8:2
    Daniel DANYI
    (Cihlář)

Florbal Jindřichův Hradec - TJ Centropen Dačice 8:2
branky: 9. Vojtěch Koutný, 13. Filip Šimek, 14. Jan Cihlář, 17. Jakub Tejnor, 27. Jakub Tejnor, 38. Filip Kopřiva, 47. Vojtěch Koutný, 60. Daniel Danyi - 7. Radovan Kubek, 50. Pavel Gellner; rozhodčí: Štěpán Vyskočil - Vít Zápotočný; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 283; zásahy brankářů: Jakub Rytíř 23 - Wilhelm Vrba 24; po třetinách: 4:1, 2:0, 2:1
60:00 Komentář hostů Kubeš Radek (Trenér): Do zápasu nastoupil pouze Hradec a my jsme zůstali hlavou v šatnách. Děkuji soupeři za zápas.
60:00 Komentář domácích Prokýšek Jiří (Trenér): Dnes výborný týmový výkon, konečně se nám dařilo plnit pokyny a být produktivní. Škoda spálených šancí při hře hostů bez golmana. Děkuji soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 12:10
59:12 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 8:2
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #11 Daniel Danyi, asistoval #13 Jan Cihlář (8:2)
55:01 Timeout TJ Centropen Dačice
49:48 GÓL TJ Centropen Dačice! 7:2
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #34 Pavel Gellner, asistoval #98 Tomáš Konečný (7:2)
47:01 Vyloučen hráč #48 Jan Pecha družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání
46:10 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 7:1
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #16 Vojtěch Koutný, asistoval #17 Filip Šimek (7:1)
40:00 Střely ve 2. části: 6:7
39:11 Vyloučen hráč #3 Kryštof Ille družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení
37:28 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 6:1
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #26 Filip Kopřiva, asistoval #34 Jaromír Žák (6:1)
27:41 Vyloučen hráč #34 Jaromír Žák družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za sekání
26:09 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 5:1
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #14 Jakub Tejnor, asistoval #12 Vojtěch Mach (5:1)
20:00 Střely v 1. části: 13:8
16:55 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 4:1
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #14 Jakub Tejnor, asistoval #11 Daniel Danyi (4:1)
13:12 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 3:1
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #13 Jan Cihlář, asistoval #26 Filip Kopřiva (3:1)
12:00 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 2:1
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #17 Filip Šimek, asistoval #6 Karel Matějka (2:1)
08:52 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 1:1
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #16 Vojtěch Koutný, asistoval #13 Jan Cihlář (1:1)
07:36 Vyloučen hráč #82 Tomáš Kubek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání
06:49 GÓL TJ Centropen Dačice! 0:1
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #20 Radovan Kubek, asistoval #48 Jan Pecha (0:1)