Olomouc

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

KM automatik FBK Jičín - FBS Olomouc 2:6
branky: 54. Kristýna Bachmaierová, 55. Šárka Smetáková - 14. Kateřina Peterková, 16. Barbora Suchánková, 17. Kateřina Peterková, 23. Barbora Pařízková, 39. Tereza Mošťková, 50. Lenka Ryšavá; rozhodčí: Kateřina Hátlová - Lenka Jansová; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; diváků: 79; zásahy brankářů: Marcela Velzelová 20 - Lenka Kubíčková 32; po třetinách: 0:3, 0:2, 2:1
60:00 Komentář trenérky domácích Markéty Kosové: Co na to říct, zápas jsme si prohrály samy. Neproměnily jsme ani vyložené šance, soupeř se až příliš často dostával do brejků, které trestal. Děkujeme za zápas.
60:00 Komentář as. trenérky Olomouce Aleny Sklenářové: V 1. části jsme proměnily vyložené šance. V 2. třetině jsme navýšili z krásných akcí v přesilových hrách. Ke konci jsme si to samy zkomplikovaly a zkazili tak nulu skvěle chytající gólmance. Celkově dnes ale naše hráčky odvedly lepší výkon než soupeř a tak si vezeme domů zasloužené body. Díky za zápas.
60:00 Poměr střel v poslední části hry: Jičín 10 - Olomouc 5.
59:00 Poslední minuta utkání. Ještě jeden tvrdší souboj.
58:32 Zbytečně tvrdý souboj. Erbanová se zvedá sama, hráčce Olomouce musí trochu pomoci.
56:15 Jičín ještě zkouší zatlačit, ale na zdramatizování utkání to nevypadá.
54:00 Timeout FBS Olomouc
54:00 GÓL KM automatik FBK Jičín! 2:6
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #15 Šárka Smetáková, asistoval #14 Adéla Dlouhá (2:6)
54:00 Volný úder pro domácí z brankoviště a Smetáková s pomocí tyčky střílí druhý gól Jičína.
53:32 GÓL KM automatik FBK Jičín! 1:6
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #85 Kristýna Bachmaierová, asistoval #25 Lucie Paulovičová (1:6)
53:32 Bachmaierové se konečně podařilo propálit Kubíčkovou. Na zlomení utkání už ale zřejmě bude pozdě.
52:45 Olomouc bezpečně kontroluje vývoj utkání. Kubíčková si počíhala i na střelu Erbanové.
50:15 Jičín usazen na útočné polovině, Paulovičová zamířila jen do středu brány, kde byla Kubíčková.
49:12 GÓL FBS Olomouc! 0:6
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #41 Lenka Ryšavá, asistoval #24 Tereza Reimerová (0:6)
49:12 Domácí ve snaze za gólem propadly v obraně a inkasují v přesilovce.
48:59 Vyloučen hráč #5 Barbora Suchánková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za zvedání florbalky
48:30 Třetí oslabení domácí bez větších problémů zvládly.
47:45 Jičín v oslabení sbírá cenné vteřinky na soupeřově polovině.
46:30 Vyloučen hráč #14 Adéla Dlouhá družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za bránění ve hře
45:22 A znovu Kubíčková! Jičínu dnes není gól přán.
42:42 Souboj sprinterek Paulovičová - Peterková vyzněl lépe pro domácí hráčku.
40:01 Poslední třetinu začínají domácí, udělají ještě něco s výsledkem?
40:00 Poměr střel ve druhé části hry: Jičín 13 - Olomouc 9.
38:05 GÓL FBS Olomouc! 0:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #12 Tereza Mošťková, asistoval #48 Darina Axmannová (0:5)
38:05 A Olomouc využívá i druhou přesilovou hru.
37:33 Paulovičová se dostala do šance ve vlastním oslabení. Ani teď si na Kubíčkovou nepřišla.
36:50 Vyloučen hráč #85 Kristýna Bachmaierová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání
36:24 Peterková ukázala rychlé nohy, přesprintovala domácí obranu o 10 metrů. Velzelová zasahuje.
36:10 Jičín volný úder z prostoru brankoviště neproměnil.
32:33 Bachmaierová se pokoušela prohodit soupeřku, chyběly milimetry.
30:25 Další dva zákroky Kubíčkové, ta je dnes jednoznačně rozdílovým hráčem.
27:25 První lajna domácích pořádně přikládá pod kotel, ale ani jim se gól zatím vstřelit nedaří.
25:19 Erbanová měla v úniku na zádech dvě hráčky a netrefila míček ideálně.
23:25 Růžičková nevystřelila vůbec špatně, ale Kubíčková je zatím stoprocentní.
22:14 GÓL FBS Olomouc! 0:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #8 Barbora Pařízková, asistoval #24 Tereza Reimerová (0:4)
22:14 Olomouc přesilovku rychle využívá a rozdíl ve skóre začíná být propastný.
21:25 Vyloučen hráč #16 Denisa Kalousková družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za blokování florbalky
21:25 Máme tu první vyloučení, Olomouc dostává početní výhodu po faulu Kalouskové.
20:40 Paulovičová tentokrát pálí nad.
20:01 Druhou třetinu začínají na míčku domácí.
20:00 Poměr střel v první části hry: Jičín 11 - Olomouc 12.
19:14 Střelu Kuchařové Kubíčková se štěstím vyráží.
16:44 GÓL FBS Olomouc! 0:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #21 Kateřina Peterková bez asistence (0:3)
16:44 Smetáková trefila svou střelou blok, míčku se zmocnila Peterková a ukázala všem záda.
15:34 GÓL FBS Olomouc! 0:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #5 Barbora Suchánková, asistoval #27 Eva Barvíková (0:2)
15:34 Domácí obrana za sebou nechala Suchánkovou, Barvíková na ní propasovala přihrávku a Velzelová už s tím mnoho nezmohla. Olomouc vede 2:0.
14:07 Další střela Paulovičové, ta dnes hýří aktivitou. Jen gól chybí.
13:06 GÓL FBS Olomouc! 0:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #21 Kateřina Peterková, asistoval #5 Barbora Suchánková (0:1)
13:06 Rychlý protiútok Olomouce proměnila Peterková a posílá svůj tým do vedení.
10:58 Suchánková prověřila pozornost Velzelové střelou ze střední vzdálenosti.
09:13 Kubíčková si připisuje další zákrok. Je klíčovým článkem Olomouce.
07:39 Paulovičová zachytila nahrávku na půlce, kličkou si poradila s Kubíčkovou, ale nastřelila tyč.
06:35 Míček poskakoval Velzelové na lajně, čapla ho v poslední vteřině.
06:02 Ukázkový výběh Fejfarové, střela ani dorážka Egrtové se neujaly.
05:42 Krásný zámek v podání domácích. Olomouc uzavřená na vlastní polovině. Kubíčková ve spolupráci s obranou situaci řeší.
04:23 Kubíčková lapila střílenou přihrávku na nabíhající Bachmaierovou.
03:54 Velzelová si připisuje první zákrok, velmi pohotová reakce.
03:20 Jičín vcelku pěkně kombinuje na útočné polovině, ke střele se zatím nedostal.
02:43 Úvod utkání je spíše opatrnější.
01:59 Hra přerušena, ale hráčka Olomouce bude po pádu před brankou Jičína v pořádku.
00:06 Paulovičová ihned narušila rozehrávku hostí a Kubíčková musí zasahovat.
00:01 Úvodní buly utkání pro Olomouc.