0

3.

série

Wizards SO Praha 10 B - FbC Red Dragons Hořovice 5:4pn
branky: 1. Matěj Hosperger, 2. Tomáš Havelka, 27. František Pucherna, 32. Matyáš Horák, N Tomáš Havelka - 3. Pavel Frühauf, 26. Jakub Zajíček, 31. Jakub Zajíček, 36. Michal Müller; rozhodčí: Radoslav Hašlík - Martin Preclík; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 1243; zásahy brankářů: Jakub Kvíz ? - Jitka Pichlíková ?; po třetinách: 2:1, 0:0, 2:3
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Red Dragons Hořovice hráč #5 Radek Kencl , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Wizards SO Praha 10 B hráč #19 Tomáš Němeček , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Red Dragons Hořovice hráč #12 Michal Müller , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Wizards SO Praha 10 B hráč #19 Tomáš Havelka a vstřelil rozhodující gól (5:4).
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Red Dragons Hořovice hráč #26 Jakub Zajíček , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Wizards SO Praha 10 B hráč #25 Matyáš Horák , ale gól nevstřelil.
36:00 Zahájena trestná střílení
36:00 Ukončení 3. části
35:47 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 4:4
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #12 Michal Müller, asistoval #26 Jakub Zajíček (4:4)
31:18 GÓL Wizards SO Praha 10 B! 4:3
Branku družstva Wizards SO Praha 10 B vstřelil #25 Matyáš Horák, asistoval #5 František Pucherna (4:3)
30:09 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 3:3
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #26 Jakub Zajíček, asistoval #35 Matěj Pliml (3:3)
28:30 Zápas nabírá na oprátkách, hraje se nahoru a dolu.
26:47 GÓL Wizards SO Praha 10 B! 3:2
Branku družstva Wizards SO Praha 10 B vstřelil #5 František Pucherna, asistoval #19 Tomáš Němeček (3:2)
25:08 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 2:2
24:57 Vyloučen hráč #5 František Pucherna družstva Wizards SO Praha 10 B na 2 minuty za sekání
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
20:57 Timeout FbC Red Dragons Hořovice
14:13 Vyloučen hráč #12 Michal Müller družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za sekání
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
10:00 Zápas postrádá krásu a eleganci, chyby přibývají na obou stranách.
02:31 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 2:1
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #7 Pavel Frühauf, asistoval #35 Matěj Pliml (2:1)
01:49 GÓL Wizards SO Praha 10 B! 2:0
Branku družstva Wizards SO Praha 10 B vstřelil #19 Tomáš Havelka, asistoval #1 Jakub Kvíz (2:0)
00:31 Čarodějové očarovali brankářku, která poté nebyla schopna zasáhnout.
00:30 GÓL Wizards SO Praha 10 B! 1:0
Branku družstva Wizards SO Praha 10 B vstřelil #81 Matěj Hosperger, asistoval #5 František Pucherna (1:0)