(Macek)

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

BLACK ANGELS - FB Hurrican Karlovy Vary 8:7
branky: 2. Daniel Ludvík, 6. Ondřej Vaculík, 8. Vojtěch Novotný, 12. Jan Hněvkovský, 13. Jakub Renčín, 15. Jan Pícha, 29. Lukáš Nekola, 30. Adam Havránek - 7. Michal Klápa, 12. Jakub Černý, 22. Jakub Černý, 34. Michal Klápa, 41. Miroslav Šnajdr, 48. Michal Klápa, 58. Petr Novotný; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 0:0; využití: 2:2; diváků: 160; zásahy brankářů: Ondřej Matiášek 34 - Daniel Váradi 17; po třetinách: 6:2, 2:2, 0:3
60:00 Komentář domácího trenéra Petra Pajera: Zdánlivě vyhraný zápas v polovině hrací doby, jsme díky sérii vyloučení museli ubojovat do poslední vteřiny. Jsem hodně nespokojený s posledními pěti minutami druhé třetiny, ale bojovnost na konci zápasu to vynahradila. Díky moc divákům za skvělou podporu a soupeři za divácky atraktivní zápas.
60:00 Komentář hostujícího trenéra Petra Pánka: Dnešní utkání se hodnotí těžce. Opět jsme neproměňovali velké příležitosti, včetně přesilovek, které nás stáli utkání. Od stavu 6:2 bylo na hřišti jenom moje družstvo a za to klukům chci poděkovat. Děkuji soupeři a divákům.
59:59 Poslední dvě minuty byly neuvěřitelné drama ovšem podpora domácích diváků a koncentrace hráčů vzala za své a BLACK ANGELS vítězí!
58:52 Vary tlačí na bleky ale ti se brání zuby nehty.
57:36 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 8:7
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #44 Petr Novotný, asistoval #17 Daniel Macek (8:7)
57:36 Hraje se dál a Black Angels blokovali střely než je prolomil Petr Novotný.
57:03 Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
57:01 I diváci vědí že střílí hlavně Macek a i přesto se ke střele dostává velmi často.
55:09 Bauman prokázal že florbal již někdy hrál a i přesto že jeho střela minula tak se krásně linula.
54:40 Ondřej Vavro vstřelil gól který ovšem nebyl uznán. Následně jsme stáli u zdi nářků.
53:34 Vary tlačí, Blaci brání.
52:20 Šance jsou na obou stranách, ovšem kdo to dotáhne do finální koncovky? Toť otázka.
50:00 Jan Smolka nastřelil břevno branky domácích ale nic dalšího z toho není.
49:06 Hra je nyní jak na houpačce. Nahoru a dolu a to stejné furt dokola.
47:38 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 8:6
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #26 Michal Klápa, asistoval #87 Ondřej Vavro (8:6)
47:38 Michal Klápa se jednoduše otočil, vystřelil a skóroval.
46:55 Pícha se při brejku snažil prudkou střelou prolomit kotník protihráče.... neúspěšně
45:58 Klasicky zahraný roh v podání Honzika Hněvkovského. Kdo zná bleky tak ví.
45:51 Daniel Macek z Varů vysílá jedovky na kasu Matiáška, zatím však neúspěšně.
44:19 Michal Klápa z Varů stál metr před prázdnou brankou a trefil tyčku, zřejmě si nechává prostor pro zlepšování se.
43:00 Jde vidět že Karlovy Vary se nechtějí spokojit s tímto výsledkem ovšem to evokuje v malinké chyby které se bleci snaží využít.
41:57 Honza Bauman z BLACK ANGELS neboli ¨Bejček¨ bere svou roli doslova a po ztrátě zamakal, vybojoval a poslal spoluhráče do útoku.
40:21 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 8:5
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #61 Miroslav Šnajdr, asistoval #17 Daniel Macek (8:5)
40:21 Vary se dostali do prvního brejku a hned je z toho gol.
39:59 Střely v druhé třetině v poměru 7:15 lépe pro domácí Hurrican Karlovy Vary.
39:45 Miroslav Horký sám před Matiáškem. Ovšem vykličkoval se do špatného místa a ohrozil možná sám sebe.
39:02 Vary začali hrát více útočně a očividně jim to svědčí.
38:04 Krásně zahraná standartka od Karlových Varů která nekončí gólem.
37:35 Miroslav Horký z Karlových varů se snažil prokličkovat středem ovšem byl mu vystaven prvotřídní blok.
37:05 Nyní se můžeme těšit z více taktické hry ve které mají navrch BLACK ANGELS. Pochválil bych obzvláště matadora Lukáše Nekolu který si nádherně rozumí s mladými puškami ve své lajně.
33:25 Hosté využily přesilovou hru v jejich prospěch. Boj ještě nevzdávají!
33:23 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 8:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #26 Michal Klápa, asistoval #33 Jakub Černý (8:4)
30:51 Souboje začínají být ostřejší a diváci jsou nadšeni z krásného gólového zápasu plného zvratů a soubojů. Je zde neuvěřitelná atmosféra!
29:47 GÓL BLACK ANGELS! 8:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #23 Adam Havránek, asistoval #89 Jan Hněvkovský (8:3)
28:58 Kapitán domácích Lukáš Nekola využil té správné situace a mířenou střelou nečekaně překonal Daniela Varadi.
28:57 GÓL BLACK ANGELS! 7:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #10 Lukáš Nekola, asistoval #22 Jan Kopecký (7:3)
27:40 Jakub Nachtmann uhasil pernou sitauaci před vlastní brankou, je to hrdina.
27:02 Karlovy Vary se zatím marně snaží vytvořit ustavičný tlak na branku.
25:58 Jan Pícha z týmu BLACK ANGELS chtěl vyhodit balonek z obraného pásma a místo toho nastřelil spoluhráče na trestné lavici. Velmi vtipná situace.
25:00 BLACK ANGELS zatím zvládají hru ve čtyřech a snaží se uklidnit tempo hry
21:51 Hráč domácího týmu Jakub Renčín byl vyloučen do konce zápasu za úder holí do ruky.
21:28 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 6:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #33 Jakub Černý, asistoval #61 Miroslav Šnajdr (6:3)
21:00 Druhá polovina začala v podobnem tempu, oba týmy se snaží útočit a hrát na brejky.
19:59 Střely v první třetině v poměru 15:6 lépe pro domácí BLACK ANGELS.
19:00 Pícha posílá svojí jedovku od půlky. Však kousek mimo. V poslední minutě se hraje nahoru a dolu.
17:40 Vary se krásnou kombinací dostali až do kuchyně BA. Před prázdnou brankou však zklamal Klápa.
16:50 Domácí 99 - Renčín je pořád při chuti a v situaci jedna na jedna zakončuje střelou do brankáře Varadiho.
14:20 GÓL BLACK ANGELS! 6:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #52 Jan Pícha, asistoval #99 Jakub Renčín (6:2)
12:47 GÓL BLACK ANGELS! 5:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Jakub Renčín, asistoval #71 Jakub Boček (5:2)
12:47 Již tradiční pohled spolupráce mezi Bočkem a Renčínem. Druhý jmenovaný ze středu přesně zakončuje.
11:30 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #33 Jakub Černý z trestného střílení (4:2)
11:30 Matiášek hrál mimo brankoviště a rozhodčí nařizuje nájezd. Za hosty se k nájezdu postavil kapitán Jakub Černý. Kuba si s nájezdem poradil na jedničku a přízemní střelou zakončuje přesně.
11:06 GÓL BLACK ANGELS! 4:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #89 Jan Hněvkovský, asistoval #5 Ondřej Vaculík (4:1)
11:06 Po nahrávce Vaculíka bez problému zakončuje Hněvkovský a BLACK ANGLES využívá druhou přesilovku dnešního zápasu.
10:12 Oba týmy se snaží držet balon v obraném pásmu a postupně přehrát soupeře.
07:22 GÓL BLACK ANGELS! 3:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #16 Vojtěch Novotný, asistoval #22 Jan Kopecký (3:1)
07:22 Výborný zákrok domácího brankáře, když zneškodnil samostatný nájezd Varů. Z následného breaku se raduje domácí Vojtěch Novotný.
06:10 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:1
06:10 Michal Klápa využil špatné rozehrávky domácích a v přečíslení 2 na 1 zakončuje nekompromisně na nohu Matiáška.
05:03 GÓL BLACK ANGELS! 2:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #5 Ondřej Vaculík, asistoval #99 Jakub Renčín (2:0)
03:02 BLACK ANGELS tlačí svého soupeře na jejich polovině. Postupně se domácí borci dostávají do dobrých střeleckých příležitostí, ale brankář hostů úspěšně odolává.
01:34 GÓL BLACK ANGELS! 1:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #26 Daniel Ludvík, asistoval #10 Lukáš Nekola (1:0)
00:01 První buly zápasu vyhrál domácí tým.