Bohemians

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

FbŠ Bohemians - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 4:6
branky: 5. Adéla Bočanová, 7. Adéla Bočanová, 40. Hana Poláková, 54. Hana Poláková - 8. Eliška Poláková, 35. Adéla Jůzová, 39. Ivana Vachovcová, 43. Eliška Poláková, 49. Tereza Hanzlíková, 54. Ivana Vachovcová; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 4 + Veronika Loudová OS:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Karolína Červová 23 - Jana Christianová 11; po třetinách: 2:1, 1:2, 1:3
60:00 Zápas končí výhrou Chodova, ale domácí předvedli velmi dobrý výkon. V příštím zápase se představí 13.2. doma proti Jičínu. Již zítra hrají také muži další kolo Livesport Superligy proti Spartě od 19:30. Děkuji za pozornost a u dalších zápasů na viděnou.
60:00 Střely ve třetí třetině: 4:9
59:10 Poslední minuta a Lechnerová zkušeně drží míček.
58:36 Bohemka dobře na míčku, ale chybí tomu střelba.
56:57 Bohemka v šesti.
56:53 Timeout FbŠ Bohemians
56:11 Bohemka aktivně napadá. Na míčku momentálně Císařová.
53:41 Poláková dramatizuje a snižuje z nájezdu na 6:4.
53:28 GÓL FbŠ Bohemians! 4:6
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #17 Hana Poláková z trestného střílení (4:6)
53:04 Vachovcová si nádhernou kličkou položila Červovou a zvyšuje na 6:3.
53:03 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #14 Ivana Vachovcová, asistoval #64 Adéla Polívková (3:6)
51:11 Poláková zahrála na housle Polívkové a následná střela míří vedle.
50:22 Bohemka stahuje hru na dvě formace a chce ještě zabojovat o vyrovnání.
48:49 Nešťastný zásah Divišové a Hanzlíková zvyšuje na 5:3.
48:35 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #79 Tereza Hanzlíková, asistoval #3 Karolína Suchá (3:5)
48:04 Štolbová faulována v rohu a míček mají hosté.
46:49 Po dlouhé době se hraje 5 na 5
44:40 Vyloučení na obou stranách. Bočanová sekla Christianovou a jde si odpočinout. Zároveň je vyloučena Lechnerová za hrubost.
44:27 Vyloučen hráč #33 Kristýna Lechnerová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost
44:27 Vyloučen hráč #94 Adéla Bočanová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
43:00 Domácí si zahrají svojí první přesilovku.
42:47 Vyloučen hráč #92 Vanessa Rebecca Keprtová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za vysoká florbalka
42:41 Poláková ze středu a Chodov vede
42:24 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #5 Eliška Poláková bez asistence (3:4)
41:03 Vachovcová ve velké šanci. Bohužel pro hosty přestřeluje.
40:01 Začíná třetí třetina. Úvodní vhazování vyhráli hosté.
40:00 Střely ve druhé třetině: 5:12
40:00 Druhá třetina je za námi. Skóre je vyrovnané. Třetí třetina začne přibližně v 16:27.
39:31 Loudová opouští trestnou lavici.
39:06 Dorážkou se prosazuje Poláková a zápas je opět vyrovnaný.
39:05 GÓL FbŠ Bohemians! 3:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #17 Hana Poláková, asistoval #18 Klára Minářová (3:3)
38:17 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #14 Ivana Vachovcová, asistoval #92 Vanessa Rebecca Keprtová (2:3)
37:16 Druhá třetina je spíše ospalá, ale vyhrát mohou oba týmy. Teď skvěle Christianová proti Bočanové.
34:50 Hosté vyrovnávají velmi šťastnou trefou.
34:33 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #88 Adéla Jůzová bez asistence (2:2)
34:06 Bočanová zablokována a oba týmy odcházejí střídat.
33:14 Suchá přestřeluje.
32:08 Suchá zastavená dnes dobře hrající Havlovou.
30:15 Domácí hrají velmi agresivně a Chodovu se dnes nedaří.
29:40 Domácí zvládli důležitou pasáž zápasu a hrají v plném počtu.
28:56 První oslabení domácí přežili.
28:27 Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
26:31 Loudová bude většinu druhé třetiny na trestné lavici.
25:29 Vyloučen hráč #67 Veronika Loudová družstva FbŠ Bohemians - osobní trest
25:29 Vyloučen hráč #67 Veronika Loudová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře
25:29 Vyloučen hráč #67 Veronika Loudová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nesportovní chování
23:21 V souboji před brankou úspěšnější Červová. Teď z blízka přestřeluje Vachovcová.
22:02 Štajnerová dobře zavezla míček, ale Vaníčková v souboji ztrácí.
20:01 Začíná druhá třetina. Na buly úspěšnější Suchá a Chodov rozehrává.
20:00 Střely v první třetině: 6:8
20:00 Skončila první třetina, domácí vedou 2:1. V první polovině třetiny byli lepší domácí, poté se hra vyrovnala a závěr patřil spíše Chodovu. Druhá třetina začne přibližně v 15:43
19:36 Poláková teď málem kličkou překonala Červovou.
16:43 Bímová teď v několika šancích. ale Christianová vždy na svém místě.
15:43 Dvořáková teď dvakrát velmi důrazně na Keprtovou.
14:11 Poláková zůstává po souboji se Suchou ležet, ale už se zvedá a bude v pořádku.
12:42 Třetí lajna domácích vybojovala zajímavou situaci a odchozí střídat.
11:44 Lechnerová střílí z poloviny, ale domácí dobře blokují.
10:23 Sportovní gesto Chodova. Chodov hraje první přesilovou hru.
10:03 Vyloučen hráč #23 Natálie Bartošová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za vysoká florbalka
09:32 Kellovská nahazuje na branku, ale Christianová v klidu chytá.
07:26 Poláková si odskočila od Kellovské a snižuje.
07:23 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #5 Eliška Poláková, asistoval #79 Tereza Hanzlíková (2:1)
06:14 Loudová vytáhla míček a předala ho Bočanové a ta se prosazuje podruhé. Bohemka zatím zaslouženě vede.
06:13 GÓL FbŠ Bohemians! 2:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #94 Adéla Bočanová, asistoval #67 Veronika Loudová (2:0)
05:35 Mandíková vybojovala faul a oba týmy střídají.
04:31 Chyba v obraně hostí a Bočanová se v úniku nemýlila.
04:24 GÓL FbŠ Bohemians! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #94 Adéla Bočanová, asistoval #17 Hana Poláková (1:0)
04:09 Vachovcová se dostala ke střelbě. Faulem jí zastavuje Hrabánková.
02:59 Vaníčková ze slušné pozice přestřeluje.
02:35 Dvě minutky za námi, zatím bez střelby.
00:01 Úvodní buly za námi. Na míčku hosté z Chodova.
00:00 Chodov nastoupí klasicky v modrých dresech a domácí pro dnešek zvolili svojí černou sadu.
00:00 Vážení diváci vítejte u textového online přenosu 15.kola Extraligy žen mezi domácími FbŠ Bohemians a hosty z Chodova. Favoritem jsou hosté, ale domácí mají po restartu dobrou formu a získali 7 z 9 možných bodů. Utkání můžete sledovat také u našeho komentovaného přenosu.