3

4.

série

TJ Sokol Brno Židenice - ELITE PRAHA 5:6pn
branky: 23. Lucie Buvalová, 23. Jana Baladová, 24. Andrea Dernerová, 48. Aneta Federselová, 60. Martina Valehrachová - 16. Lucie Veselá, 39. Martina Řepková, 48. Martina Řepková, 49. Marcela Urbanová, 56. Martina Řepková, N Anna Urbanová; rozhodčí: Jan Kadlec - Ondřej Veselý; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Monika Měrková 24 - Lucie Langerová 17; po třetinách: 0:1, 3:1, 2:3, 0:0
Ukončena trestná střílení
4 Nájezd na branku provedl z družstva ELITE PRAHA hráč #33 Anna Urbanová a vstřelil rozhodující gól (5:6).
4 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Brno Židenice hráč #22 Žaneta Veletová , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva ELITE PRAHA hráč #9 Kristýna Vranová , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Brno Židenice hráč #91 Oxana Matveeva , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva ELITE PRAHA hráč #3 Michaela Valla Rullová a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Brno Židenice hráč #4 Lucie Buvalová a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva ELITE PRAHA hráč #33 Anna Urbanová a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Brno Židenice hráč #22 Žaneta Veletová a vstřelil gól.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Komentář trenéra hostí: Pěkný florbalový zápas s nasazením na obou stranách. Divácky atraktivní podívaná s nájezdy jak má být. Děkujeme soupeři a skvělým divámům v brněnské hale.
65:00 Komentář trenéra domácích Marka Loskota: Druhý kvalitní výkon během víkendu. Zajímavý, výrovnaný duel s mnoha zvraty a šťastným vyrovnáním v závěru základní hrací doby. V prodloužení si šli oba týmy pro vítězství, přesto nakonec musela nakonec rozhodnout nájezdová loterie.
65:00 Nejlepší hráčky utkání? Řepková (Elite), Valehrachová (Židenice).
65:00 Střely prodloužení 1:0.
65:00 Ukončení prodloužení
64:41 Po tvrdém střetu v útočné třetině leží domácí Dernerová.
63:50 Další přenesení hry na druhou stranu a nad střílí domáci Vránová.
63:15 Další nastřelení hostující branky a ani Lišková na další pokus míček z brankoviště do branky nepropasírovala.
62:52 Domácí Valehrachová střílí z třetiny hřiště hostující gólmanka nevidí však se štěstím chytá.
61:08 K vidění byli šancew na obou stranách však většinou zazděné ve skrumáži před brankou.
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely 3. třetina 10:12.
59:37 GÓL TJ Sokol Brno Židenice! 5:5
Branku družstva TJ Sokol Brno Židenice vstřelil #79 Martina Valehrachová, asistoval #88 Andrea Dernerová (5:5)
59:37 Při power play domácích propadá za brankařku hostí vysoké nahození a lob z půli hřiště.
58:50 Power play domácích.
58:23 Timeout ELITE PRAHA
57:00 domácí to zkouší z několika standartek však míček vždy končí v náručí hostující gólmanky.
55:28 GÓL ELITE PRAHA! 4:5
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil #22 Martina Řepková, asistoval #77 Lucie Veselá (4:5)
55:28 Další už několikátý kiks domácích. Totálně nestíhají a hráčky jim utákají. Souboj 2 vs 1 nejsou schopni uběhnout a hosté střílí gól do prázdné branky.
54:54 Timeout TJ Sokol Brno Židenice
54:06 Domácí branka v neustálem ostřelování. Domácí Měrková se rozhodně nenudí.
52:06 Hraje se utkání na krev. Hráčky na obou stranách odbíhají na střídačka a 'zahazují hokejky', kdy pak v bolestech se svíjí na střídačkách.
50:22 Z otočky to zkouší Dernerová, však skulinku u tyčky hostující branky nenašla.
48:26 GÓL ELITE PRAHA! 4:4
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil #19 Marcela Urbanová, asistoval #17 Hana Poláková (4:4)
48:26 Nedůraz před vlastní brankou ze skrumáže padá vyrovnávací gól.
47:53 GÓL ELITE PRAHA! 4:3
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil #22 Martina Řepková, asistoval #6 Barbara Jelínková (4:3)
47:53 domácí nejprve z třetiny hřiště po jednom z brejků prostřelují gólmanku hostí. Hosté následně hned z bully odpovídají snížením.
47:42 GÓL TJ Sokol Brno Židenice! 4:2
Branku družstva TJ Sokol Brno Židenice vstřelil #27 Aneta Federselová, asistoval #22 Žaneta Veletová (4:2)
47:04 Hostující Stará obchází tři domácí hráčky a střílí na branku, kde chytá připravená Měrková, ovšem domácím nějak dochází dech jsou pozdě u míčku a nejsou si schopni pohlídat hráčku.
45:16 Matveeva předvádí perfektní pressing, kdy vybojovala několikrát míček a posouvá domácí do útoku.
44:18 Šílená hrubka domácí obránkyně a hosté se řítí 3 sami na gólmanku naštěstí Měrková se štěstím vyráží.
42:00 Z ojedinělého protiútoku domácích končí míček až pod hostující gólankou, která ani neví jak se tam dostal...
40:00 Střely 2. třetina 6:10.
39:30 Rozšlápnutý míček i po zapískání hostující hráčka střílí do branky. Toto evidentní nesportovní chování zůstalo nepotrestáno.
38:41 GÓL ELITE PRAHA! 3:2
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil #22 Martina Řepková, asistoval #17 Hana Poláková (3:2)
38:41 Hosté rozehráli z křížku a střela téměř ze slepého úhlu prochází domácí gólmance pod rukou.
37:50 domácí Vránová roluje mantilely za brankou hostí však k ničemu to nevede.
34:47 Další nebezpečná standartní situace před domácí brankou. Měrková zasahuje.
31:28 Hosté v přečíslení 2 na 1. Nakonec si jde sama Řepová v sólu na domácí gólmanku umisťuje střelu nad rameno gólmanky, však Měrková si i s touto nebezpečnou situací dokázala poradit.
30:34 Domácí se po dlouhé době vymanili z tlaku - Vránová a Svobodová míchají míček zprava, zleva za brankou hostí.
27:55 Hosté se snaží tlačit. Domácí prohrávají osobní souboje 1 na 1.
26:16 Standartka hostí na úrovni velkého brankoviště končí skrz zeď za mantinelem.
23:53 GÓL TJ Sokol Brno Židenice! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Brno Židenice vstřelil #88 Andrea Dernerová, asistoval #17 Nataly Asfourová (3:1)
23:53 Domácím vychází další rychlý přesun do útoku. po křižné přihrávce zprava do velkého brankoviště střílí zcela nekrytá Dernerová do středu odryté hostující svatyně.
22:35 GÓL TJ Sokol Brno Židenice! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Brno Židenice vstřelil #9 Jana Baladová, asistoval #88 Andrea Dernerová (2:1)
22:25 Domácí teď dvakráte rychle udeřili. Nejdříve po křižné přihrávce do velkého brankoviště se prosazuje Svobodová. Hned po rozehrávce se sice míček dostává před domácí branku, kde však po získání míčku a rychlém brejku Dernerové, která vyváží míček přes tři čtvrtě hřiště se po rychlé přihrávce prosazuje Švecová.
22:12 GÓL TJ Sokol Brno Židenice! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Brno Židenice vstřelil #4 Lucie Buvalová, asistoval #91 Oxana Matveeva (1:1)
21:51 Hosté po nepřesné rozehrávce cv půli hřiště v rychlém brejku 2 vs 1. Domácím se nakonec podařilo doběhnout před vlastní branku včas a zabránit tak nejhoršímu.
20:00 Střely na branku 1. třetina 5:7.
19:18 Další chyba domácí obrany s rozehrávkou na hůl soupeřce naštěstí zůstala nepotrestána.
15:06 GÓL ELITE PRAHA! 0:1
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil #77 Lucie Veselá bez asistence (0:1)
15:06 Opět domácí sráží chyba v obraně. Nejdříve zastaví běžící protiútok, Však míček je v rychlosti nahozen jen hostující hráčce, která dělá kličku a z úrovně velkého brankoviště prostřeluje domácí gólmanku.
14:17 Domácí teď ostřelují hostující branku jak u Verdunu, ale vše lítá daleko mimo branku.
10:42 Hostující Jelínková po přihrávce z křížku míří k tyčce domácí svatyně, však domácí Měrková vytahuje excelentní zákro a míček vyráží.
08:53 Domácí pěkně zahráli standartní situaci z třetiny hřiště, však hostující gólmanka se štěstím chytá.
06:14 Další z příležitostí domácích po rychlém brejku však po narážečce Svobodová - Vránová - Svobodová se již v brankovišti domácí kapitánce nedaří prosadit.
04:40 Dernerová vybízí do rychlého protiútoku Švecovou, ale míček byl moc dlouhý a končí v náručí hostující gólmanky.
02:28 Simajchlová zkouší přes Měrkovou procpat na dvakráte míček do branky, však neúspěšně.
01:53 Hostující Poláková se dostává k odraženému míčku a zkouší připravenost domácí gólmanky.
00:00 zdravíme pana Kabáta
00:00 Line up domácí: Měrková, Svobodová L., Štefániková, Drápalová, Vrínová, Matveeva.
00:00 Line-up hosté: Langerová, Rullová, Poláková, Urbánková, Jahodová, Počtová.
00:00 Družstva se již pilně rozcvičují na hrací ploše, byť utkání začíná až za 40 minut.