• 41 40:45
    2

Video

Hornets Brno ZŠ Horní - Florbal Vsetín 3:6
branky: 24. Jan Janíček, 29. Šimon Zitterbart, 41. Jiří Šafránek - 3. Lukáš Zbranek, 5. Lukáš Zbranek, 13. Adam Procházka, 19. Matěj Šebesta, 28. Adam Hegar, 31. Lukáš Zbranek; rozhodčí: Iva Váňová - Patrik Navrátil; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ondřej Foltýn ? - Matěj Loučka ?, Lukáš Mucska ?; po třetinách: 0:3, 2:2, 1:1
44:06 Pacal to zkouší od poloviny, ale pouze do svého probíhajícího spoluhráče
42:20 Vsetín během svého oslabení zvolil taktiku házení kopců
41:05 Hegar se vydal napadat na útočnou polovinu a odchází od tam s míčkem na čepeli a úsměvem na tváři
40:45 Vyloučen hráč #17 Adam Procházka družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:20 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 3:6
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #88 Jiří Šafránek bez asistence (3:6)
40:20 Šafránek viděl prostor na středu a využil ho výborně, míček teď vytahuje ze sítě Mucska
37:06 Trenér Vsetína není šťastný s rozehrávkou svého svěřence
36:42 Dvořák ve velké šanci před bránou, ale trefil pouze Mucska
35:52 Ještě že Tuřanská hala nemá tribunu i za brankami. Šteffel by právě střílel tak do páté řady
34:59 Šafránek faulován na velkém brankovišti, takže rozehrávk por Hornets
34:05 Malý to zkouší od půlky tahem, ale mimo
33:24 Mašek se srazil s Juráňovou v rohu. Od pořadatelského stolku to vypadalo jakoby si tam dali pusu
32:48 Mašek dostal míček po mantinelu, ale dříve než míček měl na zádech Sušeňa, takže na míčku je Vsetín
31:17 Šteffel to zkusil od poloviny natáhnout a Mucsk naposlední chvíli uviděl míček a skočil po něm hlavou
30:07 GÓL Florbal Vsetín! 2:6
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #22 Lukáš Zbranek, asistoval #30 Adam Hegar (2:6)
30:07 Vsetín našel způsob jak se dostat přes obranu Hornets a Zbranek se prosazuje již po sedmi sekundách třetí třetiny
28:08 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 2:5
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #18 Šimon Zitterbart, asistoval #12 Dominik Mašek (2:5)
28:08 Prosazuje se také nejmladší hráč obou týmů Šimon Zitterbart! Poprvé v kategorii dorostu, takže pokladnička bude cinkat po dnešku
27:37 GÓL Florbal Vsetín! 1:5
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #30 Adam Hegar, asistoval #23 Jan Legát (1:5)
27:37 Hegar právě ukazuje, že dokáže hrát florbal bez použití forhandové strany čepele a dává z toho jednoruč gol
26:24 Šteffl zachytil Vsetínský pokus o tiky taka
25:15 Připadá mi, že Vsetín neví jak se mají dostat ke střele
24:15 Mašek opět v samostatném úniku, ale trefuje masku Mucska
23:19 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 1:4
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #31 Jan Janíček, asistoval #32 Lukáš Varo (1:4)
23:19 Střídání brankáře. Nový brankář #3 Lukáš Mucska družstva Florbal Vsetín
23:19 Janíček se prosazuje a otevírá tak skóre i pro svůj tým
22:37 Právě chybělo několik málo milimetru od prvního golu Hornetu
21:55 Dvořák trefuje blokujícího Šebestu
20:40 Šafránek zkouší příklep z poloviny hřiště, ale Loučka viděl celou akci, takže se zákrokem neměl problém
20:00 Janíček v samostatném úniku na bránu, ale než stihl dostat balonek pod kontrolu, tak byl již v rohu hřiště
19:00 Šafránkovi ujel míček při pokusu o střelu, takže se vrací na obrany
18:05 GÓL Florbal Vsetín! 0:4
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #18 Matěj Šebesta, asistoval #24 Radim Hnaníček (0:4)
18:05 Šebesta na Hnaníčka a zpět na Šebestu a ten uklízí do prázdné brány
17:05 Zitterbart promáchl volej na velkém brankovišti
16:15 Mašek z otočky trefuje Loučka a při dorážce trefuje dřevno
15:05 Dvořák pobízí své spoluhráče hned od začátku na postavení obrany, tak jak mají
14:20 Zitterbart v samostatném úniku na Loučku, ale neúspěšne
14:00 Mašek běhá po hřišti jako myš na pružince
12:35 Juráńová to zkouší zápěstím od mantinelu na již připraveného Foltýna, takže skóre se nemění
12:16 GÓL Florbal Vsetín! 0:3
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #17 Adam Procházka, asistoval #23 Jan Legát (0:3)
11:10 Bartl trefuje dřevno!
11:00 Trenér Hornets pobízí jednoho ze svyh hráču o hloubku na hřišti
10:15 Poruba trefuje tyč
09:40 Varo i přes slova svého trenéra zkouší se prorvat až do útoku což se mu i podařilo, ale trefuje pouze Loučku
07:55 Juráńová to zkouší od mantinelu, ale pouze do bloku
07:30 Vsetín kombinuje na útočné polovině, ale zatím marně
06:15 Na hřišti slyšíme oba trenéry poměrně hlasitě, ale každý pobouzí své družstvo k něčemu jinému
05:40 Pacal to zkouší od mantinelu, ale netrefuje branku
04:35 Varo proběhl středem hřiště jak traktor, ale ke střele se již nedostal
04:06 GÓL Florbal Vsetín! 0:2
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #22 Lukáš Zbranek, asistoval #23 Jan Legát (0:2)
02:22 GÓL Florbal Vsetín! 0:1