()

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 4:5p
branky: 9. Nela Kapcová, 18. Veronika Káčová, 26. Pavla Kajfoszová, 40. Paulína Hudáková - 5. Tereza Hanzlíková, 22. Daniela Frantíková, 35. Martina Řepková, 45. Martina Řepková, 62. Martina Řepková; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 157; zásahy brankářů: Veronika Tomšová 14 - Kristýna Provázková 10; po třetinách: 2:1, 2:2, 0:1, 0:1
70:00 Komentář trenéra domácích pana Jakuba Robenka: Pokud bychom tak jako dnes a včera odehráli utkání i v Praze, stav by byl rozhodně jiný a série by nebyla u konce. Ukázali jsme srdce, charakter a dnes i kvalitu, ale vlastními chybami jsme Chodovu darovali třetí i čtvrtý zápas. Přestože se nakonec může jednat o historicky nejúspěšnější sezónu v historii klubu, je to velké zklamaní a výsledkem 0:4 jsme rozhodně nenaplnili potenciál, který tenhle tým má.
70:00 Komentář trenéra hostí Lukáše Procházky: Někdy Vám porážka může přinést víc, než vítězství. To se nám stalo po nepovedeném finále poháru. Poučili jsme se a vrátili se na správnou cestu. Tenhle tým je skvělej, ale občas prostě potřebuje prohrát, aby si některé věci uvědomil. Dnes jsme nebyli lepší, ale holky ukázaly velký morál a v Superfinále jsou naprosto zaslouženě. Soupeři děkujeme za skvělé zápasy!
70:00 Střely v prodloužení: 0 - 1
70:00 Ukončení prodloužení
61:13 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #22 Martina Řepková bez asistence (4:5)
60:34 Suchá ohrozila bránu, nakonec však Tomšová připravena.
60:08 Na míčku Chodov.
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve 3. třetině: 2 - 9
59:00 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:15 Přečíslení Ostravy neskončilo vůbec dobře, špatná střela z hokejky Káčové.
57:23 Už nějakou dobu hry je víc na míčku Ostrava, tak uvidíme, zda něco vymyslí.
55:53 Káčová si asi myslela, že dokáže vše, i obejít si tři hráčky, ale hned první Tožičková ji ukázala, že to tak není.
54:39 Tomšová předvedla luxusní zákrok proti střele Suché.
53:29 Domácí hrají v plném počtu.
53:19 Chodov nic moc přesilovka, spíš teda nic než moc.
52:19 Kapcová na míčku kombinuje za bránou hostů.
51:29 Vyloučen hráč #6 Karina Vavrečková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání
50:45 Plášková na Řepkovou, ta na Suchou a poslední jmenovaná z první do Kajfoszové.
49:34 Kajfoszová se pustila do riskantní akce, kterou nakonec musela hasit Vrlíková.
48:39 Káčová v dobré šanci, opět vedle.
47:53 Hudáková P. zpacifikována Pekárkovou.
46:53 Hra je opravdu sem a tam, míček nevydrží ani u jednoho týmu dlouho.
45:22 Nebezpečná situace před bránou hostů vyústila ve střelu mimo.
44:17 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #22 Martina Řepková, asistoval #3 Karolína Suchá (4:4)
43:48 Káčová se řítila na útočnou polovinu, ale jakmile se tam dostala, tak se otočila a nahrála zpět.
43:00 Dnešní utkání sleduje 157 diváků, děkujeme!
42:02 Vavrečková bohužel nestihla dlouhou přihrávku, která by ji dovolila jít samotné na gólmanku.
41:16 Ostravanky drží míček a kombinují na polovině hostů.
40:08 Střelu Hudákové P. nešťastně vyráží spoluhráčka Vavrečková.
40:00 Střely ve 2. třetině: 7 - 5
39:53 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 4:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #99 Paulína Hudáková bez asistence (4:3)
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
37:42 Nejspíš klid před bouří, žádné střely ani na jedné straně, nic, jen vyčkávání.
36:45 Nepřehledný chumel před domácí bránou změnou skóre nekončí.
35:57 Hra je nahoru dolů.
34:29 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:3
34:29 Velkou chybu Zuzaníkové trestá Řepková.
33:03 Vávrová nesmyslně naslepo a přichází o míček.
32:33 Řepková opět v akci, nenechá soupeřkám v obraně ani sekundu klidu.
31:41 Rychlý protiútok Preisslerové a Belicové zastavuje Jurečková.
30:58 Vrbová tahem nad domácí bránu.
30:37 Střela Kotzurové končí zase v bloku.
29:34 V založení postupného útoku brání domácím jen jedna věc a tou je Řepková na hrotu.
28:03 Domácí kombinují na vlastní polovině.
26:51 Bekhendový pokus Suché úplně mimo.
25:45 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 3:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #77 Pavla Kajfoszová, asistoval #22 Romana Kiecková (3:2)
25:28 Hudáková K. sama na Provázkovou, bekhendová klička nevyšla.
24:58 Vavrečková končí po tvrdém střetu s Jirákovou na zemi.
24:13 Pekárková zneškodňuje přízemní střelu Jurečkové.
23:55 Hanzlíková tvrdě narazila Kajfoszovou, rozehrávka pro Ostravu.
22:33 Domácí uzavřené na vlastní půlce a Chodov je točí jak na kolotoči.
21:39 Ostrava v tlaku na útočné polovině.
21:12 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #10 Daniela Frantíková, asistoval #24 Jana Vávrová (2:2)
21:08 Krásný vikýř Frantíkové.
20:11 Třetinu začínají na míčku hosté.
20:00 Střely v 1. třetině: 5 - 4
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:03 Kotzurová šla do dvou protihráček a přichází o míček.
17:45 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 2:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #34 Veronika Káčová, asistoval #77 Pavla Kajfoszová (2:1)
17:16 Těžkou situaci před domácí bránou hasí Kajfoszová.
15:58 Hra se přelévá ze strany na stranu.
14:57 Domácí tým v plném počtu.
14:09 Zatím žádný lepší pokus Chodova.
12:57 Vyloučen hráč #10 Denisa Kotzurová družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hrubost
12:57 Zvláštní střet Hanzlíkové, která šla střídat, a Kotzurové, která po nechtěném žduchnutí padá za mantinel na střídačku hostů. Bohužel z toho také hůře vyšla a to s 2-minutovým trestem.
12:04 Řepková v pohodě vybojovala míček od Kotzurové a následně přihrála na Jirákovou, kterou však měly pokrytou dvě protihráčky.
10:51 Pekárková na poslední chvíli eliminuje pokus Žurkové.
09:43 Pokus Kapcové vykryla Vrbová.
08:57 Ostrava pod tlakem na vlastní polovině.
08:18 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 1:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #68 Nela Kapcová, asistoval #34 Veronika Káčová (1:1)
08:05 Vyloučen hráč #9 Nela Jiráková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
07:58 Hosté hrají v plném počtu.
07:15 Chvilkami to vypadá, jakoby měl přesilovku Chodov.
06:33 Útočný faul Hudákové K. před bránou hostů, Ostrava ztrácí míček.
05:58 Vyloučen hráč #41 Markéta Svačinová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
05:27 Rozhodčí zvedají ruce, bude se vylučovat na straně hostů.
04:59 Hudáková K. zastavena těsně před svatyní Provázkové.
04:21 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #79 Tereza Hanzlíková, asistoval #17 Gabriela Tožičková (0:1)
04:11 Vrlíková podržela svůj tým v těžké situaci před domácí bránou.
03:35 Kajfoszová se snaží přihrát přes tři hráčky a ztrácí míček.
02:48 Rychlá Řepková ztěžuje svým napadáním rozehrávku Ostravy.
01:58 Vavrečková to zkusila ze vzduchu po výhozu Tomšové, avšak střílí nad. Škoda.
01:13 Šanci Ostravy netrefuje Káčová.
00:30 Vavrečková mohla poslat Kapcovou do samostatného úniku, bohužel ji však nahrála špatně.
00:01 Úvodní buly pro Chodov.