5:8
    Tomáš VLACH
    (Vilím)

FBC Vikings Kopřivnice - Torpedo Havířov 5:8
branky: 7. Ondřej Holaň, 10. Tomáš Janek, 16. Jakub Kostelník, 26. Jan Toman, 37. Jakub Kostelník - 25. Samuel Řezáč, 30. Tomáš Řezáč, 31. Tobiáš Zipser, 34. Jakub Vilím, 44. Ondřej Kučera, 51. Martin Šulc, 52. Kamil Peřka, 60. Tomáš Vlach; rozhodčí: Libor Gavlas - Pavel Hála; vyloučení: 4:3 + Tomáš Vlach OS; využití: 2:2; diváků: 302; zásahy brankářů: Jakub Strakoš 14 - Martin Zapletálek 25; po třetinách: 3:0, 2:4, 0:4
60:00 Komentář domácích Bordovský Filip (Trenér): Dnešní zápas jsme sice velmi dobře rozehráli, ale ve druhé části jsme  po zbytečných chybách a z naší nedisciplinovanosti pustili Torpédo do hry. Ve třetí třetině nás přehráli a zítra budeme muset hodně přidat. Děkuji divákům za perfektní kulisu a zítra v pět zase na viděnou.
60:00 Komentář hostů Pěgřimek Lukáš (Trenér): Stejně jako v ostatních zápasech jsme měli výsledkově špatnou třetinu ale výkon byl dobrý. Věděli jsme, že musíme být trpěliví a věřit gameplanu, který dneska fungoval a dělal Kopřivnici problémy. Dneska fungovaly věci, které nejsou přímo florbalového charakteru. Je to jen 2:1 a zítra nás čeká extrémně náročný zápas proti soupeři, který tady nechá duši. Děkuji fantastickým divákům za skvělou kulisu a našim fanouškům, kteří nás přijeli podpořit. Zítra opět od nuly.
60:00 Střely ve 3. části: 7:6
59:41 GÓL Torpedo Havířov! 5:8
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #16 Tomáš Vlach, asistoval #25 Jakub Vilím (5:8)
59:41 Vyloučen hráč #16 Tomáš Vlach družstva Torpedo Havířov - osobní trest
59:41 Vyloučen hráč #16 Tomáš Vlach družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za nesportovní chování
58:45 Kopřivnice v šesti.
57:40 Timeout FBC Vikings Kopřivnice
55:00 Šance teď vídíme na obou stranách.
51:11 Havířov teď rychle otočil utkání na svojí stranu.
51:10 GÓL Torpedo Havířov! 5:7
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #73 Kamil Peřka, asistoval #63 Martin Šulc (5:7)
50:20 Janek z půlky , ale marně.
50:00 GÓL Torpedo Havířov! 5:6
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #63 Martin Šulc, asistoval #26 Ondřej Kučera (5:6)
48:29 Vyloučen hráč #10 Ondřej Holaň družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání
46:40 Monsport zaváhal při rozehrávce ale Vilíma vychytal Strakoš.
46:00 Nyní kubátkova střela chycena.
44:23 monsport vypustil jedovku do šibenice. Golman havířova ale chtá.
43:48 GÓL Torpedo Havířov! 5:5
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #26 Ondřej Kučera, asistoval #73 Kamil Peřka (5:5)
42:20 Kopřivnice si stále nahtává.
40:03 Začala poslední třetina zápasu a Kopřivnice je na míčku.
40:00 Střely ve 2. části: 14:6
39:00 Poslední minuta 2. třetiny.
38:10 Hra se teď pohybuje zhora dolů
36:41 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 5:4
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #5 Jakub Kostelník, asistoval #11 Martin Nehera (5:4)
34:52 Vyloučen hráč #26 Ondřej Kučera družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost
33:42 GÓL Torpedo Havířov! 4:4
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #25 Jakub Vilím, asistoval #63 Martin Šulc (4:4)
32:32 Vyloučen hráč #15 Tomáš Janek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost
31:20 Kopřivnice tlačí Havířov.
30:05 GÓL Torpedo Havířov! 4:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #42 Tobiáš Zipser, asistoval #54 Tomáš Řezáč (4:3)
29:30 GÓL Torpedo Havířov! 4:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #54 Tomáš Řezáč, asistoval #10 Samuel Řezáč (4:2)
28:10 Strakoš skvěle podržel Kopřivnici v oslabení.
27:55 Kostelník v úniku backhandem do Zapletálka.
26:09 Vyloučen hráč #6 Jiří Toman družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost
25:12 Kopřvnice v zápětí navyšuje na 4:1.
25:11 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 4:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #16 Jan Toman, asistoval #8 Jakub Kresta (4:1)
24:20 Hosté ve třech na nulu skórují
24:19 GÓL Torpedo Havířov! 3:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #10 Samuel Řezáč, asistoval #66 Marián Kloza (3:1)
22:35 Zapletálek štěstím chytá střelu Monsporta.
21:03 Havířov hned ze startu třetivny hrozí nebezpečnou šancí.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají domící.
20:00 Střely v 1. části: 9:10
19:10 Strakoš skvěle!
18:10 Kopřivnice skvěle bolokuje.
17:23 Vyloučen hráč #11 Martin Nehera družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání
15:34 A je to tu znovu! Kopřivnice navyšuje skóre.
15:33 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 3:0
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #5 Jakub Kostelník, asistoval #3 Vojtěch Zátopek (3:0)
15:02 Hra se teď na chvíli uklidnila a Kopřivnice je na balónku.
13:42 Socha zakončuje backhandem, trefuje jen výstroj Zapletálka.
12:20 Havíčov je také nebezpečný před bránou Kopřivnice. Strakoš zatím ale stoprocentní.
09:12 Kopřivnice se rozjela a navyšuje skóre.
09:11 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 2:0
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Tomáš Janek bez asistence (2:0)
06:34 Kopřivnice využila přesilovou hru a ocitá se v mírném brankovém náskoku.
06:33 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:0
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #10 Ondřej Holaň, asistoval #4 Ondřej Kubátko (1:0)
05:15 Vyloučen hráč #16 Tomáš Vlach družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
03:10 I Strakoš musí zasahovat.
02:03 Hosté začali z ostra a hned střílí na branku domácích.
00:20 Úvodní buly vyhrávají hosté a hned zakládají rozehrávku.
00:01 Zdravím Vás na online zápisu z 3. zápasu 2. kola play off Národní ligy.