• 57 56:58
    2
    Ondřej KABELKA

SCC SEMILY - KM automatik FBK Jičín 3:9
branky: 3. Jiří Havrda, 31. Tomáš Kubín, 39. Lukáš David - 10. Tomáš Valkoun, 10. Petr Dlouhý, 13. Jan Štál, 25. Petr Dlouhý, 26. Jan Štál, 41. Tomáš Matys, 51. Tomáš Matys, 55. Tomáš Valkoun, 57. Tomáš Valkoun; rozhodčí: David Kytler - Lenka Jansová; vyloučení: 2:5 + Lukáš Mück OS; využití: 1:1; diváků: 52; zásahy brankářů: Martin Forman 25 - Matěj Kraušner 19; po třetinách: 1:3, 2:2, 0:4
60:01 Komentář trenéra domácích: Oproti minulému týdnu jsme se herně výrazně posunuli, dařilo se nám útočnou hru soupeře, ale naprosto jsme selhali v proměňování nabízených šancí. Pochvalu si zaslouží zejména výkon našeho gólmana, který zastavil několik tutových šancí. Bohužel neustále zaostáváme v rychlosti a důrazu. Soupeři děkujeme za utkání a těšíme se na odvetu.
60:01 Komentář trenéra hostů: Děkujeme soupeřům za skvělý zápas, gesta fair play a pěkný holky. Upřímně nechápu, proč soupeř neustále prohrává, když hrají tak dobře. Sbohem Luky
56:58 Vyloučen hráč #35 Ondřej Kabelka družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za bránění ve hře
56:02 GÓL KM automatik FBK Jičín! 3:9
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #8 Tomáš Valkoun, asistoval #12 Jan Klamrt (3:9)
55:59 Vyloučen hráč #10 Matěj Pavlata družstva SCC SEMILY na 2 minuty za sekání
55:15 Vyloučen hráč #65 Tomáš Matys družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za zdržování hry
54:07 GÓL KM automatik FBK Jičín! 3:8
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #8 Tomáš Valkoun, asistoval #16 Jan Štál (3:8)
54:07 Time out pro domácí SCC Semily
50:31 GÓL KM automatik FBK Jičín! 3:7
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #65 Tomáš Matys, asistoval #8 Tomáš Valkoun (3:7)
48:21 Vyloučen hráč #33 Michal Schreier družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání
46:55 Vyloučen hráč #30 Jakub Zemánek družstva SCC SEMILY na 2 minuty za sekání
43:04 Vyloučen hráč #65 Tomáš Matys družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:26 GÓL KM automatik FBK Jičín! 3:6
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #65 Tomáš Matys, asistoval #17 Petr Dlouhý (3:6)
39:59 Ukončení druhé třetiny
38:24 GÓL SCC SEMILY! 3:5
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #77 Lukáš David, asistoval #10 Matěj Pavlata (3:5)
37:19 Vyloučen trenér Lukáš Mück družstva KM automatik FBK Jičín - osobní trest
37:19 Vyloučen hráč #12 Jan Klamrt družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:01 GÓL SCC SEMILY! 2:5
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #12 Tomáš Kubín, asistoval #77 Lukáš David (2:5)
28:30 Zraněný hráč SCC Semily s číslem 12, nic vážného
25:54 GÓL KM automatik FBK Jičín! 1:5
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #16 Jan Štál, asistoval #12 Jan Klamrt (1:5)
24:54 GÓL KM automatik FBK Jičín! 1:4
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #17 Petr Dlouhý, asistoval #65 Tomáš Matys (1:4)
20:10 Začátek druhé třetiny
19:59 Konec první třetiny, stav 1:3 pro soupeře FBK Jičín, přestávka
12:42 GÓL KM automatik FBK Jičín! 1:3
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #16 Jan Štál, asistoval #37 Daniel Taneček (1:3)
09:37 GÓL KM automatik FBK Jičín! 1:2
09:09 GÓL KM automatik FBK Jičín! 1:1
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #8 Tomáš Valkoun, asistoval #65 Tomáš Matys (1:1)
02:10 GÓL SCC SEMILY! 1:0
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #88 Jiří Havrda bez asistence (1:0)
00:00 Vážení diváci, v dnešním utkání 4 kola divize B se střetne družstvo SCC Semily a FBK Jičín