Adam BALEK

This stream can only be watched on the broadcaster's website.

Go to stream

Florbal Primátor Náchod - ASK Bystřice n.P.  7:1
branky: 4. Jan Majer, 7. Jan Ježek, 10. Jan Majer, 11. Martin Hanuš, 26. Jan Majer, 26. Marek Flašar, 28. Jan Majer - 13. Dominik Novák; rozhodčí: Filip Neumann - Lukáš Drahný; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 69; zásahy brankářů: Daniel Poláček 4 - Josef Kos 16; po třetinách: 3:0, 1:1, 3:0
30:00 Komentář domácích Rázl František (Trenér): Jsme rádi, že jsme mohli v tomto zápase nasadit všechny hráče ze soupisky. Je to skvělá parta, která si prostě zaslouží užít si atmosféru MČR a zahrát si pod fantastickým kotlem náchodských fans. Děkuji všem hráčům, fanouškům i soupeři.
30:00 Komentář hostů Sláma Jiří (Asistent trenéra): Povedená druhá třetina, ve které jsme se soupeřem dokázali držet krok. Ve zbytku zápasu jsme nedokázali hrát aktivně a soupeř trestal naše chyby. Děkujeme divákům za podporu a soupeři za férové utkání.
30:00 Střely ve 3. části: 5:4
30:00 Ukončení 3. části
28:22 Uvidíme první vyloučení v zápasu
28:21 Vyloučen hráč #85 Adam Balek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
27:26 Souhra do prázdné branky!
27:25 GÓL Florbal Primátor Náchod ! 7:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #99 Jan Majer, asistoval #61 Martin Hanuš (7:1)
25:20 Flašar neskutečně zavěsil pod horní tyč!
25:19 GÓL Florbal Primátor Náchod ! 6:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #28 Marek Flašar, asistoval #63 Jan Ježek (6:1)
17:00 Náchod soupeře moc nepouští na míček
15:00 Odchovanec týmu FBC Dobruška Balek dnes střílí jako by byl na střelnici, ovšem branku ještě netrefil
12:53 Bystřice se poprvé v zápase prosazuje
12:52 GÓL ASK Bystřice n.P. ! 4:1
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil #97 Dominik Novák, asistoval #9 Patrik Cisár (4:1)
10:33 Skvělý vstup do třetiny a Náchod zvyšuje vedení!
10:32 GÓL Florbal Primátor Náchod ! 4:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #61 Martin Hanuš, asistoval #45 Adam Voborník (4:0)
10:01 Úvodní bule pro Náchod
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Střely v 1. části: 12:0
10:00 Ukončení 1. části
09:55 Náchodští ještě přidávají gól do šatny a hala praská ve švech!
09:54 GÓL Florbal Primátor Náchod ! 3:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #99 Jan Majer bez asistence (3:0)
06:20 Konečně se prosazuje i druhá lajna domácích!
06:19 GÓL Florbal Primátor Náchod ! 2:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #63 Jan Ježek, asistoval #85 Adam Balek (2:0)
03:09 A ujímá se také vedení! Kdo jiný, než duo Majer-Hanuš!
03:08 GÓL Florbal Primátor Náchod ! 1:0
03:00 Náchod se podle očekávání ujímá pozice favorita utkání
00:01 Úvodní bule pro Náchod