(Vlach)

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

FBŠ Gorily Plzeň - Florbal Ústí 1:7
branky: 41. Jiří Jogl - 2. Luboš Ligmajer, 3. Aleš Vlach, 15. Martin Hrabánek, 21. Jakub Dědek, 22. Aleš Vlach, 31. Aleš Vlach, 45. Martin Hrabánek; rozhodčí: Filip Rabiňák - Matyáš Ehm; vyloučení: 2:5; využití: 1:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Filip Černý 14 - Tomáš Kremlík 23; po třetinách: 0:3, 0:2, 1:2
45:00 Střely ve 3. části: 8:8
44:48 GÓL Florbal Ústí! 1:7
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #14 Martin Hrabánek, asistoval #29 Aleš Vlach (1:7)
44:01 Petr Kožený prošel před brankáře, trefuje podél něho do tyče!
42:30 Tečovanou ránu Tomáše Boldy chytá ústecký gólman.
41:00 Tohle už vyšlo. Krosová nahrávka našla čepel Jiřího Jogla a ten měl před sebou úkol trefit prázdnou bránu. Kremlík se nestihl vrátit.
40:59 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 1:6
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #23 Jiří Jogl, asistoval #74 Ondřej Dulka (1:6)
40:36 Ondra Dulka míjí po krosu.
40:04 Tomáš Bolda trefuje semafor Kremlíka. Na druhé straně zachránilo Gorily břevno po pokusu dvojice Hrabánek-Vlach.
39:14 Vyloučen hráč #6 Lukáš Ligmajer družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
38:45 Problémy na rozehrávce řeší až rozhodčí.
37:57 Gorily to zkouší. Ale Ústí se nenechá z klidu rozhodit.
34:43 Martin Aust v šanci, ale nepřekonal Kremlíka ani teď.
33:36 Skvělé zákroky si schoval na 3. třetinu Filip Černý. Dobře on!
30:45 Vlachovi se podařil pěkný průnik obranou Plzně, Gorily ztrácí už 6 branek.
30:41 GÓL Florbal Ústí! 0:6
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #29 Aleš Vlach, asistoval #14 Martin Hrabánek (0:6)
30:00 Střely ve 2. části: 8:8
29:51 Ještě jedna šance v oslabení! Vlach se dostal do úniku a potom už nezasunul pod Černého dres. Ten je trochu otřesen.
28:38 Faul na Jiřího Jogla mohou potrestat Gorily přesilovkovým gólem. Povede se?
28:37 Vyloučen hráč #39 Šimon Leszko družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost
27:44 Lukáš Řeboun nevyužil další vyloženou šanci Goril. Ty se ne a ne trefit. Přitom šance by i měly.
25:28 Ústí v klidu kombinuje podporováno kotlem svých fans.
24:28 Vyloučen hráč #23 Jiří Jogl družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání
23:49 Kremlík chytá i pokus Ondry Dulky. Stačilo vyrazit maskou.
21:30 Vlach měl rychlost a snadnou cestu kolem mantinelu. Další gól pro Florbal Ústí.
21:25 GÓL Florbal Ústí! 0:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #29 Aleš Vlach, asistoval #39 Šimon Leszko (0:5)
20:21 Děděk využil odrazu mantinelu a zasunul míček.
20:20 GÓL Florbal Ústí! 0:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #13 Jakub Dědek bez asistence (0:4)
18:47 Tomáš Bolda poslal Martina Austa do úniku, ale Kremlík se roztáhl a nepustil míček za sebe.
17:20 Zase vidíme jednoduchou hru Ústí.
15:20 Jiří Jogl to zkouší, ale brankář jeho střelu viděl.
15:00 Střely v 1. části: 8:5
14:15 GÓL Florbal Ústí! 0:3
13:10 Vyložená šance, ale Tomáš Bolda míjí.
12:10 Vyloučen hráč #91 Matěj Bendlmajer družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
10:35 Krátká přesilovka pro Ústí.
10:01 Jiří Jogl se proháčkoval až před Kremlíka. Faul rozhodčí nezapískal.
08:56 Vyloučen hráč #74 Ondřej Dulka družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
08:19 Vyloučen hráč #6 Lukáš Ligmajer družstva Florbal Ústí na 2 minuty za špatné střídání
07:05 A taky být neustále ve střehu. Ústí číhá na každou šanci a zatím jim plán vychází.
06:55 Kremlíkův výhoz přes půlku a Gorily tak musí znovu bušit na dveře.
04:24 Ztráty balonku při přesilovce berou Gorily o čas.
03:06 Vyloučen hráč #40 Adam Kočárek družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
02:34 Po další jednoduché akci mezi beky se raduje Ústí. Pro milovníky houslí ideální akce.
02:33 GÓL Florbal Ústí! 0:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #29 Aleš Vlach, asistoval #69 Tomáš Kremlík (0:2)
01:26 Ústí si pomohlo důrazem na brankovišti a překonali na třetí pokus gólmana domácích.
01:25 GÓL Florbal Ústí! 0:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #84 Luboš Ligmajer bez asistence (0:1)
00:30 První šance měly Gorily! Kremlík se musel ohánět.