• 45 44:30
    2:8
    (Kolafová)

TJ Sokol Královské Vinohrady - Sklo Bohemia Světlá n/S 2:8
branky: 7. Eliška Vykoukalová, 45. Eliška Vykoukalová - 1. Klára Kapcová, 10. Kristýna Kukeňová, 13. Klára Kapcová, 14. Kristýna Tlustá, 25. Leona Franclová, 31. Leona Franclová, 42. Kristýna Kukeňová, 43. Leona Franclová; rozhodčí: Ondřej Rosický - Tomáš Šimek; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Denisa Hoskovcová ? - Michaela Titzová ?, Adéla Sadílková ?; po třetinách: 1:4, 0:1, 1:3
44:30 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:8
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #8 Eliška Vykoukalová, asistoval #87 Štěpánka Kolafová (2:8)
42:54 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 1:8
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #66 Leona Franclová, asistoval #13 Klára Kapcová (1:8)
41:40 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
41:40 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 1:7
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #14 Kristýna Kukeňová, asistoval #75 Nikola Doležalová (1:7)
40:45 Hráčka Světlé Tlapáková nastřelila po úniku levou brankovou tyč.
36:02 Franclová se opět pokusila o střelu z otočky a opět neúspěšně.
34:49 Přesilová hra se Vinohradům moc nevydařila, nejblíže gólu byla Vykoukalová, když se snažila dorazit nahozenou střelu od obránkyně.
31:12 Hráčka Vinohrad s číslem 20 po hezké individuální akci nastřelila gólmanku Titzovou.
30:14 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 1:6
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #66 Leona Franclová bez asistence (1:6)
30:14 Po vyhrané úvodní buly Světlá přidává další gól. Máme tu další adeptku na hattrick!
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #91 Adéla Sadílková družstva Sklo Bohemia Světlá n/S
29:59 Druhá třetina se už hrála v mnohem rychlejším tempu. Od obou týmů jsme viděli krásné akce.
29:01 Franclová měla obrovskou možnost zvýšit na rozdíl pěti branek, balónek se ji ale zamotal mezi nohama.
24:58 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 1:5
24:58 Franclová první střelu z otočky do brány netrefila. Balón se odrazil od gólmanky a napodruhé již střelu umístila 'pod víko' branky SVK.
23:28 Před bránkou SKV se pohyboval volný balónek. Hráčka Světlé s číslem 13 ale pouze nastřelila ležící gólmanku.
22:13 Za sedm minut druhé třetiny jsme třikrát slyšeli měkce tupý zvuk střely příklepem hokejek Salming, se kterými hrají hráčky SKV. Hra se přesouvá ze strany na stranu a ani jeden tým není dlouho na balónku.
14:59 SKV si v první třetině nevedly nejlépe, po častých individuálních chybách pouštěli Světlou do spousty akcí. Naopak ze strany Světlé vidíme dobře odbráněné situace a hlavně rychlý pohyb na hřišti. Celkově hra Světlé působí důrazněji.
13:17 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 1:4
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #55 Kristýna Tlustá, asistoval #4 Lenka Titzová (1:4)
13:17 A máme tu další rychlý gól!
12:28 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 1:3
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #13 Klára Kapcová, asistoval #66 Leona Franclová (1:3)
12:28 Na hřisti teď byla k vidění krásná akce, kterou gólově proměnila opět Kopcová. Vystřelí si v dnešním utkání hattrick?
09:18 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 1:2
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #14 Kristýna Kukeňová, asistoval #16 Daniela Kořánová (1:2)
09:18 Vinohradské obránkyně špatně rozebraly hráčky a před bránou nechaly volnou Kukeňovou, která přesně umístila střelu k vnitřní tyčce branky Hoskovcové.
06:23 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #8 Eliška Vykoukalová bez asistence (1:1)
06:23 Po individuální akci Elišky Vykoukalové střela do vinglu rozvlnila síťku.
00:35 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 0:1
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #13 Klára Kapcová, asistoval #14 Kristýna Kukeňová (0:1)
00:35 Pohotová dorážka z malého brankoviště otevírá dnešní první utkání.