2:5
    Ladislav TYLL
    (Soukup)

FBC Ressler boys - Florbal TJ Kobylisy D 2:5
branky: 29. Matěj Soukup, 36. Ladislav Tyll - 15. Vojtěch Šimáček, 17. Roman Svrček, 21. Vojtěch Šimáček, 23. Vojtěch Šimáček, 33. Viktor Parma; rozhodčí: Martin Preclík - Jaroslav Verner; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Filip Trousil ? - Jiří Kraml ?; po třetinách: 0:0, 0:4, 2:1
36:00 Ukončení 3. části
35:59 Kobylisy vítězí, snad to pivko bude chutnat.
35:54 GÓL FBC Ressler boys! 2:5
Branku družstva FBC Ressler boys vstřelil #5 Ladislav Tyll, asistoval #98 Matěj Soukup (2:5)
35:54 Klasika u Kobylisy, dostávame gól v oslabení.
34:40 Kobylisy klasicky hledají cestu ke gólu, ale přesilovky jsou Kryptonyt našeho oddílu.
34:19 Vyloučen hráč #31 Pavel Malý družstva FBC Ressler boys na 2 minuty za sekání
33:30 Experti v podobě Žiťáka a Bodláka se tu shodují, že Kobylisy měli hrát přesilovku až nakonec rozhodčí konečně zvedají ruku a budeme mít přesilovku.
32:55 GÓL Florbal TJ Kobylisy D! 1:5
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy D vstřelil #32 Viktor Parma, asistoval #86 Martin Čítek (1:5)
32:55 GM Kobylis zavěšuje, 1:5
32:09 Hosté v plném počtu.
31:24 Zápas má konečně náboj, už tu jen čekáme na návštěvu od Kamila nebo Ctíry.
30:08 Vyloučen hráč #7 Radek Šindelář družstva Florbal TJ Kobylisy D na 2 minuty za hrubost
30:08 Kamil diskutoval, bohužel mu spíše hrozí asi trest. Už tu tečou nervy, to máme tady rádi.
30:08 Radek krosčekem poslal soupeře ven a jde si sednout.
29:58 Šindy poslal soupeře za prkna
29:45 Šindelář klasicky do 1. hráče, snad mu to tam ještě dneska padne.
28:38 GÓL FBC Ressler boys! 1:4
Branku družstva FBC Ressler boys vstřelil #98 Matěj Soukup, asistoval #4 Jakub Mádr (1:4)
28:38 Domácí vyloučení Ctíry potrestali.
28:21 Vyloučen hráč #13 Ctirad Malina družstva Florbal TJ Kobylisy D na 2 minuty za sekání
28:21 Ctíra bohužel fauluje a půjde si odpočinou
27:15 Martin Čítek nádherně čistě v rohu poslal soupeře za mantinel. Ne nadarmo se mu přezdívá Zdeno Chára.
26:55 Šindy dneska na beku zatím bez chybky.
26:30 Viktor v další velké šanci, ale minul.
25:20 Nádherná akce hráče domácích, ale Jirka znovu připraven. Snad tu další nulu udrží.
24:23 Kamil hraje jako dříč, bojuje, snad nezaviní další nájezd.
24:01 Buly pro domácí, ale hned udělali faul, hosté na balonku.
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Konečně začali padat góly, po 2. třetině to je 4:0 pro Kobylisy. Poctívá připrava v podobě pár piv každého jedince hráčů ve žlutém konečně nese své ovoce.
24:00 Ukončení 2. části
22:07 GÓL Florbal TJ Kobylisy D! 0:4
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy D vstřelil #10 Vojtěch Šimáček, asistoval #13 Ctirad Malina (0:4)
22:07 Šimáček si po včerejšku zpravuje náladu, po přihrávece Ctíry znovu zavěsil. Bodlák nás navadí, že by gól i ačko mělo být připsáno Kamilovi.
21:50 Šimáček znovu zahrozil, ale teď to tam nespadlo.
21:28 Velká šance domácích, ale prázdnou branku odmítli, stav je stále 0:3
20:23 GÓL Florbal TJ Kobylisy D! 0:3
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy D vstřelil #10 Vojtěch Šimáček, asistoval #66 Roman Svrček (0:3)
20:23 Gól domácích dává ze štěstím dává Šimáček, kterému asistoval Cvrnda. Nejvetší radost z toho měl pan výčepní Kamil.
20:09 Zatím se od 2. gólu nic nestalu i Bodlák se tu s námi nudí.
17:30 Šimáček znovu nádherně našel Cvrndu, který vystřeli do Ctíry za brankou a od něj se to odrazilo před branku a byl z toho závar.
16:50 Šindelář místo střely ze středu hledal spoluhráče, ale k ničemu to nevedlo.
16:05 GÓL Florbal TJ Kobylisy D! 0:2
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy D vstřelil #66 Roman Svrček bez asistence (0:2)
16:05 Akce elitní lajny Kobylis končí gólem Cvrndy.
15:32 Tlak na obou stranách, golmani se vytáhli.
14:33 GÓL Florbal TJ Kobylisy D! 0:1
14:33 Nádherná střela Šimáčka po přituknutí Maliny. Úžasná standartka Kobylis, Áčko by se mělo co učit.
14:10 Jirka si zahrál na Neuera, bohužel Forrest nic moc zpracování, ale balonek zůstal Kobylisím.
13:41 Šimáček ohrozil bránu domácích, bohužel stav je stále 0:0
13:32 Tlak elitní lajny Kobylis končí faulem Maliny.
12:54 Martin Čítek hledal Šindeláře, ale ten trefil zase 1. hráče.
12:01 Úvodní buly pro Kobylisy.
12:00 Zahájení 2. části
12:00 1. část končila 0:0, Kobylisy jsou lepší, ale chce to gól.
12:00 Ukončení 1. části
11:45 Střela Šimáčka do nohy gólmana, který vyrazil střelu před Cvrndu, kterou pak úžasně domácí golman chytl.
11:10 Cvrnda se nádherně dostal přes střed ke střele, ale gólman vytasil proti jeho přízemní střele nohu.
09:55 Jirka se rozplácnul, míček nechytl a domácí hráč trefil jen břevno. Ojedinělá šance domácích, která mohla skončit špatně pro Kobylisy
09:24 Šimáček rozvlnil síť, ale před tím se bohužel pískl faul na našeho ostravského boha Cvrndu.
08:35 Tlak elitní lajny Kobylis gól nepřinesl, Cvrnda netrefil jasnou golovku a následně Šimáček jen do 1. hráče.
07:58 Forrest nádherně zblokoval střelu, rum po zápase si určitě zaslouží.
07:25 Jirkův dobrý zákrok a z nasledného tlaku bohužel Kobylisy gól nedali.
06:33 Střela domácích nad.
05:05 GM Kobylis Viktor Parma v jasné šanci, ale nedal.
04:35 Šindelář bohužel jen do 1. hráče.
03:45 Cvrnda klasicky svým průnikem přes střed, ale trefil jen posledního hráče před gólmanem.
03:00 Střela domácích na Jirkovu bránu, ale byla mimo.
02:35 Šidnelář natáhl ke střele, ale minul.
00:55 Šimáček vybojoval balonék na Malinu, který hledal Cvrndu, který mířil nad.
00:23 Kobylisy měli jasný gól, ale rozhodčí neuznali, z druhého pokusu bohužel nic nebylo.
00:09 Jirka má 1. zákrok
00:01 Uvodní buly pro Malinu, ale hned fauluje.
00:00 Vítáme vás u dalšího zápasu výkladní skříně našeho florbalu, tedy našeho "D" týmu. Ráno vyhráli 9:0, tak uvidíme co teď-