Šárka EGRTOVÁ

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

FbŠ Bohemians - KM automatik FBK Jičín 3:4
branky: 15. Hana Poláková, 51. Hana Poláková, 59. Eliška Reischlová - 6. Lucie Paulovičová, 17. Marcela Urbanová, 51. Marcela Urbanová, 53. Kristýna Bachmaierová; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 54; zásahy brankářů: Martina Lerchová 11 - Marcela Velzelová 15; po třetinách: 1:2, 0:0, 2:2
60:00 Komentář trenéra domácích Tomáše Grigara:Od nás dneska ostuda. Zklamalo nás především zpracování míčku, Jičín nás předčil v nasazení a obětavosti. Příští týden nás čeká další těžké utkání a my musíme hrát úplně jinak. Díky soupeři za zápas.
60:00 Komentář trenérky hostí Marcely Urbanové k utkání: Dnes poprvé zvládnuté taktické pokyny a to především v obranné fázi. Brankářka opět podala výborný výkon. Pro nás velice důležité body. Vzhůru do dalších bojů. Děkujeme soupeři za hru. Děkuji moc krát.
59:59 Střely ve třetí třetině 6:6
58:45 GÓL FbŠ Bohemians! 3:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #10 Eliška Reischlová, asistoval #64 Kristýna Kellovská (3:4)
58:26 Toto vyloučení je pro domácí dost důležité. Po timeoutu naskakují v šesti a teď je soupeř na hřišti ve čtyřech. To vypadá na jasný stav přesilovky.
58:24 Vyloučen hráč #24 Šárka Egrtová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání
58:11 Timeout FbŠ Bohemians
57:03 Situace 3v2 pro Jičín končí krásným zákrokem Martiny Lerchové.
55:37 Situace 1 na 1, do které se Dominika Vatahová dostala vypadala opravdu slibně. Povedená klička, sama na brankářku, ale to zakončení nemířilo do sítě.
53:52 Hanka to prostě zkusila. Klička mezi dvě hráčky do středu, střela a první hráčka v bloku...
52:48 GÓL KM automatik FBK Jičín! 2:4
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #85 Kristýna Bachmaierová, asistoval #5 Lucie Růžičková (2:4)
51:41 Bohemce se dnes prostě nedaří zakončení. Další střela co skončila na tyči.
50:50 GÓL KM automatik FBK Jičín! 2:3
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #7 Marcela Urbanová, asistoval #85 Kristýna Bachmaierová (2:3)
50:50 Urbanová s Bachmaierovou si nenechali srovnaný stav líbit a rozhodli se poslat svůj tým zpátky do vedení.
50:21 GÓL FbŠ Bohemians! 2:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #17 Hana Poláková, asistoval #94 Adéla Bočanová (2:2)
50:21 nebezpečné duo Poláková&Bočanové rozhodlo v posledních sedmi vteřinách o přesilovky o její úspěšnosti a vyrovnávají.
49:26 Faul na středu hřiště k rozehrávce se staví hráčky Bohemians.
49:04 Klokanky dostali druhou šanci na srovnání zápasu.
48:27 Vyloučen hráč #88 Markéta Kosová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení
47:59 Domácí celek opět v pěti a hned se drží na balónku.
45:52 Vyloučen hráč #53 Anna Marešová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hra rukou
45:23 Mezitím se dostala hráčka hostícího týmu sama proti brankářce, ale nestačilo to.
44:29 Hráčka s číslem 16 Kalousková Denisa se rozhodla něco s aktuálním stavem udělat, ale povedlo se ji jen trefit první hráčku před sebou-
43:28 Polovinu trestu si Gabriela Vaníčková už odseděla a Jičínský celek zatím nepředvedl nic nebezpečného.
42:19 Vyloučen hráč #48 Gabriela Vaníčková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolené vrážení
41:45 Nebezpečnou situaci předvedl domácí celek, která skončila balónkem v rukavicích brankářky.
40:26 Hned na začátek poslední části nám Jičín ukazuje nebezpečnou šanci, kde i Martina ztratila balón. Pro její štěstí balón skončil za kasou a ne v ní.
39:59 Střely po druhé třetině 7:4
39:59 Poslední minutu zápasu se hostující celek rozhodl vrátit domácím jejich přečíslení, a tak si podržel hru na soupeřově polovině.
38:48 Domácí se snažili co síly stačili, ale marně. Stav zápasu stále 1:2
36:38 A je to tady, moment který může dostat Klokanky do vyrovnaného stavu.
36:37 Vyloučen hráč #20 Nikola Kuchařová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za hrubost
34:19 Nebezpečné duo Poláková & Bočanová domácího celku opět vyčarovalo gólovou situaci, ale brankářka byla připravena na vše.
33:20 Hráčky v modrém napadají dost nízko a díky tomu mají zelenobílé čas a prostor na rozehrávku
31:58 Adéla Bočanová v nebezpečné situaci před brankovištěm, ale obrana Jičína byla připravena.
28:45 Hráčky domácího celku teď zamkly hostí na jejich polovině, bohužel bez zakončení
27:30 Standartní situaci na polovině Jičína rozehrává Veronika Loudová.
24:00 Situace 2v1 domácích, kterou vytvořila Kapitánka týmu, končí v rohu hřiště.
22:32 O nebezpečný únik do středu se postarala hráčka Jičína s číslem 85 Bachmaierová Kristýna, ale její střela mířila hodně vysoko.
21:07 Hráčky Jičínského celku nedokázali proměnit slibnou standartní situaci před brankou domácích.
20:55 Během začátku druhé třetiny jsou klokanky značně na balónu
19:59 Střely v první třetině 5:5
19:25 Aneta Toulová se rozhodla střílet od mantinelu, ale její střela se zatoulala za mantinely.
18:36 Bočanové v gólové situaci, ale gólmanka zvládla její plány přečíst.
18:26 Další povedená akce od domácích hráček, která ale končí jen na boční tyči.
17:34 Hráčky FbŠ Bohemians se sice dostávají do nebezpečných šancí, ale zakončení jim dělá značný problém.
16:34 GÓL KM automatik FBK Jičín! 1:2
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #7 Marcela Urbanová, asistoval #20 Nikola Kuchařová (1:2)
16:12 Střela ze strany Jičína končí na tribuně.
15:28 Breaková situace 3 na 2 končí na středu po špatné nahrávce od Elišky Císařové.
14:28 GÓL FbŠ Bohemians! 1:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #17 Hana Poláková bez asistence (1:1)
14:15 Nebezpečná nahrávka vzduchem na Adélu Bočanovou končí na hraně velkého brankoviště sekáním.
05:08 GÓL KM automatik FBK Jičín! 0:1
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #25 Lucie Paulovičová, asistoval #88 Markéta Kosová (0:1)
05:06 Nahrávka od hráčky domácich našla svého příjemce u hostí.
04:12 Zatím se hraje dost nahoru, dolu, bez žádné větší šance na obou stranách.
01:28 Jičín se vrací do vedení po důrazném souboji na velkém brankovišti.
00:01 Zahajovací buly utkání vyhrála hráčka hostujícího týmu.