• 60 59:00
    2
    Tomáš NAVRÁTIL

Wizards DDM Praha 10 - FAT PIPE Traverza Mukařov 5:9
branky: 6. Tomáš Branžovský, 17. Tomáš Branžovský, 35. Petr Krob, 46. Jakub Novák, 56. Petr Krob - 1. Ivan Pergler, 16. Ondřej Klička, 17. Walter Schubert, 17. Jan Novotný, 31. Jan Pudich, 42. Jan Pudich, 54. Jan Pudich, 58. Jan Pudich, 59. Ivan Pergler; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Vít Svojše 19 - Josef Bína 19; po třetinách: 2:4, 1:1, 2:4
60:00 Vyjádření k zápasu trenéra hostí: Krásný vstup do sezóny, kdy diváci mohli vidět herně vyrovnané utkání s mnoha šancemi na obou stranách. Díky dobré formě brankáře Bíny, Traverza může slavit vítězství. Děkujeme soupeři a divákům, všem přejeme pevné zdraví.
60:00 Vyjádření k zápasu vedoucího týmu domácích: Vyrovnaný zápas, který rozhodla produktivita soupeře. Děkujeme soupeři za utkání
60:00 Střely celkem: Wizards - Traverza 24:27
60:00 Střely ve třetí třetině: Wizards - Traverza 10:12
59:50 Lazárkova střela bohužel nenašla soupeřovu branku
59:00 Vyloučen hráč #24 Tomáš Navrátil družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za blokování florbalky
58:29 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 5:9
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #14 Ivan Pergler, asistoval #27 Radim Fořt (5:9)
58:17 Wizards kombinují v šesti okolo bránícího bloku hostí
57:35 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 5:8
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #55 Jan Pudich, asistoval #34 Walter Schubert (5:8)
57:35 Pudichova střela se svezla po Svojšeho boku a končí v síti
56:09 Rossi opět prověřil Bínu, ten s obtížemi vyráží mimo bránu.
55:25 GÓL Wizards DDM Praha 10! 5:7
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #13 Petr Krob, asistoval #25 Karel Smutný (5:7)
55:25 Krob lišácky prostřelil Bínu, Wizards o krůček blíž vyrovnání.
54:40 Kerzel zkoupal protihráče, ale jeho střela se už nevešla mezi tři tyče
53:47 Lazárkovu střelu opět kryje Bína
53:00 Timeout Wizards DDM Praha 10
53:00 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 4:7
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #55 Jan Pudich, asistoval #6 Vojtěch Doleček (4:7)
53:00 A máme tu hattrick, Pudich navyšuje vedení Traverzy.
52:32 Svojše fantasticky vychytal v situaci 1 na 1 Perglera
51:20 Slibně rozvíjející akci zazdil Mikoláš nepřesnou nahrávkou na soupeřovu hůl
50:34 Smutný vyslal nádhernou střelu, Bína konečky prstů vyráží mimo tři tyče
50:11 Jan Vašíček opět v roli dirigenta obrany, to mu dnes jde na výbornou.
49:54 Timeout FAT PIPE Traverza Mukařov
49:21 Wizards tlačí a tlačí, bohužel pro domácí žádná vyložená šance
48:42 Mikoláš opět vyslal na branku soupeře štiplavou střelu.
46:34 Pudich v obrovské šanci přestřeluje, tohle jestě může mrzet.
45:54 GÓL Wizards DDM Praha 10! 4:6
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #17 Jakub Novák, asistoval #22 Martin Lazárek (4:6)
45:54 Wizards snižují ihned ze standardní situace, Novákova střela byla přesná jako švýcarské hodinky.
45:51 Vyloučen hráč #7 Petr Heřmanský družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za zvedání florbalky
42:48 Vašíčkova pumelice z půlky nadělala Bínovi menší starosti.
41:42 Rossi ze vzduchu trefuje pouze mantinel za branou
41:19 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 3:6
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #55 Jan Pudich, asistoval #61 Robert Štipka (3:6)
40:40 Hra ve třetí třetině je zatím velice opatrná, ani jeden tým se nechce dopustit chyby
40:00 Střely ve druhé třetině: Wizards - Traverza 6:7
39:47 Trestné střílení družstva Wizards DDM Praha 10 neproměnil #13 Petr Krob.
39:46 Smutný vystřelil nejprve do bloku a na podruhé vybojoval trestné střílení.
38:13 Vašíček blokem zastavil nebezpečnou akci soupeře
37:08 Traverza drží balonek a tak v klidu kontroluje průběh zápasu.
34:07 GÓL Wizards DDM Praha 10! 3:5
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #13 Petr Krob, asistoval #17 Jakub Novák (3:5)
34:07 Krob utekl všem protihráčům a s ledovým klidem upravuje skóre.
32:45 Vašíček hledal dlouhým lobem Lazárka, ten ho trefil z první vedle soupeřovy svatyně
32:11 Na hřišti se začíná lehce přiostřovat, utkání nabírá na obrátkách
30:07 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 2:5
30:07 Hosté zvyšují skóre, Pudich propálil blok a míč končí v síti.
29:39 Omladina ve Wizárdské sestavě teď nepříjemně presuje hosty.
27:52 Krob trefuje pouze tyč, obrovská šance Wizards
26:44 Mikoláš s pomocí bloku bránícího hráče minul bránu o milimetry.
25:33 Hosté opět zamkli domácí na jejich polovině
24:07 Wizards nevyužili přesilovou hru, hosté jsou v plném počtu
22:07 Vyloučen hráč #55 Jan Pudich družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za sekání
21:33 Branžovský získává balon a s ním i cenné vteřinky.
20:36 Traverza drží Wizards pod zámkem a vyčkává na příležitost.
20:00 Střely v první třetině: Wizards - Traverza 8:8
19:38 Vyloučen hráč #56 Jakub Kerzel družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za nedovolené vrážení
19:38 Hosté si zahrají přesilovou hru, uvidíme co nám předvedou.
16:31 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 2:4
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #42 Jan Novotný, asistoval #17 Tomáš Fait (2:4)
16:31 V rychlém sledu za sebou se prosazují hosté a odskakují na rozdíl dvou branek.
16:22 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 2:3
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #34 Walter Schubert bez asistence (2:3)
16:17 GÓL Wizards DDM Praha 10! 2:2
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #46 Tomáš Branžovský, asistoval #15 Jan Vašíček (2:2)
16:17 Branžovský rychle srovnává stav zápasu, jeho střela měla opět gólové parametry.
15:56 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 1:2
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #12 Ondřej Klička, asistoval #17 Tomáš Fait (1:2)
15:56 Po krásné kombinační akci strhává Traverza vedení na svojí stranu.
14:10 Branžovský obehrál protihráče, pro jeho smůlu už nestačil zakončit.
11:49 Hra probíhá ve vysokém tempu, hraje se doslova nahoru-dolu.
11:08 Vašíček vystřelil z půlky, Bína s obtížemi vyráží.
09:24 Wizards na balonu zatlačují soupeře na vlastní polovinu
08:53 Vašíček ztrácí balon, Traverza se vrací do hry.
06:01 Lazárek z výběhu trefuje pouze tyč
05:31 GÓL Wizards DDM Praha 10! 1:1
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #46 Tomáš Branžovský, asistoval #13 Petr Krob (1:1)
05:31 Branžovský krásně doklepl Krobův nához. Wizards se vrací do zápasu.
04:28 Zvoní tyč!!!! Hrači hostí nenavyšují skore
03:38 Jan Kerzel vyslal nebezpečnou střelu - Bína vyráží
02:52 Traverza opět nebezpečně kombinuje na soupeřově polovině, ale k žádné výrazné šanci to zatím nevede.
01:55 Petr Krob po krásné akci sklepává balon těsně vedle soupeřovi brány
00:22 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 0:1
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #14 Ivan Pergler, asistoval #16 Martin Fenik (0:1)
00:22 Hráči hostí nepůjčili domácím Wizards balon a po rychlé akci se dostavají do vedení.
00:01 Hosté vyhráli první buly a drží balon