1

6.

série

TEXAS LONGHORNS B - FbK Neveklov 4:3pn
branky: 5. Filip Kovář, 5. Adam Neugebauer, 17. Michal Havlíček, N Adam Neugebauer - 14. Martin Krutský, 15. Filip Lank, 27. Martin Novotný; rozhodčí: Martin Preclík - Marek Jeřábek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Véle ? - Dominik Pokorný ?; po třetinách: 2:0, 1:2, 0:1
Ukončena trestná střílení
6 Nájezd na branku provedl z družstva TEXAS LONGHORNS B hráč #6 Adam Neugebauer a vstřelil rozhodující gól (4:3).
6 Nájezd na branku provedl z družstva FbK Neveklov hráč #99 Martin Šach , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva TEXAS LONGHORNS B hráč #37 Jan Drebitko , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva FbK Neveklov hráč #9 Jiří Kubásek , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva TEXAS LONGHORNS B hráč #90 Dominik Havel , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FbK Neveklov hráč #19 Martin Krutský , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva TEXAS LONGHORNS B hráč #37 Jan Drebitko a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TEXAS LONGHORNS B hráč #57 Filip Kovář , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbK Neveklov hráč #19 Martin Krutský a vstřelil gól.
36:00 Zahájena trestná střílení
36:00 Ukončení 3. části
34:56 Timeout TEXAS LONGHORNS B
27:20 Velký kix obrany pražanů.
26:39 GÓL FbK Neveklov! 3:3
Branku družstva FbK Neveklov vstřelil #8 Martin Novotný, asistoval #5 Radek Novotný (3:3)
26:39 Po úniku 2 na 0 Neveklov srovnává.
26:21 Pěkný blok Neveklova.
25:34 Hra se opět odehrává převážně v oblasti půlící čáry.
24:48 Únik Neveklova končí soubojem v rohu.
24:25 Neveklov chytře vyhazuje až na brankáře Texasu.
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
24:00 Neveklov přestál první polovinu oslabení a ještě stihnul před sirénou vyhodit.
23:01 Vyloučen hráč #21 Filip Lank družstva FbK Neveklov na 2 minuty za sekání
23:01 Texas bude zahrávat přesilovku, která se bude moct přelít i do poslední třetiny.
22:52 Nejistota v rozehrávce Texasu.
22:21 Zadovka v předbrankovém prostoru Texasu nenašla svůj cíl.
21:54 Hra se přelévá ze strany na stranu.
21:25 Souboj v rohu vyhrál Neveklov.
21:13 Dalekosáhlá dělovka Texasu svůj cíl nenašla.
20:45 Přestupek Neveklovat, rozehrávat se bude z půlící čáry.
20:11 Neveklov uklidňuje hru
19:53 Tlak Texasu se stupňuje.
19:30 Útok Neveklova zablokován.
19:21 Nadějný průnik Texasu.
19:09 Je ošetřován brankář domácích.
18:56 Texas v 100% šanci, ale neproměňuje!!!
18:24 Brankář Texasu ukázal, že má o všem přehled.
18:06 Vynikající zákrok brankáře Texasu.
17:38 Samostatný únik Neveklova.
16:48 GÓL TEXAS LONGHORNS B! 3:2
Branku družstva TEXAS LONGHORNS B vstřelil #38 Michal Havlíček bez asistence (3:2)
14:34 GÓL FbK Neveklov! 2:2
Branku družstva FbK Neveklov vstřelil #21 Filip Lank bez asistence (2:2)
13:29 GÓL FbK Neveklov! 2:1
Branku družstva FbK Neveklov vstřelil #19 Martin Krutský, asistoval #5 Radek Novotný (2:1)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
05:24 Neveklov bude zahrávat nedějnou standardku, kterou Texas s velkým štěstím ubránil.
04:51 Obranná hra Neveklova se začíná pomalu hroutit.
04:23 GÓL TEXAS LONGHORNS B! 2:0
Branku družstva TEXAS LONGHORNS B vstřelil #6 Adam Neugebauer, asistoval #38 Michal Havlíček (2:0)
04:23 Texas odskakuje do dvoubrankového vedení.
04:07 GÓL TEXAS LONGHORNS B! 1:0
Branku družstva TEXAS LONGHORNS B vstřelil #57 Filip Kovář, asistoval #38 Michal Havlíček (1:0)
04:07 Sražená střela Texasu končí v bráně Neveklova.
03:38 Texas přestál oslabení bez větších komplikací.
03:05 Dobrý blok hráče Texasu č. 55
02:45 Neveklov vysílá novou formaci na hrací plochu.
02:21 Přesilovka Neveklova je značně nepřesná.
01:37 Vyloučen hráč #38 Michal Havlíček družstva TEXAS LONGHORNS B na 2 minuty za opakované přestupky
01:32 První střela zápasu a následuje první vyloučení.
01:07 Zmatené střídání Texasu
00:55 Neveklov střídá
00:33 Zblokovaná střela Neveklova
00:21 Nadějný průnik Neveklova zastaven nedovoleným způsobem.