6:3
    Roman KÁBELE
    (Řezníček)

Klub SPV Slovan Pardubice - FBK Piráti Sokol Chrudim 6:3
branky: 19. Vojtěch Kubant, 27. Martin Pova, 34. Dominik Čech, 38. Dominik Čech, 39. Dominik Řezníček, 45. Roman Kábele - 16. Martin Pešava, 34. Petr Kučera, 42. Jakub Kofroň; rozhodčí: Tomáš Balachoncev - Lukáš Drahný; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 6; zásahy brankářů: Evžen Vokál 35 - Martin Stehlík 36; po třetinách: 0:0, 2:1, 4:2
45:00 Střely ve 3. části: 19:14
44:05 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 6:3
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #12 Roman Kábele, asistoval #33 Dominik Řezníček (6:3)
41:27 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 5:3
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #7 Jakub Kofroň, asistoval #8 David Brtnický (5:3)
40:07 Vyloučen hráč #23 Miloslav Zavoral družstva Klub SPV Slovan Pardubice na 2 minuty za sekání
39:10 Na utkání se přišlo podívat ohromujících 6 diváků.
38:31 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 5:2
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #33 Dominik Řezníček, asistoval #12 Roman Kábele (5:2)
37:48 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 4:2
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #8 Dominik Čech, asistoval #11 Martin Wróbel (4:2)
33:38 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 3:2
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #2 Petr Kučera, asistoval #8 David Brtnický (3:2)
33:38 Před pár momenty byla zahájena třetí třetina dnešního večerního utkání. Panuje zde velmi ospalá nálada.
33:14 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 3:1
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #8 Dominik Čech, asistoval #80 Martin Pova (3:1)
30:00 Střely ve 2. části: 15:11
26:11 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 2:1
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #80 Martin Pova bez asistence (2:1)
22:31 Vyloučen hráč #4 Lukáš Pavuk družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za hra rukou
18:56 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 1:1
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #10 Vojtěch Kubant, asistoval #33 Dominik Řezníček (1:1)
15:22 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 0:1
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #24 Martin Pešava, asistoval #8 David Brtnický (0:1)
15:22 Chrudim vstřeluje nádherý gol.
15:00 Střely v 1. části: 8:13
11:26 Trestné střílení družstva Klub SPV Slovan Pardubice neproměnil #80 Martin Pova.
05:36 Sledujeme velmi vyrovnané utkání obou celků.