• 41 40:50
    1:5
    (Veselá)

FBS Olomouc - ELITE PRAHA 1:5
branky: 7. Karolína Spurná - 4. Lucie Veselá, 12. Michaela Valla Rullová, 29. Barbara Jelínková, 35. Hana Poláková, 41. Barbara Jelínková; rozhodčí: Libor Ludvík - Kamil Sobotka; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 52; zásahy brankářů: Klára Kořenková 42 - Lucie Langerová 32; po třetinách: 1:2, 0:2, 0:1
60:00 Nejlpší hráčky: Hostující Jelínková a domácí Zacpalová.
60:00 Poměr střel: 12-19
58:30 Elite v poklidu dohrává utkání. Kontroluje hru a připíše si tak další 3 body.
52:30 Šance jsou teď na obou stranaách. Útok střídá útok.
46:50 Kamnínková teď ve 100% příležitosti neproměňuje.
44:00 Oháňková teď v tvaří tvář hostující gólmance neproměňuje.
40:50 GÓL ELITE PRAHA! 1:5
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil #6 Barbara Jelínková, asistoval #77 Lucie Veselá (1:5)
40:02 Byla zahájena poslední třetina. Dokáže Olomouc ještě s výsledkem něco udělat?
40:00 Poměr střel 13-17.
38:30 Také hostující gólmanka vytahuje zákrok zlaté helmy Deli super po střele Zamazalové.
34:25 Poláková po krásném florbalovém výběhu skóruje.
34:24 GÓL ELITE PRAHA! 1:4
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil #17 Hana Poláková bez asistence (1:4)
34:00 Rullová teď tenisovým volejem alá Petra Kvitová těsně nad.
31:45 Hostující Poláková pálí těsně vedle.
30:35 Fleischmannová se teď snažila prostřelit vše co ji stálo v cestě.
28:42 Nedáš dostneš by se dal charakterizovat tento gól.
28:41 GÓL ELITE PRAHA! 1:3
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil #6 Barbara Jelínková, asistoval #22 Martina Řepková (1:3)
28:30 Olomouc teď srovnala krok a utkání střídají šance na obou stranách.
27:30 Domácí Kamínková teď naservírovala nadherně Spurné. Ta však těsně nad.
27:00 Kořenková teď drží domácí.
26:05 Zacpalová teď krásně vyvezla míček a společně se Zamazalovou se dostaki do zajímavé šance.
23:00 Elite je v úvodu třetiny lepší. Je více na míčku a nebezpečnejší v útoku. Olomouc teží pouze z breaků.
20:00 V hale po první třetině je celkem: 52 diváků
20:00 Poměr střel po první části: 8-11
19:15 Hostující Urbanová teď ve 100% příležitosti.
16:15 Hosté hrozí zejména díky dvojici Rullová - Poláková.
13:34 Domácí Zacpalová byla teď ve slibné příležitosti.
12:00 Utkání je poměrně vyrovnané na obou stranách. Hra je bohužel plná nepřesností.
11:43 GÓL ELITE PRAHA! 1:2
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil #3 Michaela Valla Rullová, asistoval #27 Simona Krupičková (1:2)
06:37 GÓL FBS Olomouc! 1:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #5 Karolína Spurná, asistoval #12 Petra Kamínková (1:1)
06:00 Volná se po faulu Rullové válí na zemí.
04:15 Domácí Zamazalová se po čistém hitu poroučela na střídačku do polohy ležmo.
03:11 GÓL ELITE PRAHA! 0:1
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil #77 Lucie Veselá, asistoval #33 Anna Urbanová (0:1)
00:03 Zahajovací sestava domácích: Kořenková - Zacpalová, Volná - Fleischmannová, Pařízková, Oháňková
00:02 Zahajovací sestava hostí: Langerová - Jahodová, Počtová - Urbanová, Poláková, Rullová
00:01 Dnešní utkání řídí zkušená dvojice Ludvík - Sobotka.
00:00 Dobrý den, vítáme Vás při dnešním utkání mezi FBS Olomouce a Elite Praha