2

3.

série

Panthers Praha Dream Team - Orka Čelákovice B 6:7pn
branky: 3. Jan Kudela, 3. Michal Karban, 13. Karol Janíček, 15. Jan Kudela, 16. Daniel Černý, 36. Martin Eckstein - 11. Adam Kavalier, 17. Martin Višňovský, 21. Vojtěch Rubeš, 36. Matěj Čech, 38. Adam Stehlík, 41. Adam Kavalier, N Vojtěch Rubeš; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Gross; vyloučení: 4 + Martin Eckstein OS:1; využití: 0:1; diváků: 17; zásahy brankářů: Vojtěch Knobloch ? - Jakub Vitoušek ?; po třetinách: 4:1, 1:2, 1:3
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva Orka Čelákovice B hráč #37 Vojtěch Rubeš a vstřelil rozhodující gól (6:7).
2 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha Dream Team hráč #90 Daniel Škvor , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Orka Čelákovice B hráč #52 Matěj Čech , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha Dream Team hráč #23 Daniel Černý , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Orka Čelákovice B hráč #88 Ondřej Čech a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
43:00 Vyloučen hráč #66 Martin Eckstein družstva Panthers Praha Dream Team na 2 minuty za nesportovní chování
43:00 Vyloučen hráč #66 Martin Eckstein družstva Panthers Praha Dream Team - osobní trest
41:12 Vyloučen hráč #66 Adam Kavalier družstva Orka Čelákovice B na 2 minuty za sekání
40:43 GÓL Orka Čelákovice B! 6:6
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #66 Adam Kavalier, asistoval #37 Vojtěch Rubeš (6:6)
40:06 Vyloučen hráč #66 Martin Eckstein družstva Panthers Praha Dream Team na 2 minuty za blokování florbalky
37:42 GÓL Orka Čelákovice B! 6:5
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #34 Adam Stehlík, asistoval #24 Martin Višňovský (6:5)
35:58 GÓL Orka Čelákovice B! 6:4
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #52 Matěj Čech, asistoval #88 Ondřej Čech (6:4)
35:42 GÓL Panthers Praha Dream Team! 6:3
Branku družstva Panthers Praha Dream Team vstřelil #66 Martin Eckstein, asistoval #11 Jan Kudela (6:3)
31:59 Vyloučen hráč #36 Michal Karban družstva Panthers Praha Dream Team na 2 minuty za bránění ve hře
29:56 Vyloučen hráč #23 Daniel Černý družstva Panthers Praha Dream Team na 2 minuty za opakované přestupky
20:26 GÓL Orka Čelákovice B! 5:3
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #37 Vojtěch Rubeš, asistoval #52 Matěj Čech (5:3)
16:23 GÓL Orka Čelákovice B! 5:2
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #24 Martin Višňovský, asistoval #13 Štěpán Roubek (5:2)
15:45 GÓL Panthers Praha Dream Team! 5:1
Branku družstva Panthers Praha Dream Team vstřelil #23 Daniel Černý, asistoval #89 Martin Hodač (5:1)
14:12 GÓL Panthers Praha Dream Team! 4:1
Branku družstva Panthers Praha Dream Team vstřelil #11 Jan Kudela, asistoval #34 David Ghali (4:1)
12:49 GÓL Panthers Praha Dream Team! 3:1
Branku družstva Panthers Praha Dream Team vstřelil #68 Karol Janíček, asistoval #23 Daniel Černý (3:1)
10:20 GÓL Orka Čelákovice B! 2:1
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #66 Adam Kavalier, asistoval #44 Dominik Dítě (2:1)
02:30 GÓL Panthers Praha Dream Team! 2:0
Branku družstva Panthers Praha Dream Team vstřelil #36 Michal Karban, asistoval #68 Karol Janíček (2:0)
02:02 GÓL Panthers Praha Dream Team! 1:0
Branku družstva Panthers Praha Dream Team vstřelil #11 Jan Kudela bez asistence (1:0)