3:3
    Radim JIRÁSKÝ
    (Rozlivka)

FbC Skuteč - FTC Vysoké Mýto B 3:3
branky: 16. Kryštof Maňour, 29. Kryštof Maňour, 37. Karel Kuta - 1. Tomáš Král, 39. Jakub Poláček, 45. Radim Jiráský; rozhodčí: Ondřej Vašátko - Daniel Jireček; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Jonáš Moravec 28 - Václav Musel 35; po třetinách: 0:1, 2:0, 1:2
45:00 Komentář hostů Mikulecký Josef (Trenér): Zápas byl vyrovnaný, nejprve nás SKuteč přehrávala ale v poslední třetině jsme stacíli dorovat. Děkujeme rozhodčím i soupeřům.
45:00 Střely ve 3. části: 10:10
44:33 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 3:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #8 Radim Jiráský, asistoval #23 Ladislav Rozlivka (3:3)
43:47 Šikl střílí do prázdné brány, ale minul
42:34 Skvělý postřeh Moravce zabránil Mýtu dát branku v oslabení
42:00 Skuteč má šanci využít přesilovou hru
41:18 Vyloučen hráč #2 Jan Kajsrlík družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za sekání
39:40 Moravec poslal Maňoura do brejku, nahrává Kutovi, ale vzniklou situaci kazí ruka golmana z Mýta
38:08 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 3:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #17 Jakub Poláček, asistoval #8 Radim Jiráský (3:2)
38:07 Poláček vzal věci do svých rukou a vystřelil nechytatelnou střelu Moravcovi k zadní tyči. Už Skutči šlape na paty
36:01 GÓL FbC Skuteč! 3:1
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #42 Karel Kuta, asistoval #44 Tomáš Šikl (3:1)
36:00 Kuta připravil gomanovi opravdu luxusní lázeň, ve které ho pořádně vykoupal a zvyšuje Skutči šance na vítězství
33:50 Skutečská obrana zmařila veškeré pokusy soupeřů
32:50 Další střela Skutče, kterou golman pokryl
31:33 Ani jedna strana není stoprocentně spokojená s výsledkem a snaží se ho všemožně upravit
30:00 Střely ve 2. části: 13:7
29:59 I v poslední vteřině jsme stihli vidět opravdu povedený zákrok golmana z Mýta
28:29 GÓL FbC Skuteč! 2:1
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #74 Kryštof Maňour, asistoval #15 Adam Vařejčko (2:1)
26:40 Mýto si našlo novou oblibu v blokování střel Skutče
18:11 Vyloučen hráč #79 David Vaňásek družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za bránění ve hře
17:40 brankář Vysokého Mýta předvádí neskutečné zákroky
15:55 Krásná prudká střela Maňoura nám upravuje score. Skuteč je opět ve hře a Mýtu to rozhodně neusnadní.
15:35 GÓL FbC Skuteč! 1:1
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #74 Kryštof Maňour, asistoval #33 Adam Krátký (1:1)
15:00 Střely v 1. části: 15:14
09:34 Střely létají do brankářů, nebo mimo branku. Oba golmani dnes zazáři
07:30 brankáři si dnes opravdu zachytají
05:49 Super akce Skutče doprovázené skvělými zákroky golmana z Vysokého Mýta
03:00 Sledujeme akční zápas, hlavně Mýto šlo do tohoto zápasu s vysokým nasazením
00:39 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 0:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #77 Tomáš Král, asistoval #2 Jan Kajsrlík (0:1)