2:8
    Jana SVOBODOVÁ
    ()

FBC Česká Lípa - TJ Sokol Královské Vinohrady 2:8
branky: 50. Lenka Ševčíková, 57. Klára Hanzelínová - 9. Lucie Kisugite, 19. Anna Macháčková, 23. Anna Macháčková, 28. Anežka Dobisíková, 33. Karolína Snopová, 51. Karolína Snopová, 54. Aneta Nigrinová, 60. Jana Svobodová; rozhodčí: Marek Pohunek - Jakub Mauer; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 26; zásahy brankářů: Denisa Novotná 23 - Eliška Kuchyňková 23; po třetinách: 0:2, 0:3, 2:3
60:00 Komentář SKV P. Doubek : V Lípě nám to skákalo od začátku do konce. Je vidět, že před sebou máme hodně práce, aby jsme dokázali zápas kontrolovat a předváděli opravdu hezký florbal, který bude bavit. Děkujeme soupeři za zápas, hrál bojovně a dělal nám často velké problémy.
60:00 Komentář trenéra domácích: Utkání rozhodly přesnější přihrávky soupeřek a využívání šancí. Děkuji soupeři za zápas.
60:00 střely domácí: 25; střely hosté: 31
59:08 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:8
Vlastní branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #32 Jana Svobodová (2:8)
57:02 Lípa na balónku se snaží vymyslet další cestičku přes obranu hostů
56:56 GÓL FBC Česká Lípa! 2:7
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #17 Klára Hanzelínová, asistoval #36 Martina Gembecová (2:7)
55:40 Timeout FBC Česká Lípa
55:40 Vyloučen hráč #36 Ivana Hrušková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře
53:48 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:7
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #11 Aneta Nigrinová bez asistence (1:7)
50:15 Vyloučen hráč #10 Markéta Cháberová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře
50:08 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #19 Karolína Snopová, asistoval #38 Michaela Chlebcová (1:6)
49:43 GÓL FBC Česká Lípa! 1:5
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #14 Lenka Ševčíková, asistoval #8 Šárka Minářová (1:5)
49:43 Vidíme snížení! Ševčíková utekla obraně a upravuje skóre na 1:5
47:59 Je to tu jak na houpačce. Hra se přelévá nahoru dolu, ale nikdo zatím netěží.
45:30 Vyloučen hráč #11 Aneta Nigrinová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
44:30 Vyloučen hráč #10 Markéta Cháberová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za hra rukou
43:00 V šanci teď dvojice Meďášová-Minářová, akce však končí na hokejkách hostí
42:29 Střela Kruberové míří vysoko nad.
40:09 Úvodní buly třetí části sice vyhráli hosté, míček však ztratili a do šance se probojovala Boleslavová.
40:00 střely domácí: 10; střely hosté: 12
35:46 Lípa tlačí soupeře, ale marně.
34:57 V zápase už jsou vidět i florbalové prvky.
32:30 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #19 Karolína Snopová, asistoval #45 Anna Macháčková (0:5)
30:00 Jsme v polovině utkání, které se zatím výrazně lépe vyvíjí pro tým Vinohrad.
28:04 Hosté teď zatlačili Lípu na jejich půlku a obstřelují jejich svatyni.
27:09 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #96 Anežka Dobisíková, asistoval #45 Anna Macháčková (0:4)
24:17 Lípa teď předvedla, že i ona umí zahrozit a vytvořila si pěknou šanci, která končí střelou nad.
22:01 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #45 Anna Macháčková, asistoval #19 Karolína Snopová (0:3)
22:01 Vinohrady využívají úprku a situace 2na1 a skóre už je 0:3.
20:10 Do druhé třetiny vstupují lépe hosté a brankářka Lípy si připisuje další důležitý zákrok.
20:00 střely domácí: 7; střely hosté: 11
18:42 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #45 Anna Macháčková, asistoval #37 Lucie Kisugite (0:2)
17:12 Vyloučen hráč #14 Lenka Ševčíková družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
12:25 Dobrý zákrok Jirouskové teď drží stav stále stejný.
09:58 Hitů vidíme zatím více než gólových šancí.
08:39 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #37 Lucie Kisugite bez asistence (0:1)
08:39 Veliká chyba v obraně České Lípy a máme tu otevření skóre ze strany hostí.
06:22 Balónek končí v síti Vynohradů, ale bohužel pro Českou Lípu zapříčiněním faulu. Gól tedy neplatí.
04:47 Začínáme přiostřovat, první hit končí pádem Meďášové a standartní situací pro Českou Lípu.
02:30 Utkání se zatím drží ve vlažném tempu, uvidíme jak se bude odvíjet dále.