2:6
    Michal MAREK
    (Štván)

FBC ROKYCANY - 1. FBC DDM Děčín IV 2:6
branky: 51. Jakub Košař, 51. Michal Marek - 24. Petr Vybíral, 25. Jan Krejčí, 33. Petr Bořuta, 40. David Matza, 43. Kristián Zeman, 48. Vojtěch Klein; rozhodčí: Filip Rybnikár - Jakub Šimek; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Lukáš Nohovec 38 - Petr Vacátko 25; po třetinách: 0:0, 0:4, 2:2
60:00 Střely na branku ve třetí třetině 8:8. Celkem v utkání 27:44.
60:00 Komentář trenéra hostů (Zdeněk Vážný): Moc dobrý taktický výkon. Rozhodlo naše aktivní napadání prvních deset minut ve druhé třetině. Díky soupeři za zápas a přeji hodně zdaru do zbytku sezóny.
60:00 Komentář trenéra domácích (Martin Štván): V utkání jsme neproměňovali ty nejvyloženější šance a s tím se nedá soupeři konkurovat. Pro diváka určitě pěkné utkání plné osobních soubojů, gratulujeme soupeři ke třem bodům.
50:19 GÓL FBC ROKYCANY! 2:6
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #27 Michal Marek, asistoval #10 Martin Štván (2:6)
50:04 GÓL FBC ROKYCANY! 1:6
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #22 Jakub Košař, asistoval #14 Martin Fiala (1:6)
47:47 GÓL 1. FBC DDM Děčín IV! 0:6
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #42 Vojtěch Klein bez asistence (0:6)
42:45 GÓL 1. FBC DDM Děčín IV! 0:5
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #7 Kristián Zeman, asistoval #31 Petr Vybíral (0:5)
40:00 Střely na branku ve druhé třetině 9:23.
39:40 GÓL 1. FBC DDM Děčín IV! 0:4
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #12 David Matza, asistoval #89 Patrik Polák (0:4)
32:07 GÓL 1. FBC DDM Děčín IV! 0:3
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #16 Petr Bořuta, asistoval #31 Petr Vybíral (0:3)
24:06 GÓL 1. FBC DDM Děčín IV! 0:2
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #21 Jan Krejčí, asistoval #11 Zdeněk Vážný (0:2)
23:55 GÓL 1. FBC DDM Děčín IV! 0:1
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #31 Petr Vybíral, asistoval #89 Patrik Polák (0:1)
20:00 Střely na branku v první třetině 10:13.
10:40 Rokycany jako kdyby zapnuly turbo, a dostali se k několika šancím. Bohužel zatím střely jdou pouze do brankáře nebo do tyče.
04:40 Domácím se nedaří dostat z jejich poloviny hřiště
01:30 Hosté začali aktivněji a a tím pádem se dostávají do nebezpečných šancí.