10:1
    Martin JAVOR
    (Dobiáš)

FBC Ressler boys - SK Black Dragons 10:1
branky: 4. Václav Štochl, 6. Marek Kolařík, 10. Matěj Soukup, 17. Matěj Soukup, 20. Michael Obrtel, 20. Michael Obrtel, 23. Aleš Bambas, 25. Filip Weber, 29. Filip Weber, 32. Pavel Malý - 34. Martin Javor; rozhodčí: Petr Jindra - Jaroslav Váňa; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 4; zásahy brankářů: Vojtěch Bíba ? - Lukáš Sýkora ?; po třetinách: 3:0, 4:0, 3:1
36:00 Ukončení 3. části
33:58 GÓL SK Black Dragons! 10:1
Branku družstva SK Black Dragons vstřelil #40 Martin Javor, asistoval #28 Jakub Dobiáš (10:1)
31:03 GÓL FBC Ressler boys! 10:0
Branku družstva FBC Ressler boys vstřelil #31 Pavel Malý, asistoval #94 Ladislav Tyll (10:0)
28:50 GÓL FBC Ressler boys! 9:0
Branku družstva FBC Ressler boys vstřelil #8 Filip Weber, asistoval #94 Ladislav Tyll (9:0)
28:50 SK Black Dragons Kostelec nechutná.
25:24 Vyloučen hráč #98 Matěj Soukup družstva FBC Ressler boys na 2 minuty za sekání
24:52 GÓL FBC Ressler boys! 8:0
Branku družstva FBC Ressler boys vstřelil #8 Filip Weber, asistoval #77 Ctibor Chmelař (8:0)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
22:57 GÓL FBC Ressler boys! 7:0
Branku družstva FBC Ressler boys vstřelil #61 Aleš Bambas, asistoval #1 Vojtěch Bíba (7:0)
20:41 Vyloučen hráč #61 Aleš Bambas družstva FBC Ressler boys na 2 minuty za blokování florbalky
19:42 GÓL FBC Ressler boys! 6:0
Branku družstva FBC Ressler boys vstřelil #21 Michael Obrtel, asistoval #77 Ctibor Chmelař (6:0)
19:13 GÓL FBC Ressler boys! 5:0
18:38 Filip Weber má skvělý pohyb po hřišti. Ctibor Chmelař ne.
17:24 Jakub Mádr má druhou asistenci dnešního dne, čímž vyrovnal svůj 18 let starý rekord.
16:42 GÓL FBC Ressler boys! 4:0
Branku družstva FBC Ressler boys vstřelil #98 Matěj Soukup, asistoval #4 Jakub Mádr (4:0)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
10:31 Matěj Soukup je při chuti. Po palubovce létá jako Jan Rezek ve Skotsku.
09:55 Pavel Malý je velmi nepříjemný. Velmi.
09:09 GÓL FBC Ressler boys! 3:0
Branku družstva FBC Ressler boys vstřelil #98 Matěj Soukup, asistoval #21 Michael Obrtel (3:0)
06:20 Ctibor Chmelař chtěl všem otéct a pokusit se ohrouzit branku soupeře. Potom si ale uvědomil své parametry a souboj vypustil.
05:16 GÓL FBC Ressler boys! 2:0
Branku družstva FBC Ressler boys vstřelil #16 Marek Kolařík, asistoval #4 Jakub Mádr (2:0)
04:44 Jakub Mádr skvělým obranným zákrokem získal míček na svou hůl.
03:48 GÓL FBC Ressler boys! 1:0
Branku družstva FBC Ressler boys vstřelil #78 Václav Štochl, asistoval #61 Aleš Bambas (1:0)