(Federselová)

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

itelligence Bulldogs Brno - K1 Florbal Židenice 3:7
branky: 4. Linda Detková, 15. Nikola Domonkosová, 45. Anna Bachratá - 5. Jitka Drápalová, 12. Tereza Mošťková, 14. Monika Dundelová, 14. Petra Dadej, 29. Kamila Pravcová, 33. Martina Valehrachová, 51. Martina Indrová; rozhodčí: Jan Saňka - Jan Trávníček; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 90; zásahy brankářů: Sabina Dvořáčková 17, Markéta Hošek Marková 8 - Lenka Remešová 21; po třetinách: 2:4, 0:2, 1:1
60:01 Komentář trenéra hostí Jiřího Starého: Z naší strany dnes velmi laxní začátky všech třetin, soupeř nás za náš přístup naštěstí nepotrestal a rozhodly pasáže v polovině první a druhé třetiny kdy jsme se dokázali gólově prosadit. Děkujeme divákům za parádní atmosféru a soupeři za zápas.
60:01 Komentář trenéra Roberta Honce: První část zápasu jsme velice špatně pokrývali soupeřky v okolí našeho velkého brankoviště a soupeř tak získal pohodlný náskok hned v 1. třetině. Ze zápasu je pro nás důležitá 3. třetina, kdy jsme se soupeřem hráli vyrovnaně - od této hry se musíme odrazit a navázat v neděli. Soupeři gratulujeme, zítra se těšíme na 3. zápas.
60:00 Celkový počet střel: Bulldogs : Židenice - 24:32
60:00 Střely po třetí třetině: Bulldogs : Židenice - 11:9
59:22 Koláčková sama před bránou přestřeluje.
58:35 Střela Detkové z otočky, Remešová chytá.
57:18 Další střela Bulldogs, tu ale zablokovala obrana Židenic.
55:49 Nepřesná rozehrávka buldoček, na míčku opět Židenice.
50:09 GÓL K1 Florbal Židenice! 3:7
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #39 Martina Indrová, asistoval #27 Aneta Federselová (3:7)
49:54 Hra se vyrovnává, buldočky častěji střílejí a vytvářejí si více šancí.
47:05 Od mantinelu vysoko nad bránu Žáková.
44:22 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 3:6
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #77 Anna Bachratá, asistoval #79 Nikola Domonkosová (3:6)
44:22 Oba týmy se střídají v rozehrávce, na míčku nyní buldočky a po povedené akci trefuje pouze Remešovou Koláčková.
42:10 Židenice na začátku třetiny více na míčku, z brejku ale zahrozila Detková, její střelu Remešová chytá.
40:01 Střídání brankáře. Nový brankář #11 Markéta Hošek Marková družstva itelligence Bulldogs Brno
40:00 Střely po druhé třetině: Bulldogs : Židenice - 7:8
39:49 Dobrý zákrok Remešové po střele Domonkosové z rohu.
38:54 Po nahrávce na hranici velkého brankoviště střílí hráčka Židenic nad bránu.
35:56 Střelu Bachraté od půlky Remešová s přehledem chytá
32:11 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:6
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #79 Martina Valehrachová, asistoval #4 Lucie Machů (2:6)
29:04 V dobré šanci teď Žáková, ale Remešová její střelu chytá.
28:41 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:5
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #34 Kamila Pravcová, asistoval #98 Petra Dadej (2:5)
28:41 Pravcová od půlky prostřeluje Dvořáčkovou a navyšuje náskok Židenic už na 3 góly.
24:08 Po střele Domonkosové zvoní tyč !
22:55 Střela Detkové z dobré pozice, ale Remešová dobrým zákrokem podržela svůj tým.
21:57 Kombinace Dostálová - Žáková, druhá jmenovaná střílí z první nad.
21:15 Po úvodním tlaku Židenic se nyní dostávají do tlaku buldočky.
20:00 Střely po první třetině: Bulldogs:Židenice - 6:15
18:10 Grufíková šla sama na gólmanku, ale ta se nenechala překvapit a i její kličku chytá.
17:15 Hostující hráčky se řítily 2 na 1, ale nepříliš povedenou nahrávku jim bere domácí gólmanka.
16:06 Opět dobrý zákrok Dvořáčkové, vyrazila dorážku z velkého brankoviště.
14:35 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 2:4
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #79 Nikola Domonkosová, asistoval #89 Linda Detková (2:4)
14:35 Bulldogs stahují náskok Židenic na 2 góly
13:58 Timeout itelligence Bulldogs Brno
13:55 GÓL K1 Florbal Židenice! 1:4
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #98 Petra Dadej, asistoval #97 Kristýna Pospíšilová (1:4)
13:45 GÓL K1 Florbal Židenice! 1:3
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #16 Monika Dundelová, asistoval #21 Monika Léblová (1:3)
12:17 Střela Žákové z dobré pozice ze středu, ale vedle.
11:31 GÓL K1 Florbal Židenice! 1:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #12 Tereza Mošťková, asistoval #28 Veronika Vývodová (1:2)
11:31 Vývodová našla na středu úplně volnou Mošťkovou a ta neměla problém překonat Dvořáčkovou.
08:57 Hra se přelévá ze strany na stranu a ani jeden tým si po úvodních gólech nevytváří větší šance.
06:58 Skvělý zákrok Dvořáčkové po střele z velkého brankoviště
04:50 GÓL K1 Florbal Židenice! 1:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #43 Jitka Drápalová, asistoval #11 Eva Smutná (1:1)
04:50 Podobná situace jako při gólu buldoček, hostující hráčky využívají přečíslení 2 na 1 a vyrovnávají.
03:58 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 1:0
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #89 Linda Detková, asistoval #16 Hana Pokorná (1:0)
03:40 Hra se zatím obešla bez větších šancí, více na míčku jsou ale Židenice
01:01 První střela domácích, pouze do připravené obrany Židenic.
00:00 Vítáme online diváky u utkání baráže o extraligu žen mezi domácími Itelligence Bulldogs Brno a hostujícími K1 Florbal Židenice. Utkání začne v 18:00.