12:0
    (Lerch)

Souběžné zápasy

FBC Draci Říčany - OLYMP FLORBAL 12:0
branky: 3. David Tománek, 9. Tomáš Zicha, 11. Tomáš Zicha, 12. Vítězslav Špok, 15. Vojtěch Honzák, 26. Vítězslav Špok, 31. Vojtěch Kos, 34. David Tománek, 35. Tomáš Zicha, 40. Vojtěch Honzák, 45. Marek Honzák, 45. Vítězslav Špok; rozhodčí: Jan Tůma - Ondřej Tauš; vyloučení: 3:3 + Matyáš Sokol OS; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: František Lerch 19 - Jiří Trojan 26; po třetinách: 5:0, 1:0, 6:0
44:59 GÓL FBC Draci Říčany! 12:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #5 Vítězslav Špok, asistoval #13 František Lerch (12:0)
44:45 GÓL FBC Draci Říčany! 11:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #63 Marek Honzák, asistoval #15 Filip Nevický (11:0)
39:35 GÓL FBC Draci Říčany! 10:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #34 Vojtěch Honzák bez asistence (10:0)
34:17 GÓL FBC Draci Říčany! 9:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #66 Tomáš Zicha, asistoval #71 Adam Lubina (9:0)
33:19 GÓL FBC Draci Říčany! 8:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #49 David Tománek, asistoval #93 Martin Kaprálek (8:0)
33:18 Timeout OLYMP FLORBAL
30:30 GÓL FBC Draci Říčany! 7:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #91 Vojtěch Kos, asistoval #49 David Tománek (7:0)
28:45 Vyloučen hráč #39 Matyáš Sokol družstva OLYMP FLORBAL - osobní trest
28:45 Vyloučen hráč #39 Matyáš Sokol družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za nesportovní chování
28:45 Vyloučen hráč #39 Matyáš Sokol družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za blokování florbalky
28:07 Vyloučen hráč #34 Vojtěch Honzák družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za bránění ve hře
25:39 GÓL FBC Draci Říčany! 6:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #5 Vítězslav Špok, asistoval #49 David Tománek (6:0)
18:16 Vyloučen hráč #39 Matyáš Sokol družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání
14:38 GÓL FBC Draci Říčany! 5:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #34 Vojtěch Honzák, asistoval #15 Filip Nevický (5:0)
13:47 Vyloučen hráč #49 David Tománek družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za nedovolené vrážení
11:06 GÓL FBC Draci Říčany! 4:0
10:42 GÓL FBC Draci Říčany! 3:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #66 Tomáš Zicha, asistoval #49 David Tománek (3:0)
08:00 GÓL FBC Draci Říčany! 2:0
02:49 GÓL FBC Draci Říčany! 1:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #49 David Tománek, asistoval #66 Tomáš Zicha (1:0)