4:8
    Adam KLIMEŠ
    (Minář)

Florbal Vsetín - FBS Olomouc 4:8
branky: 19. Ivan Zajíc, 28. Jiří Vaculík, 41. Michal Žůrek, 50. Tomáš Březík - 17. Šimon Borik, 23. Petr Horák, 27. Lukáš Vachutka, 28. Adam Klimeš, 30. Daniel Tichý, 31. Lukáš Vachutka, 53. Lukáš Vachutka, 60. Adam Klimeš; rozhodčí: Jakub Cigl - Jan Ponížil; vyloučení: 2:5; využití: 1:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Lukáš Matocha 26 - Adam Pavlát 45; po třetinách: 1:1, 1:5, 2:2
60:00 Komentář hostů Hruška Tomáš (Trenér): Dneska jsme vyjma druhé třetiny nepředvedli stoprocentní výkon, ale naštěstí to stačilo. Vsetín hrál sympaticky a věřím, že s touto hrou může trápit všechny favority. Děkuji soupeři za férový zápas a chtěl bych podotknout gesto z druhé třetiny, kterým bylo odvoláno vyloučení. Ještě jednou děkuji a přeji všem krásné Vánoce.
60:00 Komentář domácích Anděl David (Trenér): Zápas se mnusel divákům líbit, ve druhé třetině soupeř potrestal všechny naše individuální chyby. Škoda nevyužitých přesilovek.Ještě chci pochválit Lukáše Matochu za výborný vykon.
60:00 Střely ve 3. části: 23:13
59:27 Timeout Florbal Vsetín
59:27 GÓL FBS Olomouc! 4:8
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #91 Adam Klimeš, asistoval #8 Jan Minář (4:8)
56:04 Hra se ve vysokém tempu.
53:58 Macek přestřelil.
53:10 Vyloučen hráč #41 Jan Kratochvil družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost
53:10 Vyloučen hráč #17 Michal Žůrek družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za hrubost
52:20 GÓL FBS Olomouc! 4:7
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #17 Lukáš Vachutka, asistoval #84 Petr Horák (4:7)
52:20 Matocha nedosahl na střelu.
51:14 Březík blokuje.
49:43 GÓL Florbal Vsetín! 4:6
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #16 Tomáš Březík, asistoval #93 René Číž (4:6)
49:43 Březík golu roku!!!!!
48:44 Vyloučen hráč #9 Martin Czyž družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
48:44 Další přesilovka pro domácí.
47:25 Hra se přelévá ze strany na stranu.
44:52 Vyloučen hráč #16 Tomáš Březík družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nedovolené vrážení
43:50 Novosad přestřelil.
40:37 GÓL Florbal Vsetín! 3:6
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #17 Michal Žůrek, asistoval #4 Filip Vichtora (3:6)
40:37 Žůrek vymetl pavučinu v levem horním rohu.
40:00 Střely ve 2. části: 14:11
38:30 Seevald promáchl v brankovišti.
38:03 Vyloučen hráč #83 Vladimír Blažek družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nesportovní chování
35:50 Fair play v podaní Jakuba Húště který odvolal trest.
32:39 Vyloučen hráč #83 Vladimír Blažek družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
31:18 Žůrek v samostatném úniku neproměnil.
30:04 GÓL FBS Olomouc! 2:6
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #17 Lukáš Vachutka, asistoval #8 Jan Minář (2:6)
29:18 GÓL FBS Olomouc! 2:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #12 Daniel Tichý, asistoval #15 Igor Macháček (2:5)
27:15 GÓL FBS Olomouc! 2:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #91 Adam Klimeš, asistoval #15 Igor Macháček (2:4)
27:01 GÓL Florbal Vsetín! 2:3
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #8 Jiří Vaculík, asistoval #16 Tomáš Březík (2:3)
27:01 Jura Vaculík snižuje.
26:23 Seevald hned po buly jde do útoku a trefuje tyčku.
26:07 GÓL FBS Olomouc! 1:3
25:53 Žůrek nešel volného Macka ten přestřelil.
24:40 Hra se přelévá ze strany na stranu.
22:28 GÓL FBS Olomouc! 1:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #84 Petr Horák, asistoval #8 Jan Minář (1:2)
22:28 Horák překvapil Matochu.
20:00 Střely v 1. části: 11:11
19:35 Macek mohl poslat domácí do vedení ale promáchl.
18:32 Seevald našel volného Zajíce před brankou a vyrovnává.
18:26 GÓL Florbal Vsetín! 1:1
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #13 Ivan Zajíc, asistoval #24 Patrik Seevald (1:1)
17:54 Seevaldova přihrávka neprošla na Adámka který byl sám před Olomouckou brankou.
16:40 GÓL FBS Olomouc! 0:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #29 Šimon Borik, asistoval #4 Lukáš Homola (0:1)
16:40 Olomouc se štěstím otevírá skore.
15:40 Krásná kombinace Zajíce a Seevalda bohužel nekončí golem.
14:32 Matocha zabranil golu.
13:00 Domácí drží hosty pod tlakem.
10:48 Vaculík to zkusil z dálky ale přestřelil.
07:50 Macek blokuje.
06:08 Látal minul.
05:50 Domácí drží hosty pod tlakem.
04:16 Domácí mají k dispozici přesilovku.
04:15 Vyloučen hráč #29 Šimon Borik družstva FBS Olomouc na 2 minuty za špatné střídání
03:30 Adámek střílí a hostující brankář vyráží.
03:00 Seevald pálí ze středu ale o kousek minul.
01:10 Žůrek střílí mimo.
00:01 Úvodní buly vyhrála Olomouc.