• 45 44:54
    9:5
    (Štancl)

KM automatik FBK Jičín - FbC Hradec Králové B 9:5
branky: 7. Petr Szturc, 10. Adam Sucharda, 19. Vojtěch Sobotka, 26. Lukáš Patzelt, 31. Daniel Valeš, 31. Vít Černý, 39. Vojtěch Sobotka, 42. Adam Sucharda, 43. Vojtěch Sobotka - 11. Jakub Nerad, 15. Jan Lebeda, 36. Jan Lebeda, 42. Aleksandr Petečela, 45. Vojtěch Vošický; rozhodčí: Daniel Jireček - Nguyen Duc Trung; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Matěj Slavík 23 - Erik Zoubek 12; po třetinách: 2:2, 2:0, 5:3
44:59 Komentář domácích: Děkuji soupeři a spoluhráčům za utkání.
44:54 GÓL FbC Hradec Králové B! 9:5
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #24 Vojtěch Vošický, asistoval #2 Jakub Štancl (9:5)
44:49 Střely: Hradec-28 Jičín-20
42:30 GÓL KM automatik FBK Jičín! 9:4
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #19 Vojtěch Sobotka bez asistence (9:4)
41:57 Vyloučen hráč #24 Vojtěch Vošický družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za sekání
41:49 GÓL KM automatik FBK Jičín! 8:4
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #18 Adam Sucharda bez asistence (8:4)
41:49 Zoubek dnešní zápas proti Jičínu prodal kolik asi dostal ?
41:30 GÓL FbC Hradec Králové B! 7:4
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #11 Aleksandr Petečela, asistoval #21 Jan Lebeda (7:4)
40:40 Hradec stahuje na dvě lajny
39:29 Hradec jde do šesti zkouší ohrozit soupeře a udělat ještě něco s výsledkem
38:56 Timeout FbC Hradec Králové B
38:56 GÓL KM automatik FBK Jičín! 7:3
38:56 Další skvrna na jméně Erik Zoubek
35:46 GÓL FbC Hradec Králové B! 6:3
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #21 Jan Lebeda, asistoval #92 Tomáš Karlík (6:3)
35:46 Hradec snižuje na rozdíl tří branek
31:31 Trestné střílení družstva KM automatik FBK Jičín neproměnil #7 Antonín Zikmund.
31:31 Zoubek chytá nájezd, aspoň trochu si očistil své jméno
31:03 Vyloučen hráč #19 Vojtěch Sobotka družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání
30:50 GÓL KM automatik FBK Jičín! 6:2
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #31 Vít Černý bez asistence (6:2)
30:50 Rychlí gol Jičína na 6:2 Hradec musí otáčet čtyřgolové mango soupeře
30:14 GÓL KM automatik FBK Jičín! 5:2
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #5 Daniel Valeš, asistoval #10 Petr Szturc (5:2)
30:14 Zoubkova fatální chyba, měl by se spíš soustředit na chytáni než na fotbalové odkopy, jakoby mu z oka vypadl Karel ze seriálu okresní přebor
27:40 Zápas je vyrovnaný je to nahoru dolů
25:17 GÓL KM automatik FBK Jičín! 4:2
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #8 Lukáš Patzelt, asistoval #7 Antonín Zikmund (4:2)
25:17 Jičín jde do dvoubrankového vedení Hradec musí opět dorovnávat
24:09 JIčín má standartku ale marně ji rozehrál
22:26 Mladá síla Hradce vytvořila nebezpečnou akci která skončila nad bránou rozehrávat bude Jičín
21:00 Jedlan přišlápl hokejku hráči Jičína a ta zatím drží pohromadě
20:30 Vošický byl zasažen holí do pusy rozhodčí hru necháva pokračovat
20:00 Vošický zakládá útok
19:30 Dyntera hrdě bojuje za soupeřovou bránou
18:06 GÓL KM automatik FBK Jičín! 3:2
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #19 Vojtěch Sobotka, asistoval #7 Antonín Zikmund (3:2)
18:06 Jíčín jde do vedení, velký tlak v utočném pásmu hradecké stál gol
17:30 Zoubek chytá životku
14:11 GÓL FbC Hradec Králové B! 2:2
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #21 Jan Lebeda, asistoval #9 Marek Jedlan (2:2)
12:58 Vyloučen hráč #50 Michal Kunt družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za bránění ve hře
12:40 Krásný kros od Jičína ale nekončí v brnce hráč číslo 10 netrefil branku.
12:14 Vyloučen hráč #2 Jakub Štancl družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za bránění ve hře
10:35 GÓL FbC Hradec Králové B! 2:1
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #27 Jakub Nerad, asistoval #55 Přemek Hanzlík (2:1)
09:26 GÓL KM automatik FBK Jičín! 2:0
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #18 Adam Sucharda, asistoval #49 Matyáš Filip (2:0)
09:26 Padáček z půlky koínčí v brance, ale golmanovi nejde nic zazlévatměl zakrytý výhled.
07:52 Mohli jsem viděl špatnou přihrávku Lebedy ale brankář Zoubek má vše pod kontrolou.
06:57 Nebezpečná akce Jičína 2 na 1 ale míček zkončil vedle branky.
06:15 GÓL KM automatik FBK Jičín! 1:0
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #10 Petr Szturc bez asistence (1:0)
05:09 Nebezpečná střela Bartáka která zkončila v rukou golmana.
00:03 Karlík hned po buly se dostal do šance ale trefil pouze golmana.