(Krupnová)

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

Herbadent Praha 11 SJM - Sokol Židenice EUROCOMPANIES 6:2
branky: 18. Zuzana Hubáčková, 24. Monika Slavíková, 30. Monika Slavíková, 40. Lucia Jelínková, 48. Barbora Sádková, 56. Lucia Jelínková - 10. Linda Hyksová, 54. Andrea Dernerová; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 76; zásahy brankářů: Eliška Kuchyňková 13 - Nikola Příleská 36; po třetinách: 1:1, 3:0, 2:1
60:01 Vyjádření trenéra domácích (Tomáš Kodiš): V playoff nemůžeme očekávat zápasy, které by vypadaly jako hon lišky na zajíce. Děkujeme Židenicím za zápas přesně v duchu playoff a jsme spokojeni, se ziskem prvního bodu.
60:01 Vyjádření trenéra hostí (Martin Hájek): Děkuji holkám za soustředěné vybojované utkání. Bohužel zápas rozhodly 2 hrubé chyby. Věřím, že se to zítra nebude opakovat. Dnešní zápas byl vyostřený a toto napovídá, že série bude zajímavá a bude se jiskřit. Zápas měl dnes náboj a to se mi líbilo. Dnes jsme byli vyrovnaným soupeřem a plnily jsme si to, co jsme si řekli. Jsem spokojený, týmový duch byl v šatně, na střídačce i na hřišti.
60:00 Střely ve třetí třetině: Herbadent - 7, Židenice - 4
59:59 Zápas končí vítězstvím domácích poměrem 6:2 a Herbadent si tak připisuje první bod v letošním playoff.
59:02 Vyloučení na obou stranách, zápas se dohraje ve 4 hráčkách na obou stranách.
58:30 Poslední minuta a půl. Dočkáme se ještě nějaké branky?
57:04 Eliška Krupnová opět zblokována.
55:37 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 6:2
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #24 Lucia Jelínková, asistoval #5 Eliška Krupnová (6:2)
55:37 Lucía Košturiaková nekompromisní ranou završuje půltucet gólů.
53:35 Monika Slavíková v dobré pozici vysoko přes bránu hostí.
53:17 Timeout Sokol Židenice EUROCOMPANIES
53:17 GÓL Sokol Židenice EUROCOMPANIES! 5:2
Branku družstva Sokol Židenice EUROCOMPANIES vstřelil #88 Andrea Dernerová, asistoval #4 Lucie Buvalová (5:2)
53:17 Židenice využívají přesilovou hru po střele Andrey Dernerové ze standartní situace a následně si vybraly oddechový čas.
51:29 Židenice dostávají šanci, Saša Ferencová si odpyká trest za bránění ve hře.
49:28 Židenické hráčky už dlouho nevyprodukovaly žádnou útočnou aktivitu, nyní jen odpalují balóny ze své poloviny.
47:55 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 5:1
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #10 Barbora Sádková, asistoval #5 Eliška Krupnová (5:1)
47:55 A teď už to konečně vyšlo. Po nahrávce Elišky Krupnové se prosazuje právě Barča Sádková.
46:52 Barča Sádková opět nečekaně nad bránu.
45:30 Židenice teď na chvíli uzamkly Herbadent na jeho polovině, větší příležitost si však nevypracovaly.
44:20 Obraz hry je od začátku třetiny dosti neměnný.
42:14 Herbadent opět kontroluje povětšinou hru, ale jeho hra je statická a obtížně se tak dostává do šancí.
40:20 První střelu třetí třetiny obstarala Barča Sádková, ale opět zamířila kousek nad bránu.
40:01 Úvodní buly opět zvládl lépe domácí tým.
40:00 Střely ve druhé třetině: Herbadent - 13, Židenice - 7
39:59 Druhá třetina nabídla řadu vyhrocených soubojů a tři góly. Do třetí části má lepší výchozí pozici Herbadent a má tak nakročeno k prvnímu bodu.
39:50 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 4:1
39:50 Lucía Košturiaková si urovnala balónek a vstřelila nekompromisně další branku svého týmu.
39:02 Nikola Příleská chytila další střelu a pak si dala ošetřit prst. Nyní hra už opět pokračuje.
38:00 Herbadent je stále na útočné polovině, ale hra se odehrává především na mantinelech.
36:33 Utkání se malinko vyhrocuje. Oba týmy jsou trochu podrážděné.
34:27 Nikola Příleská opět bezchybná proti šanci Dominiky Kubišové.
33:12 Andrea Dernerová v úniku trefuje spojnici!
32:22 Herbadent pokračuje v ostřelování brány, stále spíše míjí.
31:55 Dnešní utkání sleduje 76 diváků!
29:32 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 3:1
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #16 Monika Slavíková, asistoval #2 Zuzana Hubáčková (3:1)
29:32 Ale za dalších 9 vteřin už Herbadent opět udeřil a druhý gól si připsala Monika Slavíková.
29:23 Nikola Příleská vytáhla střelu Elišky Krupnové.
26:35 Barča Sádková orazítkovala tyčku!
25:07 Opět se odehrává část zápasu plná osobních soubojů o balón.
23:13 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 2:1
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #16 Monika Slavíková, asistoval #25 Martina Čapková (2:1)
23:13 A z ničeho nic udeřila střelkyně Monika Slavíková, její nenápadná střela skončila až v síti za překvapenou Nikolou Příleskou.
22:48 Veronika Rozenbergová v obří šanci, tváří v tvář domácí gólmance neuspěla.
21:48 Stálý tlak ale nyní nepřináší ani šance, Židenice trpělivě čekají na svou příležitost k brejku.
20:57 Ale nedokázal ji využít.
20:34 Herbadent má pokračující přesilovou hru.
20:00 Střely v první třetině: Herbadent - 22, Židenice - 4
19:59 První třetina končí remízou 1:1, přestože domácí tým měl jasnou převahu. Židenice zatím drží výborná gólmanka Nikola Příleská.
18:57 Andrea Dernerová zapomněla, že bez hole hrát nemůže a po právu vyfasovala dvě minuty.
18:27 Linda Hyksová označkovala masku domácí gólmanky.
17:43 GÓL Herbadent Praha 11 SJM! 1:1
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil #2 Zuzana Hubáčková, asistoval #3 Tereza Pilíková (1:1)
17:43 A teď už hostující obrana neodolala, Zuzka Hubáčková ztečovala nastřelení Terky Pilíkové a je vyrovnáno.
15:54 Herbadent si připisuje jednu střelu za druhou, ale gól stále nepřichází.
14:19 Ani Denisa Billá hostující gólmanku nepřekonala. Ta si připisuje již 14. zákrok.
12:43 Nikola Příleská opět pozorná, připisuje si další dobrý zákrok.
11:39 Ani z nadějné standartky se neurodilo, pozorná obrana zblokovala zakončení Elišky Krupnové.
10:15 Domácí tým zatím nedokáže dokonale seřídit mířidla, další střela kousek nad.
09:07 GÓL Sokol Židenice EUROCOMPANIES! 0:1
Branku družstva Sokol Židenice EUROCOMPANIES vstřelil #7 Linda Hyksová, asistoval #88 Andrea Dernerová (0:1)
09:07 A Židenice z brejku udeřily. Andrea Dernerová krásně potáhla míček a našla na druhé straně úplně volnou Lindu Hyksovou, která se nemýlila.
07:18 Lucía Košturiaková těsně mimo bránu.
06:05 Dominika Steinbachová vyřešila přečíslení 3na1 prachbídně.
05:11 První střela na bránu v podání Židenic a Eliška Kuchyňková se hned musela vytáhnout, pěkný zákrok nohou.
04:21 Jessica Zlámalová nedokázala zakončit ze slušné pozice, balónek jí sjel.
04:00 Martina Čapková orazítkovala břevno!
03:45 Zápas je zatím plný osobních soubojů.
01:50 Židenice v prvním útočném výpadu. Neúspěšné.
01:28 Eliška Krupnová i Barča Sádková nedokázaly dostat balónek do sítě, ten jel po obou pokusech kousek před brankovou čárou.
01:02 Po nastřelení před bránu strčily hostující hráčky Denisu Billou na svou gólmanku, ta se otřepala a pokračuje ve hře.
00:11 V prvním náznaku šance se objevila Barča Sádková, trefuje boční síť.
00:01 Úvodní buly zápasu ovládl domácí tým. Playoff začíná!
00:00 Vítejte u prvního zápasu čtvrtfinálové série mezi domácím Herbadentem a hostujícím Sokolem Židenice. Tento zápas otevře pro oba týmy letošní playoff a vysněnou cestu za titulem.