38
  • 38 37:25
    Jind. Hradec

1. FbK Tábor - FK Slovan Jindřichův Hradec 6:5
branky: 1. Martin Dědič, 6. Ondřej Řezník, 13. Ondřej Řezník, 17. Martin Dědič, 19. Ondřej Řezník, 31. Vítězslav Holub - 3. Luděk Babický, 16. Tomáš Blažek, 22. Jan Procházka, 28. Ondřej Šimek, 28. David Camrda; rozhodčí: Pavel Stejskal - Petr Stejskal; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Petr Bartáček ? - Jakub Poláček ?; po třetinách: 3:1, 2:2, 1:2
39:00 Ukončení 3. části
37:25 Timeout FK Slovan Jindřichův Hradec
30:05 GÓL 1. FbK Tábor! 6:5
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #11 Vítězslav Holub, asistoval #7 Vít Janda (6:5)
28:45 Naordinovaná taktika trenérů Slovanu zabrala a po dvou minutách 3. části je stav 5:5 a začíná se od nuly!
27:44 GÓL FK Slovan Jindřichův Hradec! 5:5
Branku družstva FK Slovan Jindřichův Hradec vstřelil #14 David Camrda, asistoval #33 Jan Kovář (5:5)
27:19 GÓL FK Slovan Jindřichův Hradec! 5:4
Branku družstva FK Slovan Jindřichův Hradec vstřelil #10 Ondřej Šimek, asistoval #19 Vojtěch Koutný (5:4)
26:01 Táborští mají více ze hry - lépe se pohybují, mají přesnější přihrávky. Slovan má štěstí, že soupeř neproměnil své šance.
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
21:08 GÓL FK Slovan Jindřichův Hradec! 5:3
Branku družstva FK Slovan Jindřichův Hradec vstřelil #13 Jan Procházka, asistoval #80 Tomáš Blažek (5:3)
18:57 Opakované přestupky Vojtěch Koutného vzápětí ze standartní situace potrestal Řezník
18:56 GÓL 1. FbK Tábor! 5:2
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #5 Ondřej Řezník bez asistence (5:2)
16:25 GÓL 1. FbK Tábor! 4:2
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #3 Martin Dědič bez asistence (4:2)
15:50 GÓL FK Slovan Jindřichův Hradec! 3:2
Branku družstva FK Slovan Jindřichův Hradec vstřelil #80 Tomáš Blažek bez asistence (3:2)
13:01 V první třetině jsme viděli rychlou a poměrně tvrdou hru, v níž se třikrát radovali hráči Tábora a domácí pouze jednou...
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
12:38 GÓL 1. FbK Tábor! 3:1
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #5 Ondřej Řezník, asistoval #3 Martin Dědič (3:1)
07:30 Hra dostává spád, hraje se v tempu a od branky k brance.
05:19 Po standartní situaci domácí obránce Slovanu tečoval míček do vlastní sítě...
05:18 GÓL 1. FbK Tábor! 2:1
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #5 Ondřej Řezník bez asistence (2:1)
02:37 GÓL FK Slovan Jindřichův Hradec! 1:1
Branku družstva FK Slovan Jindřichův Hradec vstřelil #11 Luděk Babický, asistoval #18 Jakub Tejnor (1:1)
00:12 Slovan od prvních vteřin prohrává po zaváhání obránce při rozehrávce.
00:11 GÓL 1. FbK Tábor! 1:0
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #3 Martin Dědič, asistoval #5 Ondřej Řezník (1:0)