• 51 50:04
    9:0
    (Bartošová)

TJ Sokol Královské Vinohrady - FBC Česká Lípa 9:0
branky: 9. Tereza Trunečková, 10. Tereza Urbášková, 10. Radka Kylarová, 14. Natálie Bartošová, 14. Tereza Urbášková, 15. Radka Kylarová, 48. Barbora Šádková, 49. Kristýna Vejvodová, 51. Kristýna Vejvodová; rozhodčí: Petr Bína - Jan Šubrt; vyloučení: 0:3; využití: 2:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Eliška Kuchyňková 8 - Denisa Novotná 22; po třetinách: 6:0, 0:0, 3:0
59:59 komentář asistenta domácích, pana Doubka: 'V utkání jsme měli převahu a tu jsme přetavili v první vítězství v sérii. Děkujeme soupeři za utkání a těšíme se na zítřek. Přejeme soupeři šťastnou cestu domů.'
59:59 Komentář hostujícího trenéra, pana Stožického: 'Zápas odpovídal rozložení sil po základní části, SKV zalouženě vyhrálo. Gratulujeme a hrozně se těšíme na zítra.'
59:59 Střely celkem: SKV 31 - Česká Lípa 8
59:59 A máme tu konec, vinohrady vítězí 9:0. Střely ve třetí třetině SKV 13 - Česká Lípa 2
58:20 Střela z breaku hostující hráčky, kuchňková kryje.
57:00 Právě probíhají poslední 3 minuty 3. třetiny.
54:33 Kalistová skvěle našla po výběhu nabíhající Trunečkovou, domácí kapitánka trefuje blok
53:35 Skalická si teď dala pár bazénů po nepřesných nahrávkách
52:48 Kalistová se drala před banku, míček jí ale odskákal od hokejky a nezakončila
50:04 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 9:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #28 Kristýna Vejvodová, asistoval #35 Natálie Bartošová (9:0)
50:04 Po stejné přesilovkové kombinaci se opět prosazuje Vejvodová
49:45 Vyloučen hráč #10 Markéta Cháberová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
49:38 Další střela Šádkové vypadla Jiráskové z rukou, na dorážku ale nikdo z domácích nebyl připraven
48:28 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 8:0
48:28 A ta je výrazně úspěšnější než ta první. Vejvodová střelou do odkryté branky zvyšuje na 8:0
48:03 Vyloučen hráč #36 Martina Gembecová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za blokování florbalky
48:03 Ladies si zahrají druhou přesilovou hru
47:44 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 7:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #69 Barbora Šádková, asistoval #28 Kristýna Vejvodová (7:0)
47:44 Po dlouhé době jsme se dočkali gólu, ujala se střela od obránkyně Šádkové
47:14 Kalistová taktéž břevno
47:09 Kuchyňková v klidu chytá pokus Lípy a na druhé straně Urbášková trefuje břevno
44:58 Bursová skvěle našla na středu volnou Sladkovskou, střela jí sice nesedla, ale o to víc překvapila Jiráskovou, která míček musela krotit nadvakrát.
43:30 Trunečková opět z uctivé dálky, Jirásková sice měla zakrytý výhled, míček ale směřoval mimo branku
42:22 Lípa se trošku probudila a hrozí u branky Kuchyňkové. Střely jsou zatím ale nepřesné
40:53 Krákorová vyšťourala míček ze souboje u mantinelu a prověřila Kuchyňkovou
40:00 Střely ve druhé třetině: SKV - 8, Lípa - 4.
39:30 Sprinterský souboj Vejvodová - Krákorová vyhrává domácí hráčka
39:20 Nyní na zemi Hamerníková, snad to není teda další koleno.
37:39 Pavlíková zpět na hřišti, Bartošová na střídačce
36:39 Minuta z přesilovky pryč, zatím bez vážnější šance SKV
35:39 Vyloučen hráč #88 Petra Pavlíková družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře
35:39 Po souboji s Pavlíkovou se velmi těžce ze země zvedá Bartošová. Dneska je to na kolena nic moc zápas očividně
35:28 Hamerníková skvěle utekla hostující obraně, trefuje vzdálenější tyč. Následná dorážka Bursové končí nad brankou
34:35 Cháberové se míček zamotal mezi nohama, ale i tak zvládla vystřelit. Kuchyňkovou ale nepřekvapila
33:40 Gembecová hezky vyřešila situaci 1 na 1 a předkládala spoluhráčce. Kuchyňková s jistotou chytá
32:35 Bartošová se skvěle vrátila a poslala do úniku Hamerníkovou, Jirásková pozorná
31:01 Po úvodní gólové smršti SKV Lípa o něco lépe brání a nevidíme tolik nebezpečných šancí
28:21 Vejvodová míří nad, po dlouhé době se přerušila hra
26:19 SKV rozehrávalo ze zajímavé pozice u hostující střídačky, střelu Bursové blokuje bílo-růžová zeď
25:55 Vinohrady předvedly velmi pěknou kombinaci, střela Vejvodové ale bohužel vůbec nesedla
25:43 Střelu Sladkovské blokuje Pokorná
24:31 Kuchyňková si pohlídala bližší tyčku po pokusu Minářové
22:44 Bursová vedle
21:40 Žádná výraznější šance se zatím neudála
20:00 Střely v první třetině: SKV - 10, Lípa - 2.
19:15 SKV v poklidu střídá během hry, míček stále na čepelích
18:01 Střela Šádkové tečovaná mimo hřiště
17:28 Žižková špatně došlápla a s pomocí zdravotnice Honzové odskakuje za mantinely
16:20 Tak jsem konečně dopsala všechny góly a můžeme zase pokračovat. Zrovna je u míčku Česká Lípa a rozehrává kousek za polovinou
14:02 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #67 Radka Kylarová, asistoval #21 Lenka Kalistová (6:0)
14:02 Kylarová ve spolupráci s Kalistovou taktéž trefuje prázdnou branku po křižné nahrávce
13:52 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #8 Tereza Urbášková bez asistence (5:0)
13:52 Urbášková naprosto identickou střelou, ale o fous blíž, trefuje bližší vingl
13:43 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #35 Natálie Bartošová, asistoval #10 Nikola Hamerníková (4:0)
13:43 Hamerníková skvěle našla křižnou nahrávkou nabíhající Bartošovou, která z první trefuje úplně odkrytou branku
12:45 Skalická ukázkově vystála hostující útočnici, poslala do šance Bursovou. Jirásková zasahuje
11:50 U balonku jsou zatím převážně domácí
09:44 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:0
09:44 Ihned po buly se hnala žlutá vlna na hostující branku a dostrkala míček až za brankovou čáru
09:37 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #8 Tereza Urbášková, asistoval #83 Petra Rynešová (2:0)
09:37 Kytková vystihla rozehrávku Lípy středem a posunula na mantinel na Urbáškovou. Následnou situaci 2 na 1 vzala Urbášková do vlastních rukou a na bližší šibenici zvyšuje náskok
08:40 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #24 Tereza Trunečková, asistoval #35 Natálie Bartošová (1:0)
08:40 Terka Trunečková táhlou střelou z poloviny hřiště otevírá skóre utkání
08:25 Bartošová těsně vedle
07:57 Lípa se zatím ne a ne dostat na delší dobu z obranné poloviny
06:53 Závar před Jiráskovou, stále bez branky
05:29 Po střele Kalistové zvoní tyč
03:08 Kuchyňková si připisuje první úspěšný zákrok
02:15 Kytková zkoušela na bližší, několik tečí před Jiráskovou, ta ale vyráží kolenem
00:59 Hamerníková zkoušela do tandemu, míčku se však ujala českolipská Krákorová. Její střela mířila vedle
00:22 Gambecová byla složena k zemi dvojicí Vejvodová Kylarová. Lípa u míčku
00:00 Utkání bude mít cca 5-10 minutek zpoždění, po domluvě obou trenérů a rozhodčích se vyčká na pozdější příjezd zbytku týmu Lípy.
00:00 Dobré odpoledne z Královských Vinohrad, vítám vás u online přenosu prvního zápasu 1. kola osmifinále 1. ligy žen (víc jedniček prosím :)). Domácí Ladies přivítají na své půdě soupeřky z České Lípy.