3:10
    Lukáš SKULINA
    (Návrat)

SK Domaslavice - SK K2 Prostějov 3:10
branky: 43. Václav Tomiczek, 49. Vojtěch Peterek, 56. Lukáš Skulina - 4. Jan Smička, 10. Vojtěch Laurenčík, 31. Petr Zabloudil, 31. Jakub Krnáč, 33. Michal Konečný, 36. Stanislav Elsner, 42. Stanislav Elsner, 43. Adam Hurdálek, 50. Petr Zabloudil, 53. Jakub Krnáč; rozhodčí: Stanislav Kosek - Marek Pavlovský; vyloučení: 1:4; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Jorgos Jatagandzidis 8 - Tomáš Krátký 16; po třetinách: 0:2, 0:4, 3:4
60:00 Komentář domácích Fikoczek Petr (Vedoucí): Dnes bída s nouzí. Nefungovalo vůbec nic, s takovou by to nestačilo ani na kroužek z Horní Lomné. Prostějovu stačilo postavit se k jednotlivým hráčům a tím jsme skončili. Celkem mě mrzí čachry s nominacemi rozhodčích, protože jsme neměli k dispozici gólmany, po hledání jsme našli volného Jorgose, kterého jsme narychlo zaevidovali. Tímto děkujeme i jemu, že to nedopadlo na další bizár. Prostějovu a rozhodčím přejeme šťastnou cestou domů. Dost drahý zápas.
60:00 Komentář hostů Vlček Marek (Trenér): Dnes jsme se přesvědčili, že i v mrazáku se hraje florbal. Povinné tři body, které nám zatím k záchraně nestačí. Musíme makat dál, díky zůčastněným za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 9:13
59:59 a je tady konec utkání a hosté z Prostějova si domu odvážejí 3 body
57:58 SKD neztrácejí bojovnost, ovšem Prostějov svou hrou  domácím  moc prostoru nedávají
55:24 GÓL SK Domaslavice! 3:10
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #15 Lukáš Skulina, asistoval #29 Martin Návrat (3:10)
55:24 po přihrávce Návrata z rohu hřiště se na hranici malého brankoviště prosazuje Skulina a snižuje nepříznivý stav pro domácí na rozdíl sedmi branek
52:01 GÓL SK K2 Prostějov! 2:10
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #45 Jakub Krnáč, asistoval #89 Pavel Bezouška (2:10)
52:01 dnes domácím početní výhody nejdou a opět po samostatném úniku Krnáče inkasují
51:44 a máme tady další výhodu pro domácí v podobě přesilovky
51:43 Vyloučen hráč #20 Petr Zabloudil družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za sekání
49:11 GÓL SK K2 Prostějov! 2:9
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #20 Petr Zabloudil, asistoval #11 Adam Hurdálek (2:9)
49:11 a Prostějov na to rychle odpovídá
48:32 GÓL SK Domaslavice! 2:8
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #27 Vojtěch Peterek, asistoval #77 Ondřej Němčík (2:8)
48:32 po přesné přihrávce Němčíka se prosazuje Peterek a se štěstím prostřeluje golmana hostí
48:00 Prostějov mohl přidat další branku při útočné výhodě 2 na 1, nakonec překombinovali a k zakončení se nedostali
46:53 hosté však domácí k vážnější situaci nepouští a tak s přehledem ubránili
44:36 SK K2 Prostějov byl do hry moc hrrr...... a tak jich aktuálně bude na 2min o jednoho méně, tímpádem se domácím SKD opět naskytuje příležitost snížení
44:35 Vyloučen hráč #20 Petr Zabloudil družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za špatné střídání
42:57 SKD s nulou neodejde, přesně do horního rohu brány se trefuje Tomiczek
42:56 GÓL SK Domaslavice! 1:8
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #91 Václav Tomiczek bez asistence (1:8)
42:03 na to rychlým gólem Prostějov navazuje a zvyšuje na 8:0
42:02 GÓL SK K2 Prostějov! 0:8
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #11 Adam Hurdálek, asistoval #69 Petr Frýda (0:8)
41:30 GÓL SK K2 Prostějov! 0:7
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #18 Stanislav Elsner, asistoval #87 Libor Čmela (0:7)
41:20 neshodu před domácím golmanem využívá Elsner a do odkryté brány se nemýlí
41:11 SKD se snaží proměnit výhodu v gól, avšak ke střele se nedostali
40:00 Střely ve 2. části: 8:8
39:59 početní výhodu domácích přerušuje siréna, ukončující druhou část utkání
39:35 SK K2 se úspěšně brání a nepouští domácí k míčku
38:40 po sekání Schöna si domácí SKD opět zahrají výhodu jednoho muže v poli,
38:39 Vyloučen hráč #22 Ondřej Schön družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za sekání
35:30 GÓL SK K2 Prostějov! 0:6
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #18 Stanislav Elsner bez asistence (0:6)
35:30 SKD chybují na útočné polovině, kdy Górny ztrácí míček a Elsner sám na golmana míří přesně..
33:39 Laurenčík zahrál rukou a domácí si tak zahrají přesilovou hru
33:38 Vyloučen hráč #12 Vojtěch Laurenčík družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za hra rukou
32:46 GÓL SK K2 Prostějov! 0:5
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #19 Michal Konečný, asistoval #45 Jakub Krnáč (0:5)
32:46 rychlou kombinaci zakončuje přesně Konečný
30:28 rychlý slet událostí a hosté vedou už o čtyři branky
30:27 GÓL SK K2 Prostějov! 0:4
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #45 Jakub Krnáč, asistoval #12 Vojtěch Laurenčík (0:4)
30:07 GÓL SK K2 Prostějov! 0:3
29:01 Peterek v šanci, "z první" trefil přesně pouze masku Krátkého
27:00 Skulina z dálky prověřil golmana hostů, ten chytá
24:40 aktuálně se oba týmy spíše navzájem hlídají, nikdo z nich nechce chybovat, a tak střel je prozatím po skromnu
21:15 prozměnu domácí SKD měli šanci se prosadit, avšak v poslední chvíli zakročil obránce hostů a zhatil celou šanci
20:10 úvodem druhé třetiny měli hosté obrovskou šanci na navýšení stavu utkání už od tři branky, domácí golman však míček zastavil na brankové čáře
20:00 Střely v 1. části: 5:7
19:59 SK K2 sekundu před koncem první třetiny ještě zahrozili, domácí golman však z brankové čáry míček vyškrábl
18:58 SK K2 měli šanci 2 na 1, střela nakonec míříla vedle
17:15 domácí úspěšně ubránili přesilovku a opět můžou útočit do plných
15:37 hosté zatím v přesilové hře kombinují bez střely
14:59 Vyloučen hráč #77 Ondřej Němčík družstva SK Domaslavice na 2 minuty za zdržování hry
14:59 Němčík zdržoval hru a jde si odpočinout na 2min
13:02 velkou šanci na snížení měl Langer po nabídce Peterka, bohužel střela mířila nad bránu hostů
11:35 SKD se snaží s nepříznivým stavem něco udělat, bohužel zatím vše končí na brankáři hostů Krátkým
09:01 Laurenčík za SK K2 Prostějov přesně trefuje horní růžek branky domácích a navyšuje skóre
09:00 GÓL SK K2 Prostějov! 0:2
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #12 Vojtěch Laurenčík, asistoval #45 Jakub Krnáč (0:2)
07:03 aktuálně se oba týmy snaží kombinovat, ovšem koncová střela chybí
04:11 Prostějov úvodní branka nabudila energií a snaží se svými kombinacemi navýšit skóre
03:17 Smička dostal více prostoru na levém křídle a přesně  k tyči trefuje bránu domácích.
03:16 GÓL SK K2 Prostějov! 0:1
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #26 Jan Smička, asistoval #19 Michal Konečný (0:1)
02:00 úvod utkání nám začal v poklidném tempu, kdy oba týmy se zatím oťukávají
00:01 Dobré odpoledne přejeme všem florbalovým nadšencům a vítáme vás na dnešním utkání, kdy SK Domaslavice na domácí půdě přivítali SK K2 Prostějov