• 44 43:57
    2
    Václav JANUŠ

IBK Holice - Orel Rtyně v Podkrkonoší 0:6
branky: 8. Šimon Vacek, 15. Daniel Hejna, 28. Lukáš Hejna, 32. Šimon Vacek, 35. Šimon Vacek, 40. Nikola Brejtrová; rozhodčí: Erik Zoubek - Tomáš Havel; vyloučení: 2:4; využití: 0:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Daniel Jeník 19 - Vojtěch Petera 16; po třetinách: 0:2, 0:1, 0:3
45:00 Komentář hostů Havlíček Karel (Trenér): Po jednoznačným průběhu zápasu první výhra sezóny. Děkuji soupeři a divákům za zápas.
45:00 Komentář domácích Kment Lukáš (Trenér): Stejný zápas jako první ze začátku jsme diktovali temto ale první gól nás opět rozhodil a bohužel nás trápí produktivita.
45:00 Střely ve 3. části: 6:6
43:58 Do konce zápasu se bude hrát 4 na 4.
43:57 Vyloučen hráč #17 Václav Januš družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nesportovní chování
43:57 Vyloučen hráč #7 Ondřej Picek družstva IBK Holice na 2 minuty za nesportovní chování
40:44 Holice mají již třetí přesilovku v zápase.
40:43 Vyloučen hráč #94 Šimon Vacek družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
39:28 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 0:6
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #11 Nikola Brejtrová, asistoval #94 Šimon Vacek (0:6)
34:33 Šimon Vacek má hattrick!
34:32 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 0:5
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Šimon Vacek, asistoval #25 Kamil Hebelka (0:5)
31:21 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 0:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Šimon Vacek, asistoval #55 Vojtěch Křeček (0:4)
30:00 Střely ve 2. části: 4:9
27:15 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 0:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #21 Lukáš Hejna, asistoval #72 Ondřej Řehák (0:3)
26:19 Individuální akce Kamila Hebelky končí v náručích gólmana.
23:45 Rtyně Holice docela přehrává.
22:23 Střela Kamila Hebelky byla zblokována.
19:56 Rtyně má velký tlak. Jeníkovu svatyni ale ne a ne dobýt.
18:39 Rtyně hraje v plném počtu.
16:41 Vojtěch Petera dneska zatím stoprocentní. K jeho svatyni se Holice ještě ani nepřiblížili.
16:39 Třetí přesilovka zápasu. Po druhé již pro Holice.
16:38 Vyloučen hráč #14 Adam Vejrek družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za hrubost
15:23 Adam Vejrek poslal žabku na Šimona Vacka, ten trefil spojnici.
15:00 Střely v 1. části: 6:10
14:49 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 0:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #92 Daniel Hejna, asistoval #55 Vojtěch Křeček (0:2)
13:29 Krásná střela z výběhu Lukáše Hejny. Daniel Jeník zasahuje.
11:45 Rtyně hraje v plném počtu.
10:32 Po špatné kontrole míčku od Šimona Vacka se před bránou objevil úplně volný Jaroslav Tošovský. Vojtěch Petera zasahuje.
09:43 Přesilovku si vyzkouší i Holice.
09:42 Vyloučen hráč #72 Ondřej Řehák družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
07:05 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 0:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Šimon Vacek, asistoval #14 Adam Vejrek (0:1)
06:41 Střela Adama Vejrka po zákroku gólmana jen lehce přeletěla branku.
06:01 Holice hrají v plném počtu.
03:58 První přesilovka zápasu pro Rtyni.
02:28 Střela Adama Vejrka po přihrávce od Šimona Vacka byla zblokovaná.
01:44 Lukáš Jeřábek teď přestřelil bránu v tutové šanci.
00:01 Úvodní buly pro Rtyni.