Video

This stream can only be watched on the broadcaster's website.

Go to stream

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - Únětická 12° Tatran Střešovice 4:8
branky: 1. Gabriela Vaníčková, 6. Miroslava Suková, 15. Julie Svítilová, 60. Nikola Staňková - 22. Žaneta Reková, 25. Lenka Faltusová, 33. Barbora Zabavská, 34. Liana Matěvosova, 37. Liana Matěvosova, 53. Hana Sedmíková, 57. Barbora Zabavská, 58. Barbora Zabavská; rozhodčí: Václav Patera - Luděk Franc; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 127; zásahy brankářů: Kateřina Fialová 18 - Eliška Drbalová 18; po třetinách: 3:0, 0:5, 1:3
60:00 Komentář trenéra domácích (Vít Procházka): První třetina nám vyšla optimálně, soupeř pak prokázal zkušenost a kvalitu a utkání otočil. V závěru jsme to museli otevřít, což nevyšlo. Gratulujeme soupeři a děkujeme divákům za super atmosféru.
60:00 Komentář hostujícího trenéra (Miroslav Vybíral): Krásný florbalový zápas, ve kterým bylo vidět, že se hraje o horní patra tabulky. Plzeň nás překvapila svou dravostí, nasazením a bojovností. My se musíme ponaučit z první třetiny. Děkuji holkám za skvělý výkon a můžeme vidět, že tento tým má obrovskou sílu. Děkuji fanouškům za perfektní podporu na venkovním zápase a soupeřkám za krásné utkání!
60:00 Skončilo velmi kvalitní utkání 16. kola 1. ligy žen, kde nakonec díky skvělému obratu ve druhé třetině vítězí hostující tým v poměru 8:4
60:00 Střely na branku ve 3. třetině: Slavia 6 - Tatran 9, celkem 22 - 26
59:55 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:8
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #10 Nikola Staňková bez asistence (4:8)
59:55 Staňková ještě v závěru koriguje výsledek dnešního zápasu
59:28 Böhmová cca z 20 cm trefuje tyč branky Tatranu
57:53 GÓL Únětická 12° Tatran Střešovice! 3:8
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil #44 Barbora Zabavská, asistoval #70 Liana Matěvosova (3:8)
57:53 Vidíme i hat-trick, Zabavská po přihrávce MAtěvosové se trefuje dnes potřetí
56:05 Pro Faltusovou to byl pátý bod v dnešním zápase
56:02 GÓL Únětická 12° Tatran Střešovice! 3:7
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil #44 Barbora Zabavská, asistoval #86 Lenka Faltusová (3:7)
56:02 Faltusová hezky našla Zabavskou, která bez problémů posílá balonek za Fialovou a je to 7: 3
54:45 Zatím bohužel nic nenasvědčuje tomu, že by domácí měli síly na obrat. Tatran ukazuje své zkušenosti a hlídá vedení.
53:29 Kolářová hezky z otočky, Drbalová nadvakrát chytá
52:30 GÓL Únětická 12° Tatran Střešovice! 3:6
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil #13 Hana Sedmíková, asistoval #19 Andrea Nemravová (3:6)
52:30 Nahození Nemravové tečovala před brankou Sedmíková a zvyšuje na 6:3
52:03 Fialová svým výhozem našla pouze Vachuškovou, té ve střele ale zabránila Denková
51:39 Hra je rozkouskována častými fauly na obou stranách
50:17 Střela NEmravové se odrazila od boty Volkmannové těsně vedle domácí branky
49:36 Do střely Vaníčkové obětavě vběhla hráčka Tatranu a srazila ji mimo hřiště
48:35 Tatran zatím bez větších komplikací hlídá svůj náskok
46:22 Domácí v pěti
45:51 Domácí vyhazují
44:55 Zabavská střílela po hezké křižné přihrávce, Fialová se ale stihla skvěle přemístit
44:22 Kolářová faulovala při střele Sedmíkovou a půjde si na 2 minuty odpočinout na trestnou lavici
42:38 V další šanci Staňková, Drbalová se ale rozchytala ke skvělému výkonu
42:17 Drugdová ze vzduchu pálí těsně vedle
41:17 Tatran dlouho drží balonek na svých holích
40:00 Domácím se druhá třetina vůbec nepodařila, a Tatran otočil průběh zápasu. Nicméně zbývá ještě jedna třetina na to, aby domácí ještě zabojovali o vítězství
40:00 Střely na branku v 2. třetině: Slavia 7 - Tatran 11
39:47 Přečíslení 3 na 1 zakončila Faltusová střelou, Fialová vyráží
38:57 Dobíhající hráčka Tatranu už nezvládla zkoordinovat svůj pohyb a zbourala domácí brankářku. Fialová ale bude v pořádku
38:25 Denková hezky mířila do levého horního rohu branky Tatranu, Drbalová tam ale strčila hlavu a maskou vyráží
36:28 GÓL Únětická 12° Tatran Střešovice! 3:5
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil #70 Liana Matěvosova, asistoval #86 Lenka Faltusová (3:5)
36:28 Tatran využívá přečíslení 2 na 1. Přesnou střelu Matěvosové Fialová pouze škrtla ramenem, a to bohužel pro domácí nebylo dostatečně dost na to, aby míček šel nad branku, a ten tak spadl za Fialovou do branky
36:04 V dalších velkých šancích Urbanová a Drugdová. S pokusem první si poradila Drbalová, Driugdová ani hostující branku netrefila
35:01 Suková obrala o balonek Vachuškovou a natlačila se před branku. JEjí střelu ale chytá Drbalová
34:15 Drugdová trefuje břevno hostující branky
33:52 Vostracká v nadějné pozici střílí mimo
33:14 GÓL Únětická 12° Tatran Střešovice! 3:4
33:12 Matěvosova vyběhla od mantinelu a přes bránící hráčky vystřelila. Fialová nemohla vůbec nic vidět, a tak míček proletěl až do branky. Hosté otáčejí průběh zápasu
32:16 GÓL Únětická 12° Tatran Střešovice! 3:3
32:16 Zabavská z otočky vymetla všechny pavučinky v domácí brance. A je tak vyrovnáno
32:13 Další pokus Tatranu sražen domácí obranou
31:18 S obloučkem Vachuškové si Fialová bez problémů poradila
30:13 Ale udeřit mohl vzápětí, MAtěvosova ale netrefila balonek před odkrytou brankou
29:54 Ani Tatran svou první přesilovku nevyužívá
29:23 Jako teď Urbanová, která srazila za mantinel střelu Zehrerové
29:05 Tatran kombinuje na útočné polovině, všechny pokusy o střelu zatím obětavě blokuje domácí obrana
27:54 Domácí hráli v šesti, a jsou za to po zásluze potrestáni. Přesilovka pro Tatran
26:43 Na druhé straně to nebezpečně zkoušela přes bránící hráčku Zabavská, trefuje ale pouze další domácí hráčku, která stála před Fialovou
26:13 Suková se natlačila od mantinelu před branku, míček se poté odrazil k Vaníčkové, její dorážka ale k brance neskončila
25:22 Teď se zde rozhodně nenudíme, hraje se nahoru - dolů, další nebezpečná střela Tatranu proletěla těsně vedle domácí branky
25:05 Drugdová šla sama na hostující branku, kde jí ale skvěle vychytala Drbalová
24:33 GÓL Únětická 12° Tatran Střešovice! 3:2
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil #86 Lenka Faltusová, asistoval #44 Barbora Zabavská (3:2)
24:33 Teď měli domácí velkou smůlu, Faltusová poslala míček před branku, kde se od jedné z domácích hráček odrazil nešťastně za Fialovou
24:19 Knotková napálila míček z volného úderu, ten doletěl až k Drbalové, která ho i se štěstím vyráží
23:45 Závar před brankou Tatranu zakončila střelou z otočky Vostracká, Drbalová chytá
22:20 Tatran je vstřeleným gólem evidentně nabuzen a pokračuje v náporu
21:32 GÓL Únětická 12° Tatran Střešovice! 3:1
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil #4 Žaneta Reková bez asistence (3:1)
20:29 Hezký kros na Košťálovou, která ale trefuje pouze první hráčku před sebou. Vzápětí to stejná hráčky zkusila od mantinelu, Drbalová se na bližší tyči překvapit nenechala
20:00 Skončila 1. třetina šlágru 16. kola 1. ligy žen. Třetina se rozhodně lépe vydařila domácím, kteří vedou 3:0
20:00 Střely na branku v 1. třetině: SLavia 9 - Tatran 6
19:59 Je to tak, branka neplatí
19:59 Tatran v závěru dosáhl gólu, ale míček přešel brankovou čáru pravděpodobně až po zaznění klaksonu
19:40 Tatran v pěti, domácí hráčky toho moc nebezpečného nevymyslely
19:17 Tatran drží balonek za domácí brankou a šetří tak cenné vteřinky
18:37 Vaníčková to zkusila od mantinelu, Drbalová vyráží. Před dobíhající Sukovou odklízí balonek hostující obrana
17:40 Reková poslala za mantinel Böhmovou, a domácí budou mít výhodu přesilové hry
17:06 Po chvilce, kdy jsme viděli na hřišti převážně boj o střed hřiště se dostala ke střele Suková, ale její táhlá střela skončila nad brankou
14:59 Hosté mohli rychle odpovědět, ale překazila jim to svými dvěma fantastickými zákroky domácí brankářka Fialová
14:20 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #12 Julie Svítilová, asistoval #8 Magdalena Kolářová (3:0)
14:20 A už je to 3:0!! Po volném úderu vystřelila Volkmannová, její střela byla možná někým tečována a propadla Drbalové mezi nohama a do kutálela se až za brankovou čáru.
12:20 Volkmannová vytáhla míček od vlastní branky, a protože neviděla žádnou volnou spoluhráčku, tak vypálila na branku. Bohužel pro domácí ale branku netrefila
11:27 Kolářová z první pálí těsně vedle
11:09 Volný úder z rohu rozehrán na Knotkovou, která z první trefuje pouze Drbalovou
09:44 Drugdová vyvinula tryskovou rychlost, ale balonek i tak stihla před ní sebrat Drbalová. Domácí útočnice jí pak navíc ještě faulovala
09:03 Vaníčková našla na středu Sukovou, té ale na poslední chvíli odebrala balonek Matěvosova. Tatran pak vyrazil do rychlého protiútoku, ten domácí obrana přerušila faulem na středu hřiště
07:38 Tatran dlouho drží balonek na domácí polovině, ale Slávistky zatím pozorně brání a kromě jedné nebezpečné střely se Tatranky teĎ k ničemu nedostaly
06:38 Košťálová se zpoza branky hezky natlačila před branku, její bekhendové zakončení ale proletělo těsně vedle levé tyče branky Tatranu
05:14 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #7 Miroslava Suková bez asistence (2:0)
05:14 Domácí zvyšují na 2:0!! Jedna z hostujících hráček vedla balonek před svou brankou příliš lehkovážně, a tak se tam objevila Miroslava Suková, která plácla do balonku, a ten skončil v hostující brance
05:01 Staňková se obtočila kolem soupeřky a ihned vypálila. Drbalová vyráží ramenem
04:19 Dělovka Pisárové končí pouze na zadním mantinelu
03:39 Tatran dlouho držel balonek, ale následně se zkaženou přihrávkou o něj připravil. Postupný útok si snažila vytvořit Slavia, ale ani domácí hráčky si žádnou příležitost nevypracovaly.
02:25 Od začátku je v hale fantastická atmosféra, o kterou se starají kotle obou týmů. Hlediště je také velmi slušně zaplněné, vypadá to, že by mohla dnešní návštěva dosáhnout 100 diváků
01:45 Stejně dopadla i střela Zehrerové, která byla už ve velmi nadějné pozici
01:25 Pisárová to zkoušela z výběhu, ale netrefila domácí branku
00:25 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #33 Gabriela Vaníčková, asistoval #4 Michaela Mašková (1:0)
00:25 Fantastický vstup do zápasu od domácího týmu! Mašková našla před brankou Vaníčkovou, která prostřelila Drbalovou a domácí tak vedou 1:0
00:03 Hned po buly se o střelu pokusila Staňková, střela ale byla sražena do rohu