4:13
    Jan FOLTÝN
    (Halgaš)

Kralupy Wolves - Floorball Club FALCON 4:13
branky: 8. Daniel Formánek, 29. Josef Brtník, 39. Mikoláš Hollý, 43. Tomáš Tesárek - 14. Vojtěch Čáp, 17. Adam Bulvas, 18. Daniel Vlček, 19. Dominik Dvořák, 21. Daniel Vlček, 22. Adam Bulvas, 25. Adam Bulvas, 27. Daniel Vlček, 28. Daniel Vlček, 31. Dominik Dvořák, 36. Martin Tadeáš Cigánik, 44. Mikoláš Hollý, 45. Jan Foltýn; rozhodčí: Ondřej Slabý - Tomáš Veselý; vyloučení: 1:6; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Adam Brtník ? - Dominik Kastler ?; po třetinách: 1:1, 1:8, 2:4
44:56 GÓL Floorball Club FALCON! 4:13
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #81 Jan Foltýn, asistoval #15 Jakub Halgaš (4:13)
43:29 GÓL Floorball Club FALCON! 4:12
Vlastní branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #28 Mikoláš Hollý (4:12)
42:36 GÓL Kralupy Wolves! 4:11
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #72 Tomáš Tesárek, asistoval #89 Matyáš Husák (4:11)
40:21 Vyloučen hráč #11 Dominik Dvořák družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nedovolené vrážení
38:11 GÓL Kralupy Wolves! 3:11
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #28 Mikoláš Hollý, asistoval #5 Maxim Amazouz (3:11)
38:04 Vyloučen hráč #10 Daniel Vlček družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za blokování florbalky
37:33 Vyloučen hráč #41 Josef Brtník družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za nesportovní chování
37:33 Vyloučen hráč #81 Jan Foltýn družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nesportovní chování
37:05 Neskutečný zákrok kastlera
36:41 Teď byl velký tlak na bránu Falconu ale všechny šance byly výborně zblokovány
35:19 GÓL Floorball Club FALCON! 2:11
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #33 Martin Tadeáš Cigánik, asistoval #17 Tomáš Lánský (2:11)
35:15 Vyloučen hráč #46 Vojtěch Čáp družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:24 GÓL Floorball Club FALCON! 2:10
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #11 Dominik Dvořák, asistoval #12 Adam Bulvas (2:10)
30:24 Bulvas krásně proplul všemi hráči a našel Dvořáka který nekompromisně uklízí míček mezi tyče odkryté brány
28:15 GÓL Kralupy Wolves! 2:9
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #41 Josef Brtník, asistoval #10 Daniel Formánek (2:9)
27:05 GÓL Floorball Club FALCON! 1:9
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #10 Daniel Vlček, asistoval #12 Adam Bulvas (1:9)
26:40 GÓL Floorball Club FALCON! 1:8
26:40 Vlček už taky zkompletoval hattrick
24:31 GÓL Floorball Club FALCON! 1:7
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #12 Adam Bulvas, asistoval #11 Dominik Dvořák (1:7)
17:08 GÓL Floorball Club FALCON! 1:3
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #10 Daniel Vlček, asistoval #11 Dominik Dvořák (1:3)
16:07 GÓL Floorball Club FALCON! 1:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #12 Adam Bulvas, asistoval #46 Vojtěch Čáp (1:2)
16:07 Po tom co Čáp trefil svou bránu ze zádu při rozehře se agresivně vrhl do útoku prošel celým hřištěm při oslabení a namazal míček na čepel Bulvase a ten krásně zakončuje pod víko
14:06 Vyloučen hráč #11 Dominik Dvořák družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nesportovní chování
13:17 GÓL Floorball Club FALCON! 1:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #46 Vojtěch Čáp, asistoval #12 Adam Bulvas (1:1)
10:51 Vyloučen hráč #55 Lukáš Hladík družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za hrubost
07:34 GÓL Kralupy Wolves! 1:0
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #10 Daniel Formánek, asistoval #8 Karel Zamrzla (1:0)
00:58 Čáp zkušeně odstavil protihráče v nebezbečné situaci před golmanem