2

3.

série

Aligators - T.J. Sokol Břeclav 6:7pn
branky: 4. Tobiáš Charvát, 16. Milan Hrubý, 21. Matouš Horák, 28. Matouš Horák, 29. Tobiáš Charvát, 35. Milan Hrubý - 1. Eda Hűbner, 13. Borek Pihar, 14. Michal Říha, 27. Eda Hűbner, 35. Michael Helešic, 35. Michael Helešic, N Šimon Miklík; rozhodčí: Matěj Otáhal - Michal Rada; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Tadeáš Mrázik ? - Andrej Kováč ?; po třetinách: 1:1, 2:2, 3:3
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva Aligators hráč #16 Metoděj Sedláček , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva T.J. Sokol Břeclav hráč #30 Šimon Miklík a vstřelil rozhodující gól (6:7).
2 Nájezd na branku provedl z družstva Aligators hráč #27 Milan Hrubý , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva T.J. Sokol Břeclav hráč #97 Eda Hűbner a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Aligators hráč #15 Matouš Horák a vstřelil gól.
36:00 Zahájena trestná střílení
36:00 Ukončení 3. části
34:50 GÓL T.J. Sokol Břeclav! 6:6
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #32 Michael Helešic bez asistence (6:6)
34:38 GÓL Aligators! 6:5
Branku družstva Aligators vstřelil #27 Milan Hrubý bez asistence (6:5)
34:35 GÓL T.J. Sokol Břeclav! 5:5
34:05 Timeout T.J. Sokol Břeclav
28:35 GÓL Aligators! 5:4
Branku družstva Aligators vstřelil #34 Tobiáš Charvát, asistoval #27 Milan Hrubý (5:4)
27:20 GÓL Aligators! 4:4
Branku družstva Aligators vstřelil #15 Matouš Horák, asistoval #22 František Decsi (4:4)
26:15 GÓL T.J. Sokol Břeclav! 3:4
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #97 Eda Hűbner, asistoval #3 Radek Jamrich (3:4)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
20:44 GÓL Aligators! 3:3
Branku družstva Aligators vstřelil #15 Matouš Horák, asistoval #18 Vojtěch Antoš (3:3)
19:24 Vyloučen hráč #66 Michal Říha družstva T.J. Sokol Břeclav na 2 minuty za nedovolené vrážení
15:05 GÓL Aligators! 2:3
Branku družstva Aligators vstřelil #27 Milan Hrubý, asistoval #33 Lukáš Peška (2:3)
13:00 GÓL T.J. Sokol Břeclav! 1:3
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #66 Michal Říha bez asistence (1:3)
12:14 GÓL T.J. Sokol Břeclav! 1:2
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #12 Borek Pihar, asistoval #20 Alex Duroň (1:2)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
07:31 Vyloučen hráč #20 Alex Duroň družstva T.J. Sokol Břeclav na 2 minuty za nedovolené vrážení
03:57 GÓL Aligators! 1:1
Branku družstva Aligators vstřelil #34 Tobiáš Charvát bez asistence (1:1)
00:58 GÓL T.J. Sokol Břeclav! 0:1
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #97 Eda Hűbner, asistoval #66 Michal Říha (0:1)