36
  • 36 35:24
    Šternberk

FbC Asper Šumperk - Fbc Topgal Šternberk 5:3
branky: 12. Jan Kašpar, 22. Ondřej Sitta, 27. Tomáš Kubíček, 33. Pavel Fleischmann, 35. Karel Mareček - 8. Josef Richter, 10. Marek Jurkulák, 30. Jakub Jurkulák; rozhodčí: Stanislav Kosek - Marek Pavlovský; vyloučení: 3:5; využití: 2:2; zásahy brankářů: František Juráň ? - Hedvika Mikolajková ?; po třetinách: 1:2, 1:0, 3:1
36:00 Ukončení 3. části
35:24 Timeout Fbc Topgal Šternberk
34:21 Timeout FbC Asper Šumperk
34:21 GÓL FbC Asper Šumperk! 5:3
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #23 Karel Mareček, asistoval #65 Antonín Harapát (5:3)
34:11 Vyloučen hráč #6 Martin Mikolajek družstva Fbc Topgal Šternberk na 2 minuty za špatné střídání
32:55 Asper má obrovské štěstí v dnešním zápase
32:17 GÓL FbC Asper Šumperk! 4:3
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #66 Pavel Fleischmann, asistoval #69 Ondřej Sitta (4:3)
32:17 Pěkná střela Paji Fleichmana končí v bráně
31:30 Za skvělým Frantou Jurněm cinká tyč
30:40 Dominik Šmotek dostal zásah do hlavy
29:33 GÓL Fbc Topgal Šternberk! 3:3
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil #7 Jakub Jurkulák, asistoval #18 Jan Procházka (3:3)
29:33 Chyba Asperu v utočném pásmu a je to 3:3
29:04 Vyloučen hráč #23 Karel Mareček družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost
26:30 Nádherná střela Dominika Šmotka a pekná teč Tomáše Kubíčka a Asper vede 3:2
26:29 GÓL FbC Asper Šumperk! 3:2
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #41 Tomáš Kubíček, asistoval #21 Dominik Šmotek (3:2)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
21:47 Zápas je dnes plný vyloučení a hráči Šternberku nemoohou udržet nervy na uzdě
21:42 Vyloučen hráč #7 Jakub Jurkulák družstva Fbc Topgal Šternberk na 2 minuty za bránění ve hře
21:26 GÓL FbC Asper Šumperk! 2:2
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #69 Ondřej Sitta, asistoval #62 Filip Černohous (2:2)
20:55 Vyloučen hráč #18 Jan Procházka družstva Fbc Topgal Šternberk na 2 minuty za hrubost
20:55 Vyloučen hráč #37 Jiří Kotek družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost
19:54 Vyloučen hráč #7 Jakub Jurkulák družstva Fbc Topgal Šternberk na 2 minuty za nedovolené vrážení
18:29 Asper začíná tlačita a Dominik Šmotek společně s Filipem Černohousem zvladají rozehravku i bránění
16:00 Asper má šanci si vyzkoušet přesilovku na kterou nastupují Antoní Harapát, Pavel Fleischman, Karel Mareček,Ondra Sitta a Jiří Kotek
15:57 Vyloučen hráč #10 Štěpán Jorda družstva Fbc Topgal Šternberk na 2 minuty za sekání
14:03 Milujeme krásné nahravky Dominika Šmotka a doufáme že dnes uvidíme zlatý gol v jeho podání
12:30 Jarmi, Vojtěch,Víťa a Štěpán fandí Asperu, ale Asper se stále trápí s rozehrávkou
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:47 GÓL FbC Asper Šumperk! 1:2
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #53 Jan Kašpar bez asistence (1:2)
10:30 Skvělý lobík Pavla Fleischmanna
10:00 Asper se trápí v obraně
09:38 GÓL Fbc Topgal Šternberk! 0:2
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil #71 Marek Jurkulák, asistoval #7 Jakub Jurkulák (0:2)
07:16 GÓL Fbc Topgal Šternberk! 0:1
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil #9 Josef Richter, asistoval #7 Jakub Jurkulák (0:1)
05:57 Vyloučen hráč #11 Ondřej Konášek družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za sekání
05:28 Hra je zatím vyrovnaná