5:3
    Florián Marián POKORNÝ
    ()

FBC Draci Říčany - IP Polná SK Jihlava 5:3
branky: 7. Matyáš Fiala, 25. Kryštof Kadlec, 37. Antonín Lávička, 38. Štěpán Paták, 45. Florián Marián Pokorný - 11. Lukáš Mariánus, 21. Marek Václavik, 39. Tomáš Hroděj; rozhodčí: Samuel Uhliarik - Kryštof Jech; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 43; zásahy brankářů: Jakub Mrázek ? - Marek Leixner ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 3:1
44:59 GÓL FBC Draci Říčany! 5:3
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #16 Florián Marián Pokorný bez asistence (5:3)
41:12 Timeout IP Polná SK Jihlava
39:22 Filip Borl, v tomto zápase již poosmé, zapomněl zastavit čas při přerušení.
38:47 GÓL IP Polná SK Jihlava! 4:3
Branku družstva IP Polná SK Jihlava vstřelil #93 Tomáš Hroděj bez asistence (4:3)
37:03 GÓL FBC Draci Říčany! 4:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #4 Štěpán Paták, asistoval #70 Adam Šturc (4:2)
36:38 GÓL FBC Draci Říčany! 3:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #27 Antonín Lávička, asistoval #7 Filip Svoboda (3:2)
31:19 Filipu Borlovi to dnes opět nesmírně sluší (kecám)
24:24 GÓL FBC Draci Říčany! 2:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #11 Kryštof Kadlec, asistoval #6 Matyáš Fiala (2:2)
24:24 PARAS NEUVERITELNE ZAKONCIL NEUVERITELNE ZAKONCENI POJD GOOOOOOL
24:24 GOOOOOOLLLLL GOOOOOOOLLLL
20:54 Trestné střílení družstva IP Polná SK Jihlava neproměnil #98 Oliver Kolář.
20:54 Mrazák VYCHYTAL trestne strileni JIHLAVY, neuveritelneeee (soupeř minul bránu)
20:18 GÓL IP Polná SK Jihlava! 1:2
Branku družstva IP Polná SK Jihlava vstřelil #92 Marek Václavik, asistoval #10 Lukáš Mariánus (1:2)
17:52 Lávička ted vyborne zamezil akci soupeře
15:01 Jdeme NATO!! DRACIIUUU
15:00 draciiiiuuuu
11:05 jiHLAVA v plnem počtu (5 lidí)
10:08 GÓL IP Polná SK Jihlava! 1:1
Branku družstva IP Polná SK Jihlava vstřelil #10 Lukáš Mariánus, asistoval #88 Jakub Plunder (1:1)
10:08 Draci inkasují při vlastní přesilovce, hoši NEvadí, POJDME
09:02 Vyloučen hráč #20 Viktor Bajer družstva IP Polná SK Jihlava na 2 minuty za sekání
08:40 Draci si zahrají druhou přesilovku, POJĎ SI
06:58 GÓL FBC Draci Říčany! 1:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #6 Matyáš Fiala, asistoval #27 Antonín Lávička (1:0)
06:58 gol gol gol gol MATY FIALA gol gol gol
05:30 Vyloučen hráč #88 Jakub Plunder družstva IP Polná SK Jihlava na 2 minuty za sekání
05:10 Draci si zahrají přesilovou hru! DRACIIIUUUU
03:45 Mrazák předvádí výborný zákrok - Jakube seš ledovej jakože brrr
02:31 Sledujeme vyrovnané utkání
00:00 Čas oběda je u konce a od stolku zapisovatelů vás zdraví Tomáš Zichowski a Ondřej Pomazal.