• 36 35:46
    17:0
    (Němec)

S.K. P.E.M.A. OPAVA - FBC TIGERS PORUBA 17:0
branky: 1. Šimon Kubala, 2. Jiří Němec, 12. Jiří Němec, 23. Jiří Němec, 23. Dominik Flasar, 26. Šimon Kubala, 27. Matěj Cahel, 28. Jiří Němec, 31. Jiří Němec, 31. Matěj Cahel, 32. Jiří Němec, 32. Jiří Němec, 32. Adam Horák, 35. Vladimír Psota, 36. Jiří Němec, 36. Sebastian Anděl, 36. Sebastian Anděl; rozhodčí: Petr Bezděčík - Dominik Pustówka; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Dominik Holub ? - Tomáš Gajda ?; po třetinách: 3:0, 2:0, 12:0
36:00 Ukončení 3. části
35:46 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 17:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #77 Sebastian Anděl, asistoval #8 Jiří Němec (17:0)
35:38 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 16:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #77 Sebastian Anděl bez asistence (16:0)
35:29 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 15:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #8 Jiří Němec, asistoval #40 Ondřej Havrila (15:0)
34:25 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 14:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #21 Vladimír Psota, asistoval #67 Dalibor Hruška (14:0)
31:36 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 13:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #56 Adam Horák, asistoval #34 Matěj Cahel (13:0)
31:12 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 12:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #8 Jiří Němec, asistoval #15 Šimon Kubala (12:0)
31:01 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 11:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #8 Jiří Němec bez asistence (11:0)
30:58 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 10:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #34 Matěj Cahel, asistoval #13 Jan Kroutil (10:0)
30:06 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 9:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #8 Jiří Němec bez asistence (9:0)
27:32 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 8:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #8 Jiří Němec, asistoval #78 Dominik Flasar (8:0)
26:06 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 7:0
25:12 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 6:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #15 Šimon Kubala, asistoval #77 Sebastian Anděl (6:0)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
22:38 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 5:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #78 Dominik Flasar, asistoval #21 Vladimír Psota (5:0)
22:08 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 4:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #8 Jiří Němec, asistoval #13 Jan Kroutil (4:0)
20:10 Druhá třetina zatím přinesla dost gólových příležitostí, ale bez vstřeleného gólu.
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
12:00 1. Třetina zatím jednoznačná pro P.E.M.U.! Uvidíme co nám přinese třetina druhá.
11:03 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 3:0
05:49 Vyloučen hráč #42 Viktor Gajda družstva FBC TIGERS PORUBA na 2 minuty za hra bez florbalky
05:49 Opava si zahraje přesilovku!
01:50 Ještě jsme Vás nestihli ani přivítat u dnešního utkání a už tu máme 2 rychlé góly Opavy!
01:46 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 2:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #8 Jiří Němec bez asistence (2:0)
00:37 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 1:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #15 Šimon Kubala, asistoval #8 Jiří Němec (1:0)