmělují a jsou domácím minimálně rovnocenným soupeřem, od domácího trenéra se k nám doneslo 'To je zoufalý'
51:00 Velká šance hostů, Zelingerová však těsně míjí
50:00 Posledních 10 minut třetí třetiny, najdou ještě hostující hráčky sílu na obrat?
48:00 Obě obránkyně domácího týmu se seběhly k jedné hráčce, ta okamžitě přihrála na volnou spoluhráčku, kterou ovšem vychytává Papoušková
47:00 Po hezké akci druhého útoku domácích těsně míjí Řezáčová, pří dalším domácím útoku chyběla střele Baťkové větší razance
45:00 Souvislý tlak domácích hráček je ukončen útočným faulem v rohu hřiště, na druhé straně velká šance Jihlavy, Papoušková drží dvoubrankový náskok
44:00 Další střela Šebestové neúspěšná, hosté tak již hrají v plném počtu
43:00 Po přesilovkové kombinaci střela Kovaříkové ze středu jen do připravené brankářky, vzápětí rána Šebestové se stejným výsledkem
41:25 Vyloučen hráč #61 Petra Klusáková družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za nedovolené vrážení
41:00 Začíná třetí třetina, hosté z Jihlavy potřebují smazat dvoubrankovou ztrátu, na míčku jsou ale domácí a hnedka měly pěknou šanci z volného úderu na hranici velkého brankoviště, střela zablokována
40:00 Střely na branku ve druhé třetině: Tigers 9 - Jihlava 5
39:00 Začíná poslední minuta druhé třetiny, na balonku domácí, Kovaříková u tyčky neúspěšná, z další akce Trojánková netrefuje skákající míček
37:00 Po střele z výběhu Beránkové si připisuje další úspěšný zákrok brankářka Jihlavy, z brejku za domácí Papouškovou zvoní tyčka
34:00 Zvýšená aktivita Jihlavy v posledních pár střídáních nese ovoce, Klusáková pěknou ranou ze středu trefuje přesně a koriguje na 2:4 z pohledu hostů
33:42 GÓL FBŠ Jihlava! 4:2
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #61 Petra Klusáková, asistoval #25 Klára Šulová (4:2)
33:00 První střela Jihlavy na branku ve druhé třetina, Papoušková připravena, vzápětí další, o trochu nebezpečnější, výsledek však stejný, Papoušková opět chytá
32:00 Otočka Kovaříkové už byla úspěšnější a domácí hráčky se tak dostávají do tříbrankového vedení
31:20 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 4:1
28:00 Beránková z otočky těsně míjí
27:00 V této fázi utkání hru provázejí nepřesnosti, ani jeden z týmů nevydrží dlouho na míčku
25:00 Druhá minuta nebyla o nic lepší a skóre tak zůstává beze změny
24:00 První polovina přesilovky domácím hráčkám příliš nevychází
23:53 Vyloučen hráč #44 Kateřina Bícová družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za sekání
23:00 Signalizovaná výhoda domácích, uvidíme první přesilovou hru zápasu
22:00 Začátek druhé třetiny zatím jasně v režii Tigers které soupeřky nepouštějí k míčku
21:00 Do třetice stejná akce, tentokrát už se Trojánková před poloprázdnou bránou nemýlí a posílá domácí do dvoubrankového vedení
20:34 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 3:1
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #23 Eliška Trojánková, asistoval #97 Eliška Chudá (3:1)
20:00 Střely po 1. třetině: Domácí 14 - Hosté 7
19:00 Beránková přeběhla půl hříště a předložila ideálně Šťástkové, ta však neproměňuje a první třetina tak pomalu končí
18:00 Velké šance na obou stranách, obě brankářky předvedly výborné zákroky a skóre tak zůstává neměnné
17:00 Kovaříková zůstala sama na velkém brankovišti a po výborné přihrávce od Paletářové okamžitě trestá a posílá tak domácí do vedení
16:14 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 2:1
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #42 Kateřina Kovaříková, asistoval #27 Barbora Paletářová (2:1)
15:00 Po propadnutí domácí obránkyně bšžela sama na bránu hráčka Jihlavy č.9, Papoušková chytá
14:00 Domácí záhy srovnávají využitou standartkou z velkého brankoviště
13:22 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 1:1
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #97 Eliška Chudá, asistoval #23 Eliška Trojánková (1:1)
13:00 Po sérii nevyužítých šancí domácích hráček Jihlava z kontru trestá a dostává se do vedení
12:44 GÓL FBŠ Jihlava! 0:1
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #9 Lenka Zelingerová bez asistence (0:1)
10:00 Po přečíslení 3na2 hezká šance hostú, Papoušková však připravena
09:00 Standartka z rohu velkého brankoviště, Šebestová neprostřeluje zeď
08:00 Druhá šance Kovaříkové v krátkém sledu, brankářka opět úspěšnější
07:00 Velká šance Kovaříkové, ovšem hosté stále odolávají
05:00 V posledních střídáních se hosté z JIhlavy osmělují a domácí brankářka připisuje první zákroky
03:00 Hráčky Tigers zatím jednoznačně aktivnější, hosté na míčku dlouho nevydrží
02:00 První velká šance zápasu, domácí útočnici nesedla střela do téměr prázdné branky
00:01 Úvodní buly pro hostující hráčky, ovšem o míček záhy přicházejí