0

0.

série

Autonapronajem Tatran Střešovice - ACEMA Sparta Praha BLUE 7:6pn
branky: 7. Patrik Hnojský, 10. Petr Váňa, 11. Dominik Michalička, 16. Karel Petr Liberský, 16. Dominik Michalička, 20. Karel Petr Liberský, N Antonín Panuška - 4. Jakub Kapko, 10. Matěj Kratochvíl, 13. Daniel Šťastník, 18. Ondřej Trneček, 26. Lukáš Přerovský, 26. Daniel Šťastník; rozhodčí: Jaromír Péc - Matyáš Vašňovský; vyloučení: 4 + Filip Píše OS:2; využití: 1:2; zásahy brankářů: Matěj Procházka ?, Šimon Šulc ? - Daniel Alchimowicz ?, Jiří Bauer ?; po třetinách: 3:3, 3:3, 0:0
Ukončena trestná střílení
4 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha BLUE hráč #81 David Přerovský , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Autonapronajem Tatran Střešovice hráč #68 Antonín Panuška a vstřelil rozhodující gól (7:6).
3 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha BLUE hráč #73 Matěj Kratochvíl , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Autonapronajem Tatran Střešovice hráč #68 Antonín Panuška , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha BLUE hráč #88 Radim Lukeš , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Autonapronajem Tatran Střešovice hráč #18 Dominik Michalička , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha BLUE hráč #81 David Přerovský a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Autonapronajem Tatran Střešovice hráč #80 Patrik Hnojský a vstřelil gól.
39:00 Zahájena trestná střílení
39:00 Ukončení prodloužení
39:00 Zahájení prodloužení
26:00 Ukončení 2. části
25:56 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 6:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #53 Daniel Šťastník, asistoval #82 Lukáš Přerovský (6:6)
25:28 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 6:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #82 Lukáš Přerovský, asistoval #93 Ondřej Trneček (6:5)
24:25 Vyloučen hráč #14 Daniel Šamánek družstva Autonapronajem Tatran Střešovice na 2 minuty za špatné střídání
22:26 Vyloučen hráč #7 Matyáš Smetana družstva ACEMA Sparta Praha BLUE na 2 minuty za nedovolené vrážení
21:36 Timeout ACEMA Sparta Praha BLUE
19:56 GÓL Autonapronajem Tatran Střešovice! 6:4
Branku družstva Autonapronajem Tatran Střešovice vstřelil #33 Karel Petr Liberský, asistoval #57 Tomáš Filipský (6:4)
17:42 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 5:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #93 Ondřej Trneček, asistoval #53 Daniel Šťastník (5:4)
17:16 Vyloučen trenér Filip Píše družstva Autonapronajem Tatran Střešovice - osobní trest
17:16 Vyloučen hráč #82 Šimon Lukáš družstva Autonapronajem Tatran Střešovice na 2 minuty za nesportovní chování
17:16 Vyloučen hráč #93 Petr Váňa družstva Autonapronajem Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
15:35 GÓL Autonapronajem Tatran Střešovice! 5:3
Branku družstva Autonapronajem Tatran Střešovice vstřelil #18 Dominik Michalička bez asistence (5:3)
15:21 GÓL Autonapronajem Tatran Střešovice! 4:3
Branku družstva Autonapronajem Tatran Střešovice vstřelil #33 Karel Petr Liberský, asistoval #34 Ladislav Čihák (4:3)
13:00 Střídání brankáře. Nový brankář #3 Jiří Bauer družstva ACEMA Sparta Praha BLUE
13:00 Střídání brankáře. Nový brankář #3 Šimon Šulc družstva Autonapronajem Tatran Střešovice
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
12:40 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 3:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #53 Daniel Šťastník, asistoval #81 David Přerovský (3:3)
10:32 Vyloučen hráč #68 Antonín Panuška družstva Autonapronajem Tatran Střešovice na 2 minuty za opakované přestupky
10:08 GÓL Autonapronajem Tatran Střešovice! 3:2
Branku družstva Autonapronajem Tatran Střešovice vstřelil #18 Dominik Michalička, asistoval #80 Patrik Hnojský (3:2)
09:50 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 2:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #73 Matěj Kratochvíl, asistoval #88 Radim Lukeš (2:2)
09:40 GÓL Autonapronajem Tatran Střešovice! 2:1
Branku družstva Autonapronajem Tatran Střešovice vstřelil #93 Petr Váňa bez asistence (2:1)
06:51 GÓL Autonapronajem Tatran Střešovice! 1:1
Branku družstva Autonapronajem Tatran Střešovice vstřelil #80 Patrik Hnojský, asistoval #18 Dominik Michalička (1:1)
06:18 Vyloučen hráč #81 David Přerovský družstva ACEMA Sparta Praha BLUE na 2 minuty za sekání
03:41 GÓL ACEMA Sparta Praha BLUE! 0:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha BLUE vstřelil #42 Jakub Kapko, asistoval #26 František Havlíček (0:1)