Brzký souboj dvou neporažených týmů! Bohemka po dvou třetinách vede

Florbalisté Bohemians a jejich radost při zápase Livesport Superligy | foto: FbŠ Bohemians

Livesport Superliga ve středu hraje první školské zápasy sezony 2024/25, v nichž dojde na zajímavé souboje. V duelu neporažených Liberec hostí Bohemians a Boleslav na své půdě přivítá Českou Lípu.

FBC Liberec - FbŠ Bohemians -:- (3:3, 1:3, -:-)

Souboj dvou neporažených týmů začal v obrovském tempu a první zákroky obou brankářů byly k vidění již po pár desítkách odehraných vteřin. Úvodní branku tak školští diváci viděli již v čase 01:27, kdy se tzv. na teploměr prosadil liberecký Marek Korych. Kromě této trefy ale padlo během první periody dalších pět gólů a skóre bylo vyrovnané 3:3. Na začátku druhé třetiny ale své kvality ukázal Jaroslav Petrák, který dvěma rychlými góly poslal klokany do vedení 5:3. Liberečtí pak sice snížili na kontaktní rozdíl trefou Jakuba Faksy, Bohemka ale ještě před sirénou znovu odskočila po proměněném trestném střílení.

MATCH CENTER

Předvýběr.CZ Florbal MB - FBC 4CLEAN Česká Lípa -:- (3:1, 1:1, -:-)

Mladá Boleslav v domácím utkání na nic nečekala a během úvodních šesti minut si vytvořila dvoubrankové vedení. Lípa zvládla na sílící tlak domácích zareagovat až ve 14. minutě, kdy na 1:3 snižoval Radek Krajcigr.