13:5
    Jiří JANKOVSKÝ
    (Tůma)

Florbal Ústí - FB Hurrican Karlovy Vary 13:5
branky: 6. Matěj Macák, 6. Štěpán Malý, 20. Aleš Vlach, 27. Vilém Vrzala, 30. Ondřej Hubka, 38. Martin Hrabánek, 47. Marek Chroustovský, 47. Tomislav Matějka, 51. Ondřej Trčka, 55. Ondřej Werner, 56. Martin Hrabánek, 59. Marek Chroustovský, 60. Jiří Jankovský - 32. Petr Holeček, 46. Rudolf Voják, 48. Rudolf Voják, 50. Vojtěch Slavík, 52. Petr Holeček; rozhodčí: Milan Baloun - Jiří Jelínek; vyloučení: 2:2; využití: 2:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Matěj Dobosz 10, Lukáš Rybníček 4 - Jan Kolínek 6, Marek Matějka 13; po třetinách: 3:0, 3:1, 7:4
60:00 Komentář hostů Moravec Filip (Trenér): Chtěli jsme se dnes prezentovat aktivnější hrou než v minulých zápasech. V první třetině jsme si díky tomu vypracovali pár šancí, které bohužel zůstaly neproměněny a soupeř si ve zbytku zápasu držel a kontroloval vedení. Nás srazilo obrovské množství individuálních chyb a nekvalitní útočné dovednosti. Děkuji soupeři a rozhodčím za zápas.
60:00 Komentář domácích Merta David (Trenér): Dnes od nás slabší výkon ačkoliv to dle výsledku nevypadá. Do příštích zápasů musíme určitě zlepšit úplně vše. Každopádně pozitivní je, že jsme vyhráli a dali více gólů. Děkuji soupeři, pořadatelům a fanouškům.
60:00 Střely ve 3. části: 13:8
59:59 Ústí utkání nakonec udrželo pod konrolou a vítězí tak v poměru 13:5
59:54 Malý ještě na poslední chvílí trefuje boční síťku
59:11 GÓL Florbal Ústí! 13:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #22 Jiří Jankovský, asistoval #50 Jan Tůma (13:5)
58:43 GÓL Florbal Ústí! 12:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #48 Marek Chroustovský, asistoval #29 Aleš Vlach (12:5)
58:01 Rybníček nám tu teď předvedl bleskový zákrok nohou
57:28 Hra se nám opět zklidnila
55:57 Ústí rychle využívá přesilovky
55:56 GÓL Florbal Ústí! 11:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #14 Martin Hrabánek, asistoval #48 Marek Chroustovský (11:5)
55:24 Vyloučen hráč #26 Radim Šlechta družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání
54:54 GÓL Florbal Ústí! 10:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #23 Ondřej Werner bez asistence (10:5)
53:50 Macák perfektním backhandem pálí do nohy Matějkovi
52:57 Trčka obloukem přihrál ze standartky v rohu na opačný konec hřiště Huberovi, ten ale nestihl zakončit, protože byl blokován bránícím hráčem
52:41 Vary opět přitvrzují
51:20 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 9:5
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #36 Petr Holeček, asistoval #93 Vojtěch Slavík (9:5)
50:51 Rybníček se nejprve blýskl výtečným zákrokem, pak mu ale míček zapadl za záda
50:49 GÓL Florbal Ústí! 9:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #19 Ondřej Trčka, asistoval #29 Aleš Vlach (9:4)
50:23 Rybníček se vytáhl výborným zákrokem rukou proti prudké karlovarské střele
50:14 Vrzala končí na palubovce
49:41 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 8:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #93 Vojtěch Slavík, asistoval #43 Rudolf Voják (8:4)
49:22 Hubka mále přišel o hlavu díky došvihu jednoho z útočníků
48:24 Owczarzy si málem klepl míček do vlastní brány
48:02 Na hřišti se toho teď děje tolik, že ani nastíhám zapisovat
47:32 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 8:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #43 Rudolf Voják z trestného střílení (8:3)
47:00 Ústí opět velmi rychle navyšuje své vedení
46:35 GÓL Florbal Ústí! 8:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #9 Tomislav Matějka, asistoval #50 Jan Tůma (8:2)
46:13 GÓL Florbal Ústí! 7:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #48 Marek Chroustovský, asistoval #15 Theodor Huber (7:2)
46:00 Rybníček skvěle vyhazuje dopředu
45:30 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 6:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #43 Rudolf Voják, asistoval #36 Petr Holeček (6:2)
45:07 Malý neopatrně strčil do Muellera a ten končí na zemi
44:42 Matějka teď měl namále, ale nakonec si míček zpracoval mezi nohama a vyhazuje
43:57 Hrabánek se opět pokouší prověřit Matějku, ten je ale připraven
43:09 Hra se nám tu začala odehrávat v lehkém tempu, oba týmy vymýšlí, co budou dále hrát
42:12 Slavík se pokusil prověřit Rybníčka, ale bránu nakonec nestrefuje
41:36 Míček opět mimo hrací plochu
41:01 Máme tady další lehčí zranění a přerušení hry
40:01 Buly tenrokrát znovu pro hosty
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #30 Lukáš Rybníček družstva Florbal Ústí
40:00 Střely ve 2. části: 8:5
39:59 Druhá třetina nám končí v poměru 6:1 pro Ústí. Vary mají posledních 20 minut na otočení skóre.
39:57 Krupica se ještě těsně před koncem třetiny střetnul s útočícím hráčem a obral ho o balonek
37:52 Tentokrát střela Hrabánkovi už vyšla a přidává tím další gól na ústecké konto
37:51 GÓL Florbal Ústí! 6:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #14 Martin Hrabánek, asistoval #29 Aleš Vlach (6:1)
37:20 Další střela od Hrabánka jen jemně škrtla masku Kolínka
36:12 Ústí si opět zklidňuje hru na vlastní polovině
35:23 Polákovu lehkou střelu kope Kolínek vlastním hráčům
34:23 Tůma si perfektně vyběhl a už chtěl střílet, ale přišel o míček na čepeli a tak si ho musí znovu vybojovat
33:02 Trčka s novou florbalkou opět ve hře a snaží se o další navýšení ústeckého vedení. Zatím ovšem neúspěšně.
32:30 Ústí po inkasovaném gólu tlačí na Vary
31:26 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 5:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #36 Petr Holeček, asistoval #43 Rudolf Voják (5:1)
31:26 Střídání brankáře. Nový brankář #2 Marek Matějka družstva FB Hurrican Karlovy Vary
31:00 Trčka přišel o čepel a musí tak jít vystřídat
30:26 Kolínek sice předvedl krásný skok místo přesunu, ale bylo mu to k ničemu - nikdo nakonec nevystřelil
29:50 Ústí si opět zklidňuje hru na vlastní polovině
29:10 GÓL Florbal Ústí! 5:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #73 Ondřej Hubka, asistoval #14 Martin Hrabánek (5:0)
28:33 Další výborný zákrok domácího golmana
28:25 Ústí v plném počtu
28:01 Dobosz už skákal po míčku, ale přihrávka šla moc tvrdě, takže se hosté ke střele nedostali
27:16 Vary si špatně rozehrály a vstřelily branku, ta ovšem neplatí a tak se hraje pořád za stavu 4:0
26:36 GÓL Florbal Ústí! 4:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #2 Vilém Vrzala bez asistence (4:0)
26:25 Vyloučen hráč #14 Martin Hrabánek družstva Florbal Ústí na 2 minuty za blokování florbalky
25:55 Vlach byl sám na dva hráče a bohužel o míček přišel
24:55 Werner mohl zakončovat do prázdné, ale míček ze vzduchu se mu nepodařilo zasáhnout
24:13 Hubka v obrovské šqanci si založil útok, ale byl o míček při zakončení obrán
23:35 Kolínek teď předvádí výtečný zákrok ramenem a míček tak letí mimo hrací plochu
23:12 Vary na míčku a opakuje se nám stejná situace
22:43 Ústí se pokouší založit postupný útok, hosté si ale drží pevný blok a nikam je nepouští
21:38 Jankovský si pokusil pokrýt míček za vlastní bránou, ale přišel o něj a hosté zakončovali. Naštěstí Dobosz je dnes ve formě
21:22 Chroustovský byl nepříjemně zasažen do hlavy, snad bude v pořádku
20:39 Vary si bleskově rozehrály standartku na brankovišti domácích, ale Dobosz opět vynikající
20:06 Vary sice vyhrály buly, ale míčku se zmocňuje Ústí
20:01 Buly pro tým hostí
20:00 Střely v 1. části: 11:6
19:59 První třetina nám končí za stavu 3:0 pro ústecký celek, uvidíme co nám přinesou další dvě periody
19:23 Vlach se rozhodl že nenechá Holečka na trestné sedět do konce třetiny a navyšuje tak ústecké vedení o tři branky
19:22 GÓL Florbal Ústí! 3:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #29 Aleš Vlach, asistoval #48 Marek Chroustovský (3:0)
18:35 Vyloučen hráč #36 Petr Holeček družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za opakované přestupky
18:35 Nyní Ústí v přesile
18:30 Ústí v plném počtu
17:32 Kolínek lehce zraněn při urputném bránění karlovarské svatyně
17:26 Mueller trefuje pouze boční síťku Doboszovy brány
16:49 Ústí nyní v oslabení, uvidíme, jak se jim ho podaří ubránit
16:30 Vyloučen hráč #66 Štěpán Malý družstva Florbal Ústí na 2 minuty za špatné střídání
15:25 Hra se nám lehce zkomplikovala a týmy si míček přehrávají na vlastních polovinách
14:25 Slavík v šanci na velkém brankovišti, Dobosz ale chytá
13:32 Mueller ve velké šanci na střelu, ale pálí pouze do bloku
13:12 Máme tady menší problém s mantinelem, z pod kterého vylézá kousek protiskluzové pásky
12:26 Vlach poslal míček za bránu hostí, Kolínek po něm skočil, ale nezmocnil se ho, takže dal obrovský prostor Chroustovskému v další akci, ten ale neuspěl
11:11 Vary přidávájí utkání tempo a opět střílí na Dobosze, ten ale chytá a vyhazuje
10:10 Pokus o útok Tůmy a Macáka překazil houf hráčů hostí u mantinelu
09:29 Obrovskou šanci Vlacha, kterou Kolínek pouze vyráží následovala další akce Chroustovského, ale opět neúspěšně
08:39 Polák hodil Owczarzyho přes mantinel a míček tak mají Vary
07:43 Vary v menší šanci před Doboszovou bránou, ale střela letěla mimo a Ústí  je znovu na míčku
07:12 Další obrovská šance Ústí před bránou, ale Macák to napálil pouze do bloku
05:50 Ústí se dostalo do velmi rychlého vedení, nejprve míček do brány dostrkal Macák a chvilku po něm si golmana vykoupal Malý
05:44 GÓL Florbal Ústí! 2:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #66 Štěpán Malý bez asistence (2:0)
05:24 GÓL Florbal Ústí! 1:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #94 Matěj Macák, asistoval #73 Ondřej Hubka (1:0)
03:41 Hra byla poprvé za utkání přerušena
03:25 Huber se pokusil společně s Malým jít pomalu do útoku, ale míček končí opět na ústecké polovině
02:22 Ústí si pomalu uklidňuje hru na vlastní polovině
01:00 Hra se zatím přelévá ze strany na stranu
00:01 Bulyprotým domácích
00:00 Vítám všechny čtenáře u dnešního utkání. Minulé utkání těchto dvou týmů dopadlo lépe pro ústecký celek v poměru 5:2. Uvidíme co nám přinese dnešní klání.