• 60 59:40
    3:11
    (Bursová)

Banes Florbal Soběslav - TJ Sokol Královské Vinohrady 3:11
branky: 19. Táňa Pospíšilová, 37. Andrea Dostálová, 55. Markéta Kabešová - 7. Anna Macháčková, 14. Nikola Bursová, 18. Petra Rynešová, 26. Anna Macháčková, 41. Kristýna Vejvodová, 44. Petra Rynešová, 52. Nikola Hamerníková, 55. Nikola Hamerníková, 56. Kristýna Vejvodová, 58. Petra Rynešová, 60. Petra Rynešová; rozhodčí: Petr Bartáček - Martin Hrubec; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Eliška Hnojnová 25, Pavlína Kozáková 0 - Jana Vyrobíková 18; po třetinách: 1:3, 1:1, 1:7
60:00 Komentář trenéra domácích: První dvě třetiny z naší strany pěkný bojovný florbal. a ve třetí třetiny jako by jsme na hřišti nebyli. Děkuji soupeři za zápas a přeji mnoho štěstí do dalších zápasů.
60:00 Komentář asistenta trenéra hostů Pavla Doubka: V utkání se nám dařilo být aktivní a na naše poměry dobře zakončovat šance, Díky několika absencím v sestavě jsme přijeli na dvě, ne úplně sehrané, pětky. Holky však zahrály dobrý zápas a daly hodně hezké branky, Děkujeme soupeři za náročný zápas,
59:59 Střely ve 3. třetině: domácí 7, hosté 13.
59:40 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:11
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #83 Petra Rynešová, asistoval #27 Nikola Bursová (3:11)
57:49 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:10
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #83 Petra Rynešová, asistoval #10 Nikola Hamerníková (3:10)
56:11 Střídání brankáře. Nový brankář #42 Pavlína Kozáková družstva Banes Florbal Soběslav
55:48 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:9
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #28 Kristýna Vejvodová, asistoval #37 Kristýna Jiříčková (3:9)
54:54 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:8
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #10 Nikola Hamerníková, asistoval #27 Nikola Bursová (3:8)
54:30 GÓL Banes Florbal Soběslav! 3:7
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #13 Markéta Kabešová, asistoval #77 Táňa Pospíšilová (3:7)
51:42 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:7
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #10 Nikola Hamerníková bez asistence (2:7)
43:18 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:6
40:25 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #28 Kristýna Vejvodová bez asistence (2:5)
39:59 Střely ve druhé třetině: domácí 8, hosté 12.
36:46 GÓL Banes Florbal Soběslav! 2:4
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #6 Andrea Dostálová, asistoval #13 Markéta Kabešová (2:4)
25:17 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #45 Anna Macháčková, asistoval #9 Barbora Sladkovská (1:4)
19:59 Poměr střel po první třetině: domácí 6, hosté 11.
18:34 GÓL Banes Florbal Soběslav! 1:3
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #77 Táňa Pospíšilová, asistoval #13 Markéta Kabešová (1:3)
17:12 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #83 Petra Rynešová, asistoval #77 Adéla Skalická (0:3)
13:19 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #27 Nikola Bursová, asistoval #10 Nikola Hamerníková (0:2)
09:17 Vyloučen hráč #22 Adéla Kubátová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
06:17 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #45 Anna Macháčková, asistoval #67 Radka Kylarová (0:1)