(Fišera)
60
  • 60 59:01

Sokoli Pardubice - Technology Florbal MB 3:11
branky: 14. Matouš Sákra, 18. Marek Weinelt, 40. Matouš Sákra - 2. Štěpán Švejda, 4. Daniel Martínek, 7. Jakub Seibert, 10. Ondřej Pužman, 18. Marek Korych, 24. Jakub Pařízek, 27. Jan Zoufalý, 28. Štěpán Švejda, 32. Štěpán Švejda, 54. Jakub Pařízek, 58. Marek Korych; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 4:2; využití: 0:3; diváků: 47; zásahy brankářů: Matěj Denemark 15, Jiří Malý 21 - Marek Macík 28; po třetinách: 2:5, 1:4, 0:2
60:00 Vyjádření trenéra domácích: No, dnes to vypadalo, že jsme na kolech a Boleslav na motorkách. Bolka byla ve všech ohledech jasně lepší a zaslouženě zvítězila. Jen škoda, že jsme to soupeři tak ulehčili a více se neprali. Díky za férové utkání a hodně štěstí do těch dalších.
60:00 Vyjádření trenéra hostů: Jsem rád, že jsme po včerejším náročném zápasu vstoupili do dnešního utkání aktivně a položili základy dnešní výhry. Poté bylo jen důležité zůstat hlavami v zápase, což se nám podařilo. Děkuji týmu za koncentrovaný výkon, divákům za podporu a soupeři za férové utkání.
59:01 Trestné střílení družstva Technology Florbal MB neproměnil #24 Marek Korych.
58:35 Situace na hřišti je mezi oběma týmy velice vyhrocená
58:00 Probíhají poslední 2 minuty 3. třetiny
57:35 GÓL Technology Florbal MB! 3:11
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #24 Marek Korych, asistoval #5 Michal Fišera (3:11)
57:35 Boleslav poslal nejdříve střelu do tyčky a poté dorážku do prázdné branky
55:27 Gólman domácích zlikvidoval jasný gól a stav se tím pádem nemění
53:21 GÓL Technology Florbal MB! 3:10
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #48 Jakub Pařízek, asistoval #95 Filip Kučera (3:10)
53:21 Jakub Pařízek vsítil 10. branku hostů
50:50 Hra lítá se strany na stranu
46:50 Marek Macek měl šanci vystřelit což se mu povedlo ale rozpůlil přitom svoji florbalku
45:33 Domácí budou mít šanci snížit stav utkaní v jejich 2. přesilovce v dnešním zápase
45:32 Vyloučen hráč #37 Štěpán Švejda družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání
44:10 Předvedl krásné kličky a stahovačky ale na konci akce se netrefil do branky
42:45 Obě družstva vstoupili do 3. třetiny velice aktivně
40:00 Střely po 2. třetině. Domácí 9, Hosté 15
39:14 GÓL Sokoli Pardubice! 3:9
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil #98 Matouš Sákra, asistoval #32 Dominik Czeszewski (3:9)
39:14 Další krásná střela Matouše Sákry končí v branka a upravuje skóre před koncem 2. třetiny
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny
35:08 Vyloučen hráč #98 Matouš Sákra družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře
31:14 GÓL Technology Florbal MB! 2:9
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #37 Štěpán Švejda bez asistence (2:9)
31:14 Domácí špatně rozehráli a tuto situaci využil Štěpán Švejda který dává svůj 3. gól v tomto utkání
30:07 Vyloučen hráč #93 Petr Kučera družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:07 Petr Kučera nekompromisně poslal obránce hostů za mantinely a bude za to vyloučen
29:37 Timeout Sokoli Pardubice
27:24 GÓL Technology Florbal MB! 2:8
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #37 Štěpán Švejda, asistoval #5 Michal Fišera (2:8)
27:24 Hned první střela co letěla na nového brankáře domácích končí v síti
26:50 Střídání brankáře. Nový brankář #33 Jiří Malý družstva Sokoli Pardubice
26:49 GÓL Technology Florbal MB! 2:7
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #39 Jan Zoufalý, asistoval #95 Filip Kučera (2:7)
26:20 Střela Matěje Gregora trefila brankáře přímo do helmy
23:36 GÓL Technology Florbal MB! 2:6
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #48 Jakub Pařízek, asistoval #39 Jan Zoufalý (2:6)
23:36 Jan Zoufalý nahodil na branku kde stál Jakub Pařízek a ten svoji tečí usměrnil míček do sítě
22:20 Vyloučen hráč #64 Marek Macek družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za sekání
22:05 Hosté budou mít šanci navýšit skóre v přesilovce
21:00 Domácí vstoupili do začátku 2. třetiny jako více aktivní mužstvo
20:00 Střely po 1. třetině. Domácí 10, Hosté 16
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny
17:40 GÓL Sokoli Pardubice! 2:5
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil #73 Marek Weinelt, asistoval #82 Michael Smola (2:5)
17:20 GÓL Technology Florbal MB! 1:5
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #24 Marek Korych bez asistence (1:5)
17:20 Hosté nakonec svoji přesilovku využijí Marek Korych poslal na Denemarka střelu a ta se mu od nohy odráží do branky
16:57 Matěj Denemark zachránil svým zákrokem jistý gól
16:27 Vyloučen hráč #32 Dominik Czeszewski družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za sekání
16:27 Hosté budou hrát v přesile
13:34 GÓL Sokoli Pardubice! 1:4
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil #98 Matouš Sákra, asistoval #74 Matyáš Mík (1:4)
13:34 Nádherná střela Matouše Sákry od půlky končí v síti a domácí snižují na rozdíl 3 branek
09:50 GÓL Technology Florbal MB! 0:4
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #25 Ondřej Pužman, asistoval #5 Michal Fišera (0:4)
09:50 Michal Fišera s Ondřejem Pužmanem se v oslabení dostali do úniku 2 na 1 a gólovou příležitost využili
08:03 Vyloučen hráč #2 Zdeněk Vyhnánek družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání
07:35 Kapitán hostů se dostal do samostatného úniku ale svým backhandem trefil jen tyč
06:52 GÓL Technology Florbal MB! 0:3
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #13 Jakub Seibert, asistoval #29 Marek Macík (0:3)
05:15 Domácí Sokoli zatím nedostali příležitost vystřelit si na branku
03:07 GÓL Technology Florbal MB! 0:2
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #65 Daniel Martínek, asistoval #95 Filip Kučera (0:2)
03:07 Filip Kučera svou nahrávkou našel volného Daniela Martínka a ten se svoji střelou trefil přesně do šibenice
01:11 GÓL Technology Florbal MB! 0:1
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #37 Štěpán Švejda, asistoval #75 Sebastián Šlechta (0:1)
01:11 Mohli jsme vidět pěknou kombinaci hostů na kterou Matěj Denemark nedosáhl a tak míček končí v síti domácích