• 45 44:54
    2
    Adam KOBERA

FBC Panthers Liberec - FBC Liberec B 9:14
branky: 9. Adam Kobera, 17. Pavol Soroka, 24. Jakub Šenberk, 26. Ondřej Vyšohlíd, 27. Vojtěch Mečíř, 40. Jakub Hozák, 42. Adam Kobera, 44. Jakub Šenberk, 44. Jakub Šenberk - 2. Šimon Ježek, 2. Šimon Frontz, 5. Tomáš Horan, 25. Josef Bittner, 26. Josef Bittner, 28. Jakub Adam, 31. Šimon Ježek, 32. Dominik Klimeš, 33. Jan Fohl, 34. Šimon Ježek, 35. Šimon Ježek, 37. Pavol Soroka, 41. Josef Bittner, 42. Petr Šmíd; rozhodčí: David Scholz - Erik Demi; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Abrt ? - Petr Průšek ?; po třetinách: 1:3, 4:3, 4:8
45:00 Střely ve 3. části: 12:23
44:54 Vyloučen hráč #85 Adam Kobera družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za hrubost
43:56 GÓL FBC Panthers Liberec! 9:14
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #33 Jakub Šenberk, asistoval #22 Václav Vávra (9:14)
43:01 GÓL FBC Panthers Liberec! 8:14
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #33 Jakub Šenberk, asistoval #41 Petr Šmíd (8:14)
43:01 Vyloučen hráč #37 Tomáš Horan družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nesportovní chování
41:15 GÓL FBC Liberec B! 7:14
Vlastní branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #41 Petr Šmíd (7:14)
41:06 GÓL FBC Panthers Liberec! 7:13
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #85 Adam Kobera, asistoval #33 Jakub Šenberk (7:13)
40:57 GÓL FBC Liberec B! 6:13
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #32 Josef Bittner, asistoval #26 Jan Fohl (6:13)
39:58 GÓL FBC Panthers Liberec! 6:12
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #14 Jakub Hozák, asistoval #85 Adam Kobera (6:12)
36:16 GÓL FBC Liberec B! 5:12
Vlastní branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #12 Pavol Soroka (5:12)
34:57 GÓL FBC Liberec B! 5:11
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #13 Šimon Ježek, asistoval #99 Dominik Klimeš (5:11)
33:12 GÓL FBC Liberec B! 5:10
32:21 GÓL FBC Liberec B! 5:9
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #26 Jan Fohl, asistoval #18 Simranjit Singh (5:9)
31:54 Timeout FBC Panthers Liberec
31:09 GÓL FBC Liberec B! 5:8
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #99 Dominik Klimeš, asistoval #16 Šimon Frontz (5:8)
30:33 GÓL FBC Liberec B! 5:7
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #13 Šimon Ježek bez asistence (5:7)
30:00 Střely ve 2. části: 21:16
29:56 Ke konci druhé třetiny ještě drží naději domácích skvělým zákrokem domácí golman.
27:49 GÓL FBC Liberec B! 5:6
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #8 Jakub Adam, asistoval #26 Jan Fohl (5:6)
26:15 GÓL FBC Panthers Liberec! 5:5
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #96 Vojtěch Mečíř, asistoval #40 Adam Berta (5:5)
26:15 Adam Berta nahrál hezky na čepel Vojěchovi Mečířovi přihrávku, kterou přes CELÉ hřiště portáhnul až do brány FBC Liberec B a tak srovnal skóre na 5:5, vskutku nádherný zákrok ze strany Panthers
25:22 GÓL FBC Liberec B! 4:5
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #32 Josef Bittner, asistoval #18 Simranjit Singh (4:5)
25:16 GÓL FBC Panthers Liberec! 4:4
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #23 Ondřej Vyšohlíd, asistoval #12 Pavol Soroka (4:4)
24:05 GÓL FBC Liberec B! 3:4
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #32 Josef Bittner, asistoval #16 Šimon Frontz (3:4)
23:16 GÓL FBC Panthers Liberec! 3:3
16:20 GÓL FBC Panthers Liberec! 2:3
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #12 Pavol Soroka, asistoval #85 Adam Kobera (2:3)
15:00 Střely v 1. části: 14:9
09:50 Vyloučen hráč #99 Dominik Klimeš družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání
08:04 GÓL FBC Panthers Liberec! 1:3
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #85 Adam Kobera, asistoval #23 Ondřej Vyšohlíd (1:3)
04:31 GÓL FBC Liberec B! 0:3
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #37 Tomáš Horan, asistoval #13 Šimon Ježek (0:3)
01:30 GÓL FBC Liberec B! 0:2
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #16 Šimon Frontz, asistoval #8 Jakub Adam (0:2)
01:02 GÓL FBC Liberec B! 0:1
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #13 Šimon Ježek z trestného střílení (0:1)