1

2.

série

TJ Sokol Královské Vinohrady - Viking TJ Kobylisy 6:4pn
branky: 22. Ondřej Zelený, 23. Šimon Jakub Král, 23. Richard Kellenberger, 26. Jan Prošek, 46. Jan Prošek, N Jan Prošek - 12. Matouš Neužil, 13. Marek Janoušek, 38. Jiří Kračman, 44. Matouš Neužil; rozhodčí: Lukáš Recht - Daniel Fišer; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matyáš Lorenc ? - Jan Bittner ?; po třetinách: 0:2, 4:0, 0:2
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč #34 Jan Prošek a vstřelil rozhodující gól (6:4).
2 Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč #14 Filip Janeba , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč #5 Ondřej Zelený a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč #91 Adam Kropík a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
45:00 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #34 Jan Prošek z trestného střílení (5:4)
43:59 GÓL Viking TJ Kobylisy! 4:4
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #92 Matouš Neužil, asistoval #5 Jiří Kračman (4:4)
43:56 Klouda nám tu střílí na světla.
43:41 Timeout Viking TJ Kobylisy
42:50 Šaroch nám ukazuje svou kličku mezi nohama kobylisského hráče.
41:49 Kračman dostal seřváno za to že nám plive na zem.
41:09 Kračman netrefil bránu když šel sám.
38:05 Vyloučen hráč #34 Jan Prošek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost
37:35 Ten co se pořád valí dává gol.
37:13 GÓL Viking TJ Kobylisy! 4:3
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #5 Jiří Kračman, asistoval #68 Tomáš Klouda (4:3)
36:05 Janoušek zkusil jak klouže sokolská podlaha.
32:00 Císař se snaží dorážet, ale míček mu sjel z hokejky.
29:32 Kračman opět plive na zem.
26:45 Prošek střílií šibenici a Prošková na celou halu 'to je můj bratr'.
25:30 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #34 Jan Prošek, asistoval #12 František Jílek (4:2)
22:55 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #18 Richard Kellenberger, asistoval #5 Ondřej Zelený (3:2)
22:03 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #75 Šimon Jakub Král, asistoval #92 Tadeáš Doucha (2:2)
21:50 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #5 Ondřej Zelený, asistoval #9 Marek Paštika (1:2)
21:50 Vykoukal koukal až dokoukal, střílí gol.
21:45 Trestné střílení družstva Viking TJ Kobylisy neproměnil #92 Matouš Neužil.
21:14 Vyloučen hráč #98 Adam Matoušek družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
20:31 Kračman z Kobylis si odplivl na zem.
18:30 Vyloučen hráč #82 Marek Janoušek družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
16:37 Začala nám druhá třetina a míček zatím létá mimo hřiště.
14:20 Komorný si šel po mantinelu sám ,ale Prošek ho zastavil.
12:29 GÓL Viking TJ Kobylisy! 0:2
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #82 Marek Janoušek, asistoval #14 Filip Janeba (0:2)
12:29 Golman Kobylis předvádí skvělé zákroky.
11:17 GÓL Viking TJ Kobylisy! 0:1
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #92 Matouš Neužil, asistoval #82 Marek Janoušek (0:1)
11:17 Zelený dal nahrávku Pinkasovi ale ten bežel až moc rychle a míček nechal za sebou
09:48 Krásná akce Kobylis.
08:49 Klouda si prošel středem ale bohužel minul.
07:45 Vinohrady udrželi v oslabení nulu.
05:31 Šaroch zlomil florbalku.Aspon má důvod si koupit novou.
05:18 Vyloučen hráč #34 Jan Prošek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
05:08 Martan a Vojta Doucha ukazují své ladné sprinty
03:33 Neužil nevyužil své šance a minul bránu.
02:49 Prošek dnes dělá své klasické výběhy do středu.
02:07 Vidíme že pan Král si dnes sladil dres a termo tričko.